Gönderen Konu: coilover için yardım.....  (Okunma sayısı 6757 defa)

birisimi

coilover için yardım.....
« : Ekim 29, 2008, 02:39:42 ÖÖ »
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/96-97-98-99-00-HONDA-CIVIC-BLUE-COILOVER-SPRING-KIT_W0QQitemZ370103010075QQcmdZViewItem?hash=item370103010075&_trksid=p4506.c0.m245&_trkparms=72%3A727%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318

bu parça için bilgim olamadıgından size  sormak istedim...arkadaslar bu linkteki coilleri getirtmeyi planlıyorum... bunlar yaylarıyla beraber kit olarak mı geliyor... araca takılması zor mudur ayar yapılabilmesi zahemtlimidir takıldıktan sonra???? diyelimki taktıktan sonra alçaltmak yada yukseltmek istedim amortisorleri sokup takmaya gerek varmıdır ayar için bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirm... saygılar

tarantino

• Co-Admin
Ynt: coilover için yardım.....
« Yanıtla #1 : Ekim 29, 2008, 08:12:28 ÖÖ »
ben de bu coillerin kırmızı renkte olanları var ben kullanıyorum gayette güzel resimde ne görüyorsan onlarla beraber geliyor yükseltmek alçaltmak için aracı krikoya almak yeterlividalarından gevsetip alçaltıyorsun

birisimi

« Yanıtla #2 : Ekim 29, 2008, 12:09:46 ÖS »
tesekkurler kardesim....

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ekim 29, 2008, 12:22:32 ÖS »
yalnız fiat o deil

birisimi

« Yanıtla #4 : Ekim 29, 2008, 01:09:38 ÖS »

birisimi

« Yanıtla #5 : Ekim 29, 2008, 01:11:25 ÖS »
toplam 70  dolara gelmiyor mu???

BLACK ORANGE

« Yanıtla #6 : Ekim 29, 2008, 03:09:48 ÖS »
ürün artırmada sonucuna bağlı fiatın ne olduğu...

birisimi

« Yanıtla #7 : Ekim 29, 2008, 10:42:04 ÖS »
bunlar gumruge takılır mı?? vergi falan sorun olur mu???

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ekim 29, 2008, 11:05:17 ÖS »
boit now yaması gerekişo tam fiat için 20 dolar amerikada kargo parası bide istanbula kargo we gümrügü war
« Son Düzenleme: Ekim 29, 2008, 11:08:13 ÖS Gönderen: poşetçay »

birisimi

« Yanıtla #9 : Ekim 29, 2008, 11:33:15 ÖS »

boit now yaması gerekişo tam fiat için 20 dolar amerikada kargo parası bide istanbula kargo we gümrügü war
yani bana ne kadara gelir bi fikrin var mı???

ömeracar

« Yanıtla #10 : Ekim 30, 2008, 12:56:32 ÖÖ »
bu ürün gümrüğe takılmaz arkadasım aynı urunden bende bı arkadasım için getırdim bana toplam 70 dolara patladı ama hemen al secenegı olan urunlerden al ugrasma acık artırmayla kargoya verdikten sonra maksimum 4 gunde kapında 70 dolar harici bi para talep edemz senden...

ömeracar

« Yanıtla #11 : Ekim 30, 2008, 12:57:54 ÖÖ »
hee bu arada 100 euro altındaki herseyi getirebilirsiniz 100 euro altına gümrük yok arkadaslar...

birisimi

« Yanıtla #12 : Ekim 30, 2008, 02:17:31 ÖÖ »

bu ürün gümrüğe takılmaz arkadasım aynı urunden bende bı arkadasım için getırdim bana toplam 70 dolara patladı ama hemen al secenegı olan urunlerden al ugrasma acık artırmayla kargoya verdikten sonra maksimum 4 gunde kapında 70 dolar harici bi para talep edemz senden...
tesekkurler arkadasım.... bazı arkadaslr yok takılır yok gelmez cart curt diyolar neden oyle dedikleri de belli... aynı malı kendileri pazarlıyorlar... onların getirttikleri de ebayden... aynı urunu onlardan almam için milletten bi ton hikaye duydum... içimi rahatlattıgın için tesekkurler...

