Gönderen Konu: Atışmalar.  (Okunma sayısı 3725 defa)

Fitos

Atışmalar.
« : Nisan 28, 2011, 10:24:43 ÖS »
Arkadaşlar merhaba, tanıyanınız vardır belki yaklaşık 2 senedir forumu takip ediyorum. Yanlız son birkaç haftadır dikkatimi birşey çekti. Neredeyse her topic'de bir atışma, karşılıklı sataşma görüyorum. Lütfen kimse kendi üzerine alınmasın. Burası forum tabiki de konuları tartışıcaz fikirlerimizi açıkça belirticez konuşucaz fakat olaylar kişisel olmaya başlıyo sanki yavaş yavaş... Cidden artık konulara bakasım gelmiyo pek, herkes baya asabi. Ben de farklı bi düşüncem olsa da yazmaya çekiniyorum bazen yanlış anlaşılıcam diye malesef..

Benzin fiyatlarından mıdır :) , sinir stresten midir bilinmez, foruma kadar geliyor bu durumlar. Aslında burda tam tersi olması lazım ama hayattaki sıkıntılar buraya kadar yansıyo malesef. Herkes azıcık daha dikkat etsen bence, ( ben de dahil tabiki ) çok daha güzel olur herşey, tadından yenmez hatta forum :) Sevgiler, saygılar..

doan

Ynt: Atışmalar.
« Yanıtla #1 : Nisan 28, 2011, 10:55:26 ÖS »
Arkadaşlar merhaba, tanıyanınız vardır belki yaklaşık 2 senedir forumu takip ediyorum. Yanlız son birkaç haftadır dikkatimi birşey çekti. Neredeyse her topic'de bir atışma, karşılıklı sataşma görüyorum. Lütfen kimse kendi üzerine alınmasın. Burası forum tabiki de konuları tartışıcaz fikirlerimizi açıkça belirticez konuşucaz fakat olaylar kişisel olmaya başlıyo sanki yavaş yavaş... Cidden artık konulara bakasım gelmiyo pek, herkes baya asabi. Ben de farklı bi düşüncem olsa da yazmaya çekiniyorum bazen yanlış anlaşılıcam diye malesef..

Benzin fiyatlarından mıdır :) , sinir stresten midir bilinmez, foruma kadar geliyor bu durumlar. Aslında burda tam tersi olması lazım ama hayattaki sıkıntılar buraya kadar yansıyo malesef. Herkes azıcık daha dikkat etsen bence, ( ben de dahil tabiki ) çok daha güzel olur herşey, tadından yenmez hatta forum :) Sevgiler, saygılar..
+1
size katılıyorum :)

luke skywalker

« Yanıtla #2 : Nisan 28, 2011, 11:22:50 ÖS »
Ne alakası var demeyin ama;Toplum çok gergin aslında bu günlerde.

civic2011

« Yanıtla #3 : Nisan 28, 2011, 11:55:01 ÖS »
bence hayat şartları bi yana fanatiklik yapanlar var forumda o yüzden çıkıyor tartışmalar genelde

Antoni54

« Yanıtla #4 : Nisan 29, 2011, 12:04:14 ÖÖ »
Herşeyi ßen ßiliyorum Diyen Adam Hiç ßirşey ßilmeyen Adamdır ßöyle İnsanlarda Çıkıncı İster İstemez ßu Tip Şeyler oLuyor Ama GerekLi ßir Konu KatıLıyorum Özen Göstermek Gerekiyor..

luke skywalker

« Yanıtla #5 : Nisan 29, 2011, 05:11:45 ÖS »
Kalite düşüyor bazen.İlkokullu çocuklar gibi ''benim babam senin babanı döver''kavgası yaşanıyor genelde.

hakan880

« Yanıtla #6 : Nisan 29, 2011, 05:22:56 ÖS »

kesinlikle katılıyorum arkadaşım özellikle başka marka ve modellerle hondanın karşılaştırması yapıldığında ortalık karışıyor bknz:cruze+jetta  topicleri

luke skywalker

« Yanıtla #7 : Nisan 29, 2011, 05:27:25 ÖS »
ke

kesinlikle katılıyorum arkadaşım özellikle başka marka ve modellerle hondanın karşılaştırması yapıldığında ortalık karışıyor bknz:cruze+jetta  topicleri
Ayrıca vatandaş yazıyor şu tarihte aracımla şu kadar benzinle şu kadar yol gittim diye ve anında ''yalancı''damgası yiyor.
Birbirlerini yalancılıkla suçluyorlar.
Diyorsun ki ''48 litre benzin aldım otoyoldan 850 km yol yaptım'' adam dalga geçiyor.

serkansobe

« Yanıtla #8 : Nisan 29, 2011, 05:33:20 ÖS »
klavyeden yazmak kolay oluyo tabi gelde yüzüne söyle ama söyleyemez tabi.
herkes bir şekilde biryerde karşılaşabilir o yüzden kimse kimseyle atışmasın varsa yalan yanlış hoşunuza gitmeyen birşey o zaman laf atmak yerine adminlere danışın..

ÇaVuŞ

« Yanıtla #9 : Nisan 29, 2011, 06:03:54 ÖS »
klavyeden yazmak kolay oluyo tabi gelde yüzüne söyle ama söyleyemez tabi.
herkes bir şekilde biryerde karşılaşabilir o yüzden kimse kimseyle atışmasın varsa yalan yanlış hoşunuza gitmeyen birşey o zaman laf atmak yerine adminlere danışın..

Katılıyorum Klavye Delikanlılığı Yapıyolar ..

Fitos

« Yanıtla #10 : Nisan 29, 2011, 06:33:03 ÖS »
Bi de kırıcı da olmamak lazım. Arkadaşın biri ( lütfen alınmasın okuyorsa ) bi aracı beğenmemiş ve yaptığı yorum direk şu olmuş.
" apache " . Benim de beğenmediğim araçlar oluyo ama bi emek var yine hepimiz gibi gönül vermiş o arkadaş da arabasına, diyorumki maşallah kazasız belasız ama bi sevemedim gitti atıyorum şu spoiler'ı :D  yapıcı değil mi şimdi bu direk apache demektense.. Böyle böyle olay çıkıyo hep forumda, bi önce düşünmek lazım bana böyle deseler o kadar uğraştığım arabama nasıl olur acaba diye, ondan sora yazmak lazım. Açıkçası bana öle deseler sevdiğime küfür etmişler kadar ağır gelir bana, gönül, emek var çünkü ortada...