Gönderen Konu: CIVIC Sedan ELEGANCE 2009 LÜTFEN YARDIM  (Okunma sayısı 4354 defa)

internetonur

• Ziyaretçi
CIVIC Sedan ELEGANCE 2009 LÜTFEN YARDIM
« : Ekim 08, 2008, 01:31:20 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar.
Foruma yeni üye oldum.Sizlere danışmak istediğim honda civic nasıl bir tercih olur?Lütfen marka düşkünlüğünü bir kenara atıp samimice iyisini kötüsünü söyleyebilir misiniz bu aracın.İki adet aracım vardı bir gayrimenkül denk geldi yatırım amaçlı araçlarımı satarak gayrimenkül aldım.Şimdi de arabasız kaldım.Yıllarca japon malı olarak toyata kullandım sorun hiç yaşamadım ama artık toyotanın görüntüsü hiç hoşuma gitmiyor.Honda civice ise baktığımda tam benlik diye düşünüyorum.Ayrıca japon hayranlığımda beni honda civice yaklaştırıyor.26 yaşındayım ve daha yaşlanmadığımı düşünüyorum.Ama yinede ilerisi için (evlilik) sedan olsun diyorum.Araçta serilik önemli benim için.Civice baktığımda hem sportif hem sedan hem seri hem japon.Tüm beklentilerimi karşılıyor gibi görünüyor.Çok araç aldım sattım ayran gönlüllüğüm sayesinde çok hata yapıp zarar da ettim.Şimdi gayrimenkül aldığım için aracı kredi destekli alabileceğim ve uzun yıllar kullanmak istediğim ve pişman olmayacağım bir araç istiyorum.Hondanın 6 yıl garantisi cezbediyor beni.Honda deneyimim yok yakında test sürüşü için balıkesire gideceğim en yakın servis bana balıkesir (170 km).Servisleri nasıl hondanın sıkıntı yaşarmıyım ilerde merak ediyorum.Uzun lafın kısası ben 10 yaşımda direksiyona geçtim arabasız yapamıyorum.Fakat kredi destekli alıp uzun zaman kullanmak istediğim için bu kez araç alırken hata yapmak istemiyorum.Ben titizimdir araç konusunda,sağından solundan ses gelince soğurum araçtan, kapalı garajım da var.Yazı uzun oldu sanırım okurken sıkılır cevap vermezseniz de eyvallah.Şimdiden yardımlarınız ve fikirleriniz için teşekkürler.

Kemall

• Ziyaretçi
Ynt: CIVIC Sedan ELEGANCE 2009 LÜTFEN YARDIM
« Yanıtla #1 : Ekim 08, 2008, 02:13:35 ÖÖ »
zaten gayet güzel tahlil etmişsin, ewet haklısın civic sedan tam sana göre , yakıtı biraz fazla gibi ama 125 hp bir arabayada normal yani, maddi durumun sıkışıksa 2. el de bakabilirsin bazan çok uygun fiyatlı düşük km.li araçlar oluyor

internetonur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ekim 08, 2008, 03:42:42 ÖÖ »
Teşekkür ederim ilginiz için,maddi durum her an kadar şu an için iyi olmasada kira gelirim falan olacak yatırmımdan krediyi ödeyebilirim diye düşünüyorum.

oracle

« Yanıtla #3 : Ekim 08, 2008, 10:57:24 ÖS »
arkadaşım yerinde bi tercih olur bu araç senin için performansı oldukça iyi,iç mekandada pek fazla sağdan soldan ses gelmiyor bende uyuzum bu konuda için rahat olsun.(şu yolların durumunda ses gelmemesi yada çok nadiren bi iki tıkırtı göze batmıyor...)

firstcevher

« Yanıtla #4 : Ekim 08, 2008, 11:22:17 ÖS »
ben kullanıyorum 2 ay oldu, tek sorunum disklerde oldu, onuda kısmetse halletcekler, büyük sorunlar yaşamamanızı dilerim ki zannetmiyorum, Honda pazara yeni kasaylada çok fazla sayıda girdi ve gerçekten bu ilerde satmayı düşünürseniz de alıcı bulmanızı kolaylaştırır... çünkü araç arttıkça serviste artar imkanda artar yedek parça ve parçacıda artar ;) arz talep meselesi bence alın derim emin olun pişman olmazsınız... şimdiden güle güle kullanın...

internetonur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ekim 09, 2008, 03:09:09 ÖS »
Teşekkür ederim arkadaşlar önümüzdeki hafta test sürüşüne gidicem umarım yanılmam bu tercihimde.

yorumdk

« Yanıtla #6 : Ekim 21, 2008, 04:40:49 ÖS »
acıkcası bende tavsıye ederım ben alman arabalarının hastasyım ama 5 aydır honda cıvıc ım var yanı daha yenı kullanıorum gayet zevklı bır araç benımde ykarda kı arkadas gıbı dısklerde srunum var ama servıste yaptıracam araba afsaltı kazıor gaza basınca ustelık rahat ve konforlu sen altınoluk tarafındamısın balıkesırın?