BLACK ORANGE

« Yanıtla #13 : Ekim 30, 2008, 10:12:33 ÖÖ »
gümrük şans işi belli olmaz. ben angellaımı almaya gittiğimde gümrük ofisine küçücük navigasyon cihazıda var dı gümrükte. ama çıksa bile toplam tutarın sadece %10 unu alıyoşar benim 500 ytl tutmuştu ben 50 ytl verdim o kadar...

birisimi

« Yanıtla #14 : Ekim 30, 2008, 01:43:24 ÖS »
ben bu olayı anlamadım.... simdi ben bunu siparis verdiğim zaman kargo evime getirmeyecek mi gidip gumrukten mi alıcam... neyse ben bildigim gibi yapayım yanarsada 70 dolarım yanar denerim gorurum... kafamda bi çok parça var olursa zamanla onları da getirticem....

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #15 : Ekim 30, 2008, 01:54:18 ÖS »
bak arkadaşım ben iki hafta önce buji kablosu getirttim bunun ürün değeri 29 $ kargo değeride 45$  ürün değeri 100$ aşarsa gümrükte takılır yani bide şu var ürünün büyüklüğüde önemli getirticeğin yayların kutusu fazla büyük değil merak etme büyük olursa gene takılır şimdi yazıcaklarımı iyi anlamaya çalış daha öce ebaydan alış veriş yaptın mı bilmiyorum ama ben seni yapmamış olarak kabul ediyorum
1.satın alacağın ürünün sayfasındaki sağ üst köşesinde satıcının ürün gönderme %si yazar o %ler %90 ların üstündeyse bir problem olmaz aynı yerde bu güne kadar o üründen kaç tane gönderdiğide yazar bu sayı yüksek oranlarda olmalıdır gelelim ürünün fiyatına atıyorum ürünün fiyatı 11$ ise alacağın ürün dört parça ise hemen ingilizce bilen  birisini buluyorsun ve açıklamaları okutuyorsun eğer parça başı 11$ise sana maliyeti 44$+45$olurdaha devamı var yazıcaklarımın

birisimi

« Yanıtla #16 : Ekim 30, 2008, 02:07:06 ÖS »
bekliyorum kardesim....

birisimi

« Yanıtla #17 : Ekim 30, 2008, 06:13:20 ÖS »
güncel...

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #18 : Ekim 30, 2008, 08:52:30 ÖS »
--------------------------------------------------------------------------------
bak arkadaşım ben iki hafta önce buji kablosu getirttim bunun ürün değeri 29 $ kargo değeride 45$  ürün değeri 100$ aşarsa gümrükte takılır yani bide şu var ürünün büyüklüğüde önemli getirticeğin yayların kutusu fazla büyük değil merak etme büyük olursa gene takılır şimdi yazıcaklarımı iyi anlamaya çalış daha öce ebaydan alış veriş yaptın mı bilmiyorum ama ben seni yapmamış olarak kabul ediyorum
1.satın alacağın ürünün sayfasındaki sağ üst köşesinde satıcının ürün gönderme %si yazar o %ler %90 ların üstündeyse bir problem olmaz aynı yerde bu güne kadar o üründen kaç tane gönderdiğide yazar bu sayı yüksek oranlarda olmalıdır gelelim ürünün fiyatına atıyorum ürünün fiyatı 11$ ise alacağın ürün dört parça ise hemen ingilizce bilen  birisini buluyorsun ve açıklamaları okutuyorsun eğer parça başı 11$ise sana maliyeti(ürünün) 44$ kargosuda 45$ olur bu şekilde ürün+kargo 100$ geçse bile gene takılmaz sadece ürünün fiyatı önemlidir birde sayfanın en altına geldiğinde türkiyeye kargosu varmı yok mu öğrenmeyide unutma  he iki çeşit kargo var  hızlı kargo 45$(3 ile 5gün arasında) olan diğer kargoda 20$(bu kargoda ürünün gelmesi bir haftayı geçer) ürn teslimatına gelince puy ball işlerini hallettikten sonra sana kontrol nosu veriliyor kargo için ve satıcıyla mailleşmeye başlıyorsun gerekli açıklamaları yaptıktan sonra ürün kargoya verilir sormak istediğin bir şey varsa ben burdayım

birisimi

« Yanıtla #19 : Ekim 30, 2008, 09:21:33 ÖS »

