Gönderen Konu: Civic 2006 ES sedan için ufak tefek mod. önerisi olan?  (Okunma sayısı 2249 defa)

8663

• Ziyaretçi
Civic 2006 ES sedan için ufak tefek mod. önerisi olan?
« : Eylül 27, 2007, 04:01:44 ÖS »
şu anda aracım orjinal şubat ayına kadar birşeyler yapmış olmak istiyorum ama kararsızım.

hava filtresi kit
egsoz ucu(fazla sese gerek yok)
yay
cam filmi (ceza yermiyim?)
spoiler

önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar...

infaztim

Ynt: Civic 2006 ES sedan için ufak tefek mod. önerisi olan?
« Yanıtla #1 : Eylül 27, 2007, 05:11:16 ÖS »
evvela filtreni koy.akabinde bi son susturucu koy.senin dediğin gibi sadece uç koyarsan sadece uç koymuş olursun :d ses değişmez.sonra güzelce 17 jantlarını koy akabinde eichbag veya h-r yaylarını tak spoilere girme derim çok dikkat çekio polisler tarafından cam flimini lazer yaptır güzel bi aggel ve stpo bide logo iptali ön panjur tamamdır iştte

8663

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Eylül 27, 2007, 05:59:58 ÖS »
hava filtresi yeter die düşündüm o yüsden sadece egsoz ucu :) büyük ihtimalle yed olur
hangi hava filtersini almalıyım?
büyük jant takıp aracı ağırlaştırmak istemiorum orj. jantlarla devam
yay konusu kafamı oldukça fazla kurcalıyo- bu konuda tecrübesi olanlardan cevap bekliorum

Agent

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Eylül 27, 2007, 06:27:43 ÖS »

hava filtresi yeter die düşündüm o yüsden sadece egsoz ucu :) büyük ihtimalle yed olur
hangi hava filtersini almalıyım?
büyük jant takıp aracı ağırlaştırmak istemiorum orj. jantlarla devam
yay konusu kafamı oldukça fazla kurcalıyo- bu konuda tecrübesi olanlardan cevap bekliorum

Önce kafanda aracına yapacağın modun şeklini düşün? Performans? Görüntü? Karma?  
Aracın sonuçda performans aracı değil.. Yapamazmısın? yaparsın ama çok pahalıya mal olur, senin yapacakların belli..

17 kaliteli jant ve yönlü 215/40 lastikler + amortisör + yay ( hiç korkma ama ucuzada kaçma )
Angel + panjur + sis ve angellara xenon  "Bu arabanın stoplarına hala yakışan birşey bulamadım ben" Kafana göre
İntake kit'li bir afiltre (pipercross güzeldir) + Otto son susturucu
Lumarda ince kaliteli cam filmi
Güzel bir ekran + Component + amphi + 2X30cm woofer

Kanımda tadından yenmez...
« Son Düzenleme: Eylül 27, 2007, 06:29:21 ÖS Gönderen: Agent »

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 28, 2007, 10:08:45 ÖÖ »
öncelikle filtre(pipercross) sonra yay(eibach),cam filmi(llumar),ufak bi spoyler(orj.),ön panjur(mat boyama)..
bu işlemlerden sonra aracın biraz olsun değişir..yaklaşık olarakda maliyeti 1000 ytl olur..  >=ok

sorduğun parçalar hakkında yorum yazdım ama biraz daha bişeyler yapmak istersen; jant-lastik,far-stop,xenon'da gayet hoş olur..  :lovee