Gönderen Konu: Araç güzellik katılımması yapılabilirmi? (Best of the new cıvıc)  (Okunma sayısı 17191 defa)

muratatay75

Arkadaşlar , Forum üyeleri arasında fotolara istinaden güzellik katılımması düzenlenebilirmi?

buura

eğer yapılırsa bnce carpediem in civici güzel sonra ferhat abi sonra kadir abi sonra erkan abi sonra görkem abi ... bana göre

kadir EMİŞTEKİN

• Ziyaretçi
bence her ay ayın aracı seçilirse daha guzel olur

buura

o zaman konu açalım ama sabitlensin ama sadece yeni civic diil tüm kasalar bnce..

RaMsEs

her kasa ayrı olmalı bence Katagori olayı >=ok

muratatay75

model ve kasaya göre seçilsin aday olanlar arasında anket tarzı oylama olur...

buura

adminlerimize sunalım bunu güzel olur bence :D ama ayın diilde haftanın güzeli olsun valla insan beklemez yaw 1 ay boyunca :D

yassi

• TeamHondaTurkey
Konu ile ilgili görüşmelerimiz devam ediyor. Sonuçlandığında bilgi verilecektir.

honda_team

Bence güzel olur yada adminlerimiz kararlaştırırken bizde kendi aramızda oylama yapalım belki mantıksızdır ama yinede bir fikir sunayım dedim.

muratatay75

Bence oylama için bekleyelim kategoriler belli olduktan sonra oy verelim

recepyuksel

Ynt: Araç güzellik katılımması yapılabilirmi? (Best of the new cıvıc)
« Yanıtla #10 : Nisan 22, 2008, 07:05:07 ÖÖ »
Güzel fikir...

Bestekliyorum ve öneri olarak aynı tip aynı yıl üretilmiş araclar olarakta ayırırsak her senenin bir güzel aracı olur. Aracına en iyi ve temiz bakan arkadaş bu şekilde 1 seçilerek bir şekilde onurlandırılmış ve ödüllendirilmiş olur. Acayip haz veriri insana bu.
Aracımıza iyi bakarak başka ne bekliyoruzki. Etrafımızdaki insanların takdirinden başka..

RaMsEs

« Yanıtla #11 : Nisan 22, 2008, 10:27:08 ÖÖ »
Valla çok iyi olur.. Oylama için beklenmeli yani Muratatay arkadaşıma katılıyorum..

Typerkan

eğer yapılırsa bnce carpediem in civici güzel sonra ferhat abi sonra kadir abi sonra erkan abi sonra görkem abi ... bana göre

Buura benim araba Ferhat ve Kadir abinin adından önce geçmeliydi listelerken :) En azından sağında solunda sprey boya yok :P ahahahaha Beyazı sevdiğini biliyorum kardeşim ;) Arabaya nasıl baktığımıda sen biliyorsun ;) Belli oluyordur sanırım :))

Neyse, bence her arabanın kendi kategorisinde 3-5 resmi olsun anket gibi bişey olsun altlarında puanlama :) Anket sonuçlarına göre ayın arabası seçilsin ;) (öneri)

kadir EMİŞTEKİN

• Ziyaretçi
kanka benim arabayı ferhatınkiyle karıstırma :))

merburvehan

Evet kasaya göre oylama güzel olur..Desene masraflar çoğalıcak borca gircez gene  :) arabayı 1. yapmak için paramıza göre yapıyoduk ama şimdi hızlandırmamız gerekicek galiba...

honda_team

Bence oylama için bekleyelim kategoriler belli olduktan sonra oy verelim

Bencede ben sadece fikir sunmuştum.

buura

sevgili adminlerimiz acaba konu ile ilgili hala görüşülüyomu bi sonuca varıldımı...

bu arada erkan abim snn arabanın ne kadar temiz olduğunu biliom ama snde biliosn ki bn beyazları çok seviom...snn arabanın gönlümdeki yeri ayrı cnm :)

ALG

• THT

ALG

• THT
« Yanıtla #20 : Nisan 23, 2008, 10:11:25 ÖÖ »
Ne demek arkadaşlar.

FATOŞ

« Yanıtla #21 : Nisan 23, 2008, 10:37:02 ÖÖ »
harika olur... hadi o zaman fotoları bekliyorus... umut seninde aracın yeni kasaydı koysana hemen fotosunu

mustafa k

« Yanıtla #22 : Nisan 23, 2008, 11:19:21 ÖÖ »
sponsoruda bulduk.

mustafa k

« Yanıtla #23 : Nisan 23, 2008, 11:22:41 ÖÖ »
bu arada bende guzellestırdım arabayı .1 olabılırım.1 ye bedava   bakım ıyı olur aslında  fatos hanım

ALG

• THT
« Yanıtla #24 : Nisan 23, 2008, 11:27:51 ÖÖ »
fatoş hn birinciye ücretsiz check up sözü verebilir belki :)