Gönderen Konu: Accord'cular bakabilir mi?  (Okunma sayısı 2424 defa)

mehmet_61

Accord'cular bakabilir mi?
« : Temmuz 10, 2011, 11:22:28 ÖS »
Arkadaşlar 2.4 executive accord almayı düşünüyorum. Bütçem biraz kısıtlı nette 2003 model 180.000de lpgli kazasız değişensiz ama tavan hariç boyalı diyebileceğim bir araç buldum. 25.000 tl gibi bir rakam istiyor. Sizce eder mi? Nelerine dikkat etmeliyim?

06FAT68

Ynt: Accord'cular bakabilir mi?
« Yanıtla #1 : Temmuz 11, 2011, 12:20:54 ÖÖ »
eder kardeşim merak etme boyanan yerlerinde macun çekiç flan yoksa (1-2 parçasında olabilirde) 10 numara olur motoruna şanzumanına tramer kaydına iyi baktır ben martta aldım lpgsiz ve 140binde biraz 500lira harcadım yağı fren balataları şanzuman yağı falan birde prins lpg taktırdım sorunsuz biniyorum ama aracı alırsan bundan başka araç kullanmak zevk vermez haberin ola
şanzumanına ve motoruna bi baktır kompresyon değerlerine falan bi baksınlar

honda_farkı

« Yanıtla #2 : Mayıs 22, 2012, 01:13:32 ÖS »
Usta accord alıyorsun lpg diyorsun bence lpg hiç düşünme he bütçen mecbur el vericek lpg ama o arabaya yapma derim ne olursa olsun o bir accord benzin onun tek arkadaşı nede olsa.

cobra34

« Yanıtla #3 : Mayıs 22, 2012, 04:37:46 ÖS »
Usta accord alıyorsun lpg diyorsun bence lpg hiç düşünme he bütçen mecbur el vericek lpg ama o arabaya yapma derim ne olursa olsun o bir accord benzin onun tek arkadaşı nede olsa.
accord a zaten lpg ile binersin dostum,yoksa kapının önune çeker melül melül bakarsın malum benzın fiyatlarından

honda_farkı

« Yanıtla #4 : Mayıs 22, 2012, 05:26:56 ÖS »
accord a zaten lpg ile binersin dostum,yoksa kapının önune çeker melül melül bakarsın malum benzın fiyatlarından

Açıkcası ben lpg taraftarı değilim sende haklısın malum benzin fiyatları ama canım arabaya lpg konur mu ? ben accord kullandım sattım fd6 civic kullanıyorum inan her shell e uğradığımda mavi yüzlüğü sallaya sallaya veriyorum ben yemıyorum bare o yesin :D ama lpg hele yüksek süratlere çıkıyorsan sakat her ne olursa olsun benzinin verdiği hissi anlatamam herkezin kendi fikri düşüncesi sağlıcakla kal :)

piscocuk

« Yanıtla #5 : Mayıs 22, 2012, 05:36:37 ÖS »

Açıkcası ben lpg taraftarı değilim sende haklısın malum benzin fiyatları ama canım arabaya lpg konur mu ? ben accord kullandım sattım fd6 civic kullanıyorum inan her shell e uğradığımda mavi yüzlüğü sallaya sallaya veriyorum ben yemıyorum bare o yesin :D ama lpg hele yüksek süratlere çıkıyorsan sakat her ne olursa olsun benzinin verdiği hissi anlatamam herkezin kendi fikri düşüncesi sağlıcakla kal :)

Allah sizin gibi düşünen arkadaşları başımızdan eksik etmesin :) kimse LPG ye yönelmesin de bari rağbetten dolayı fiyat artışı olmasın...

honda2002

« Yanıtla #6 : Mayıs 22, 2012, 10:18:46 ÖS »
Amin...

honda_farkı

« Yanıtla #7 : Mayıs 23, 2012, 03:04:31 ÖS »
amin :)