--------------------------------------------------------------------------------
1.satın alacağın ürünün sayfasındaki sağ üst köşesinde satıcının ürün gönderme %si yazar o %ler %90 ların üstündeyse bir problem olmaz aynı yerde bu güne kadar o üründen kaç tane gönderdiğide yazar bu sayı yüksek oranlarda olmalıdır gelelim ürünün fiyatına atıyorum ürünün fiyatı 11$ ise alacağın ürün dört parça ise hemen ingilizce bilen  birisini buluyorsun ve açıklamaları okutuyorsun eğer parça başı 11$ise sana maliyeti(ürünün) 44$ kargosuda 45$ olur bu şekilde ürün+kargo 100$ geçse bile gene takılmaz sadece ürünün fiyatı önemlidir birde sayfanın en altına geldiğinde türkiyeye kargosu varmı yok mu öğrenmeyide unutma  he iki çeşit kargo var  hızlı kargo 45$(3 ile 5gün arasında) olan diğer kargoda 20$(bu kargoda ürünün gelmesi bir haftayı geçer) ürn teslimatına gelince puy ball işlerini hallettikten sonra sana kontrol nosu veriliyor kargo için ve satıcıyla mailleşmeye başlıyorsun gerekli açıklamaları yaptıktan sonra ürün kargoya verilir sormak istediğin bir şey varsa ben burdayım
tesekkurler arkadasım bi arkadasım verecek siparişi herhangibir terslik olursa sanadanısırım musait olursan çok saol

BLACK ORANGE

« Yanıtla #20 : Ekim 31, 2008, 10:59:21 ÖÖ »
şimdiden hayırlı olsun fakat gümrük çıksa bile korkma... 10 lira falan verirsin o kadar...

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Ekim 31, 2008, 12:52:16 ÖS »

tesekkurler arkadasım.... bazı arkadaslr yok takılır yok gelmez cart curt diyolar neden oyle dedikleri de belli... aynı malı kendileri pazarlıyorlar... onların getirttikleri de ebayden... aynı urunu onlardan almam için milletten bi ton hikaye duydum... içimi rahatlattıgın için tesekkurler...
bunu bnm için yazdıysan sen ihtimalleri sordun ben söledim bnm ticari kaygım yok siteden 50kez msj atarsan msn vere konuşalım dersen bende adama yardım etmek için ugraşırım demekki iyilik yapmıcaksın bazılarına

birisimi

« Yanıtla #22 : Ekim 31, 2008, 01:07:00 ÖS »

bunu bnm için yazdıysan sen ihtimalleri sordun ben söledim bnm ticari kaygım yok siteden 50kez msj atarsan msn vere konuşalım dersen bende adama yardım etmek için ugraşırım demekki iyilik yapmıcaksın bazılarına
yok kardesim senin içn demedim honda35 ten bi arkadas bana saçma sapan sebepler çıkardı... oyle dusunsem senin msn adresini istemem sen bana kendi malını değil arkadasını onerdin.... beni yanlıs anlamanı istemem... bi arkadasın getirttigini bildigim için one mesaj atmıstım bu siteden değil..... oda aban saçma sapan sebepler sununca ona hitaben yazdım beni yanlıs anlamanı istemem ....

Quarizma06mig87

« Yanıtla #23 : Kasım 18, 2010, 01:04:27 ÖS »
arkadaşlar  merakımı  mazur görün de bu  coilover dediğimiz  şe y you tube'dan felan izliyoruz... aracın  içerisinden  bir tuşla alçaltıp yükseltilen bir  malzeme değil mi elle mi  manuel olarak mu ayar  çekiyoruz alsak o zaman bir mantığı yok ki bu işin,, içerisinden  istediğin zaman alçaltıp istediğin zaman yükselteceksin diye biliyordum ben...