Gönderen Konu: Araç hakkında???  (Okunma sayısı 1847 defa)

bluerose1

• Semih Kahraman
Araç hakkında???
« : Ocak 06, 2014, 10:12:58 ÖS »
Merhaba değerli arkadaşlar.Malum siteden ilan verilmiş bir civicle karşılaştım üstelik ilanı yanlış yere açmış ama aracı tam olarak çözemedim.hb tek kapı vtec motorlu modifiye edilmiş bir araç ama ön tampon vti tamponu değil araç sahibide vti değil diyor doch v-tec diyor bu araç tam olarak hangi civic(kasa-motor kodu-model) yardımcı olabilirmisiniz.linki de veriyorum eğer sıkıntı olmaz ise.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-en-hizlisi-149412611/detay

Carismatiq

• Mustafa
Ynt: Araç hakkında???
« Yanıtla #1 : Ocak 06, 2014, 10:30:15 ÖS »

Merhaba,

Bu araç 98 Model makyajsız kasa 1.6 DOCH VTEC motorlu VTI dır. İlanı Model kısmını VTI seçmemiş sanırım VTI olduğundan haberi yok ilan sahibinin ayrıca ön tampon makyajlı kasaya ait kesip uydurma yapıyorlar makyajsız tampona olay bu.. başka sormak istediğin soru varsa yanıtlayalım.

Not : Kendinizi sizi tanıyalım konu başlığı altında tanıtırsanız seviniriz.

bluerose1

• Semih Kahraman
Ynt: Araç hakkında???
« Yanıtla #2 : Ocak 06, 2014, 11:40:24 ÖS »

Merhaba,

Bu araç 98 Model makyajsız kasa 1.6 DOCH VTEC motorlu VTI dır. İlanı Model kısmını VTI seçmemiş sanırım VTI olduğundan haberi yok ilan sahibinin ayrıca ön tampon makyajlı kasaya ait kesip uydurma yapıyorlar makyajsız tampona olay bu.. başka sormak istediğin soru varsa yanıtlayalım.

Not : Kendinizi sizi tanıyalım konu başlığı altında tanıtırsanız seviniriz.
Teşekkür ederim... Ben de vti olduğunu düşündüm lakin ön tampon beni biraz kuşkuda bırakmıştı.Uzaktan bakınca da motorları ayırt etme gibi bir tecrübeye henüz sahip değilim açıkçası.saygılar.