Gönderen Konu: bayram rezaleti  (Okunma sayısı 4359 defa)

murat

bayram rezaleti
« : Aralık 07, 2008, 07:21:13 ÖS »
arkadaşlar giriş biraz sert oldu ama inanın benim rezilliğimden iyidir.
bu akşam saat 5 civarı aracım (1.6 ies) arıza yaptı. honda servisini aradım. bu arada ben samsunda ikamet ediyorum. teknik servisin kapalı olduğunu ve yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. yarın bayram.!!!
sanayiden usta çağırdım baktı. parça değişmesi gerektiğini ve servisten alırsam takabileceğini söyledi. tekrar servisi aradım. servisin cumaya kadar kapalı olduğunu (yuhh) ve parça tedarik edemiyeceklerini söylediler.aracım şu an sanayide. ya insaf tamam mutlaka ordaki inanlarda tatil yapma hakkına sahip ama bayram diye bu araç hiçmi arızalanmıyacak.

metin16

• Ziyaretçi
Ynt: bayram rezaleti
« Yanıtla #1 : Aralık 07, 2008, 07:29:39 ÖS »
geçmiş olsun

alptekin

« Yanıtla #2 : Aralık 07, 2008, 07:34:57 ÖS »
sorumsuzca bi tavır sergilemişler.geçmiş olsun umarım hallolur...

wallace_son

• AutoShow 2006
« Yanıtla #3 : Aralık 07, 2008, 07:39:03 ÖS »
kötü bir durum gerçekten, geçmiş olsun.

06HKN10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Aralık 07, 2008, 07:53:09 ÖS »
Geçmiş oLsun

Seko

« Yanıtla #5 : Aralık 07, 2008, 07:55:40 ÖS »
Acil parça hizmeti veren bir yer vardır muhakkak !!

murat

« Yanıtla #6 : Aralık 07, 2008, 08:11:31 ÖS »
malesef acil parca servisi yok.
inanın servis sizin kadar ilgili olmadı. teşekkür ederim.
umarım sabah usta idarelikte olsa yapabilir.

BLACK ORANGE

« Yanıtla #7 : Aralık 07, 2008, 09:29:06 ÖS »
geçmiş olsun çok sorumsuz bir servismiş. ankaradaki servisler de kapalımı acaba. açık olma ihtimalleri vardır bence 2. gün falan...

firstcevher

« Yanıtla #8 : Aralık 08, 2008, 01:37:56 ÖÖ »

geçmiş olsun çok sorumsuz bir servismiş. ankaradaki servisler de kapalımı acaba. açık olma ihtimalleri vardır bence 2. gün falan...

maalesef tuncum cumaya kadar tatil ;) keşke yardımcı olabilsek ama burasıda aynı şekilde ;) servis açık olsa bile elinde parça olacağını sanmıyorum, mutlaka temin etmesi gerekir oda imkanı yok bayramda :S valla üzüldüm geçmiş olsun...

Eğer sağlık güvenceniz falan varsa, genelde bankalardan kredi kart veya başka bişeyler yaptığınızda falan alınca yapmaya kalkarlar 35 ytl karşılığı falan diye, yok çilingir, ambulans hizmeti falan satıcı kız bayağ bi kafa ütüler, onlar böyle sorunlarda araç tedarik ediyorlar ;) onu kullanabilirsiniz bence bayram bitene kadar ;) yada kaskonuz varsa onlardanda isteyebilirsiniz, yardımcı olabileceklerine inanıyorum ;)

gkhn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Aralık 08, 2008, 05:05:10 ÖS »
öncelikle geçmiş olsun...bende serviste arife günü akü rezaleti yaşadım(serviste akü yok sipariş usulu 1 günde geliyormuş,bende sanayiden aldım) şükür bizimki bayrama sarkmadı...Kasko bu tür sorunlarda yardımcı oluyor diye biliyorum ( yani kasko yaptırırken baya bişey saydılar :) ) ama sadece lafta kalacağınıda biliyorum :) neyse bununla geçmiş olsun.....hayırlı bayramlar...

mechanicer

« Yanıtla #10 : Aralık 08, 2008, 05:13:35 ÖS »
ıst ve ankara arıfe gun udahıl full calısıyor ankara bırgun bora bırgun efe ıst da ıse sırası ıle park,cem,marmara,cıftkurtlar,ve mcm cıftkurlar avp nobetcısı sıra ıle bırer gun anadolu yakası ıse mutkuhan ayısıgı ve damla uzerınden nobet tutulacak.

yanı ıst ve ankarada hergun ıllakı bı bayı acık

mechanicer

« Yanıtla #11 : Aralık 08, 2008, 05:14:24 ÖS »
ve samsundakı karot bayının calısmamasını anlamadım :s ıyı bı bayı oysa.