Gönderen Konu: Bunu Almayı Düşünüyorum Nedersiniz Başka Tavsiyeniz Varsa Açığım  (Okunma sayısı 3734 defa)

civic2011

aynısı diger aracımda vardı artıları oldugu kadar bir o kadar da eksisi olan bir teyp modeli orjinal track olan müziklerde bass ve tiz olsun gayet başarılı yalnız usb den dinleyeceksiniz hayal kırıklıgı yaratabilir yüksek seste müzik ve bass seviyorsanız vede tesisat yoksa arabanızda basit kalır.Sony teypler için orjınal amfi ve hoparlörleri ile harika oluyor xplod olarak geçiyor teyp bu amfisini ve hoparlörlerini otomatik olarak kendisi tanıyor

ultrakif

hayal kırıklığı oluşturacak sebep usb den yuklenen orjınal olmayan kalıtesız parçalar ıçın mi diyorsunuz

civic2011

hayal kırıklığı oluşturacak sebep usb den yuklenen orjınal olmayan kalıtesız parçalar ıçın mi diyorsunuz
evet onun haricinde bir sıkıntı yaşayacagınızı sanmıyorum

ultrakif

teşekkür ederim hocam çok pro bişey de lazım değil zaten inşallah memnun kalırız

becoca

• __ByR@Mm__
Bende pioner2300  var 230 lira cıvarında almıştım (1 seneden fazla oldu) Sesi iyi. Birde ona bak istersen.

Tesisat yok araçta. Müzik çalsın yeter dersen iş görüyor. YÜksek seste bozmayı cok yapmıyor.

ultrakif

Bi Bakayım Kardeşim çok sağol ses çok çıksın derdim yok orta kalite işimi görür inşallah

becoca

• __ByR@Mm__
Bakayım bulursam bi video atıcam sana özelden :)

becoca

• __ByR@Mm__
http://www.youtube.com/watch?v=PlO1rFcII0o Bi arkadaşım için çekmiştim bunu. Bak bakalım işine yarar mı

34ZV7072

• Murat SEZGİN
Ynt: Bunu Almayı Düşünüyorum Nedersiniz Başka Tavsiyeniz Varsa Açığım
« Yanıtla #9 : Mayıs 28, 2013, 09:08:19 ÖÖ »
şu an aracımda takılı bence çok güzel bir teyp. profesyonel bir sistem düşünmüyorsan fiyatına göre başarılı bir teyp. ben bir seneye yakındır kullanıyorum çok memnunum. bu fiyat aralığında alabileceğin en iyi teyp lerden birisi.