Gönderen Konu: Aracım muayeneden geçemedi  (Okunma sayısı 3254 defa)

tysontyson

Aracım muayeneden geçemedi
« : Haziran 11, 2011, 12:43:49 ÖÖ »
Arkadaşlar aracımı muameleci ile dün muayeneye gönderdim.Direksiyon hidrolik yağ kaçakları var yazıyor ağır kusur olarak.Hafif kusur olarak ise motor yağ kaçakları ve şanzıman yağ kaçakları diye hafif kusur  yazmışlar.Bu sorunlarımı hallettirebileceğim.İyi bir usta biliyor musunuz.Kavacıkta oturuyorum.Aracım 98 model Honda Civic 1.4 HB.Yardımlarınızı bekliyorum.

carousal

Ynt: Aracım muayeneden geçemedi
« Yanıtla #1 : Haziran 11, 2011, 08:56:17 ÖS »
Kısa sürede muayeneden geçmek istiyorsan aracının altını muayene saatinden 1-2 saat önce oto yıkamacıda sıcak suyla yıkatıp muayeneye gir, hiçbir problem ile karşılaşmazsın.

tysontyson

« Yanıtla #2 : Haziran 13, 2011, 12:57:43 ÖS »
Bunda ki amaç akan yağın gözükmemesi mi ?

romantikaone

« Yanıtla #3 : Temmuz 05, 2011, 10:16:24 ÖÖ »
Arkadaşım muayeneden geçtinmi bilmiyorum ama herzaman gelebilceğin kral bir usat biliyorum..Benim dostum ve yıllardır da ona giderim onun da hondası var ayrıca..Yeri sosyete pazarının orda Güven Oto Fevzi Usta...Sana çok yakın bende beykozda oturuyorum ...

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Temmuz 05, 2011, 10:36:33 ÖÖ »
Kısa sürede muayeneden geçmek istiyorsan aracının altını muayene saatinden 1-2 saat önce oto yıkamacıda sıcak suyla yıkatıp muayeneye gir, hiçbir problem ile karşılaşmazsın.

adamda yağ kaçakları söz konusu hocam ne yıkatması :) muayenede iyiki farketmişler, en kısa zamanda sorununuzu gideriniz can taşıyoruz

BHAAL

« Yanıtla #5 : Temmuz 05, 2011, 11:40:49 ÖÖ »
ya hakkaten şöyle kaçak işlere girmeseniz... muayenede maksat size eziyet değil ki, adam gibi yaptırın arabanızı öyle trafiğe çıkın... sonra yok lastik patladı yok fren tutmadı bahanesiyle onun bunun üzerine mi çıkacaksın... hem zor bişey değil ki! geçen bi konuda da lpg amblemini nasıl tak çıkar hale getiririz diye tartışıyolardı... sanki kokusundan anlaşılmıyo da... allah akıl fikir versin ya!

konu sahibi arkadaşım sen yaptır arabanı doğru dürüst... canını sokakta mı buldun, direksiyon hidroliği diyosun boru diil!