Gönderen Konu: ARAÇ ALIMI HAKKINDA YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR  (Okunma sayısı 2821 defa)

oguzhancskn1

ARAÇ ALIMI HAKKINDA YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR
« : Mart 14, 2017, 10:03:05 ÖS »
SELAMUN ALEYKÜM CÜMLETEN, KAFAMDA FB7 ALMAK VAR FAKAT BU ARAÇLAR NE YAKAR HONDANIN PİYASASI NASILDIR,GÖSTERECEĞİM ARAÇLAR SİZCE NASILDIR FAZLAMIDIR FİYATI İLK DEFA HONDA BİNECEĞİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-full-plusfull-honda-civic-fabrikasyon-benzin-pluslpg-407629128/detay/
(BU ARACI 69 TLYE BIRAKTILAR) SİZCE FİYAT NASIL ?

Sınırda

Ynt: ARAÇ ALIMI HAKKINDA YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR
« Yanıtla #1 : Mart 17, 2017, 09:10:28 ÖÖ »
İlk defa alacaksanız bilmiyorum daha önce arkadaş/eş/dost birimin aracını sürdünüz mü ama bence arabayı kiralayın bir iki gün yol yapın sonra alın ben ilk aldığımda hayal kırıklığı olmuştu fd6 benim aracım

ilhansr

• BLACK SNAKE FD6
« Yanıtla #2 : Mart 17, 2017, 09:32:22 ÖÖ »
Ses yalıtımı yine biraz kötü (FD6 dan bir tık ilerde ) alt devirleri kötü lpg siz binersen cebini yakar. ama bir kere binince başka araba istemezsiniz. Bende FD6 var çok memnunum. yakıtı çok yaktığı için biraz üzgünüm onun haricinde hem sorunsuz otomatik  hemde sorunsuz motor ve sorunsuz mekanik . böyle araç arıyorsan alabilirsin. Arkadaşına dediği gibi 1 günlük kirala dene hız yap ona göre karar ver benim şu an durumum olsa FD6 satıp FB7 alırdım. 

kymnnnn

« Yanıtla #3 : Mart 18, 2017, 07:17:57 ÖS »
Benim bir fd6 birde fb7 aracım var. Fb7 kapının önünde bomboş yatıyor. Kesinlikle şahsi fikrim, fd6'yı tek geçerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kayaci26

« Yanıtla #4 : Mart 18, 2017, 11:57:50 ÖS »
FD6 evet çok ama çok mantıklı ancak en son üretileni 2012 model ve hemen hemen hepsi 6 yıl ya da 150.000 km garanti olayını bitirdi ya da bir şekilde garanti dışı kaldı netice itibarıyla 5 yaş üstü araçlar...

FB7 ki 2015 ve 2016 sı yani makyajlısı çok şık...

FD6 dan farklı olarak (Elegance) koltuk ısıtma, far sensörü, yağmur sensörü, lastik basınç sensörü, LIM, imid 5" yol bilgisayarı, bluetooth telefon desteği, USB bağlantısı, Geri görüş kamerası, mercekli far, LPG ye daha uyumlu ECO motor, Fabrika seviyesi garantiyi bozmayan LPG, ECON tasarruf modu gibi ++++ özellikleri ile BİR KAÇ TIK ÜSTTE.

Tipine şekline laf eden edene bu da ayrı bir muamma ancak yukarıda saydığım özelliklerin Hiç biri FD6 da yok. Dolayısı ile araç alırken bunlara önem veriyorsak FB7 avantajlı.