Gönderen Konu: Trafik cezalarini nerelerde yatirabiliriz?  (Okunma sayısı 5275 defa)

RanthorSiR

• Ziyaretçi
Trafik cezalarini nerelerde yatirabiliriz?
« : Aralık 17, 2008, 06:06:14 ÖS »
Arkadaslar merhaba acemiligimi maruz gorun lutfen, trafik cezami yatirmam lazim nerede yatirabilirim?

Haznedar'da ikamet etmekteyim..

karaboga18

• Lamborghini Die-cast
Ynt: Trafik cezalarini nerelerde yatirabiliriz?
« Yanıtla #1 : Aralık 17, 2008, 06:29:24 ÖS »
hımm geçmiş olsun bildiğim kadarıyla vergi daireleri ptt gibi yerlerde yatıyor :S:S:S ama kesin deil

RanthorSiR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Aralık 17, 2008, 06:46:15 ÖS »

hımm geçmiş olsun bildiğim kadarıyla vergi daireleri ptt gibi yerlerde yatıyor :S:S:S ama kesin deil

tesekkur ederim karaboga18 yanliz bildigim kadariyla artik bankalarda tahsil ediyor... o yuzden kafam karisti, yardimci olursaniz sevinirim

ilkeronat

« Yanıtla #3 : Aralık 17, 2008, 08:25:05 ÖS »
bankadan yatırabilirsin, ben internet bankacılığıyla yapıyorum hep. 15 gün içinde yatırınca indirimden faydalanıyorsun. elindeki internet makbuzuyla boş bir zamanında asıl makbuzu o bankanın herhangi bir şubesinden alabilirsin.

onur1980

• onur1980
« Yanıtla #4 : Aralık 17, 2008, 08:28:14 ÖS »
vergi dairelerinede yatırılıyor.

RanthorSiR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Aralık 17, 2008, 08:29:29 ÖS »
arkadaslar ilgi alakaniz icin cok tesekkurler, merter vergi dairesinden yatirabilir miyiz acaba? muayene izni fenni belgeside alicam yanliz...

ayni zamanda muayene sirasindan kazanmak icin, muayene ucretinide merter vd.sinden odemek istiyorum sizce mantikli mi?

EXELANCE

« Yanıtla #6 : Aralık 18, 2008, 11:16:19 ÖÖ »

arkadaslar ilgi alakaniz icin cok tesekkurler, merter vergi dairesinden yatirabilir miyiz acaba? muayene izni fenni belgeside alicam yanliz...

ayni zamanda muayene sirasindan kazanmak icin, muayene ucretinide merter vd.sinden odemek istiyorum sizce mantikli mi?
trafik cezalarını vergi daireleri alıyor fakat muayne harcını istasyonda yatır çünkü kabul etmiyolarmıs sonra orda birdaha para yatırmak zorunda kalıyosun