Gönderen Konu: buji değistircem yardım lutfen  (Okunma sayısı 1589 defa)

nv142

buji değistircem yardım lutfen
« : Aralık 06, 2010, 04:34:35 ÖS »
arkadaslar aracımda bi performans dusuklugu yasıorum bujilerden sanırım bujileri değistircem ne önerirsiniz cift tırnaklı dört tırnaklı bisey duydum kullanan var mı acaba ayriyetten buji kablolarınıda performans buji kablosu dusunuorum kullanan arkadaslar varsa bi marka önerebilirler mi acaba arabam bu arada 1.6 ies

tarantino

• Co-Admin
Ynt: buji değistircem yardım lutfen
« Yanıtla #1 : Aralık 06, 2010, 05:36:10 ÖS »
arkadaslar aracımda bi performans dusuklugu yasıorum bujilerden sanırım bujileri değistircem ne önerirsiniz cift tırnaklı dört tırnaklı bisey duydum kullanan var mı acaba ayriyetten buji kablolarınıda performans buji kablosu dusunuorum kullanan arkadaslar varsa bi marka önerebilirler mi acaba arabam bu arada 1.6 ies
düşüncelerin güzel tamam  takacağın performans buji ve kablolarına gene aynı ateşleme gelecek atşleme performansını arttırmadığın sürece istediğin kalitede istediğin tırnak buji istediğin kalınlıkta buji kablosu tak hiç bir verim alamazsın
hatta buji tırnak sayısını arttırdığın taktirde araç rölantisi sapıtmaya başlayacak ve çok yakacak
bence sen aracının performans düşüklüğünün sebeplerini bir araştır gene de ben yazayım kısaca

buji
buji kablosu
distirübitör komple bütün parçalarıyla kontrol
sibop ayarı
avans ayarı
baskı balata

nv142

Ynt: buji değistircem yardım lutfen
« Yanıtla #2 : Aralık 06, 2010, 06:28:52 ÖS »
teşekkürler admin:)