Gönderen Konu: hb alt salıncak burç için yardım lütfen  (Okunma sayısı 3056 defa)

bywarm

hb alt salıncak burç için yardım lütfen
« : Şubat 03, 2011, 05:29:10 ÖS »
arkadaşlar alt salıncak burçlarından ses geliyor ve çok can sıkıcı oluyor her zaman ve ben bu burç ları değiştirmek istiyorum fakat burç orjinali yok araştırdım parça treninde buldum bu burçları fakat bu burçlarda farklı boyutlarda oluyormuş hb bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum arka alt salıncak burçlarını tek seferde sorunsuz nasıl alırım ve ölçüleri ne olmalı parça trenine mailattım ama kaale alıpda cevap veren olmadı burçları söktükden sonra birde burç gele kadar aracı yatırmak istemiyorum yardım eden olursa bu konuda sevinirim parça trenindeki ling de budur

http://www.parcatreni.com/honda/civic-1996-2000/mekanik-yedek-parca-0

LION

Ynt: hb alt salıncak burç için yardım lütfen
« Yanıtla #1 : Şubat 03, 2011, 07:40:14 ÖS »
abi linkte çok malzeme var, travers takozumu burç dediğin?

bywarm

Ynt: hb alt salıncak burç için yardım lütfen
« Yanıtla #2 : Şubat 04, 2011, 09:36:25 ÖÖ »
abi linkte çok malzeme var, travers takozumu burç dediğin?

travers takuzu değil lion o ling de hepsini göster de 3 sayfanın sonundaki burçlar lazım olanlar ama hangi yedek parçacıya sorduysam hepside burçları sökün onun ebatına bakalım öyle verelim diyor birde ellerinde yoksa işimiz nanay ozaman araki bulasın burçlar salıncak dan presle sökülüyor yani olmadığı farz edelim çıkan burç işe yaramaz hale geliyor tek çekincem o