Gönderen Konu: silinen basliklarla ilgili  (Okunma sayısı 1831 defa)

drmoz

silinen basliklarla ilgili
« : Şubat 05, 2012, 01:59:03 ÖS »
son zamanlarda forumda sikca karsilastigimiz konu silme olayi beni rahatsiz etmektedir, eminim ki benim gibi rahatsiz olan baska kullanicilar da vardir. ben bu konuda admin ya da yoneticilerin uygulmalarini ve yetkilerini sorgulamiyorum, sadece konu silinirken o konuya mesaj atmis kullanicilara da konunun silinme gerekcesi pm ile bildirilebilir diye dusunuyorum, en azindan bu ise yarayan bir eklenti getirilebilir foruma.
eger forum eskisi gibi devam edecekse acikcasi benim hevesim kacmaya basladi. acik soylemek gerekirse burada aktif bilgi paylasimi yapan bircok uyenin bu forumdan alacagi pek birsey kalmadi, sadece baska arkadaslarin sorunlarina cevap veriyoruz. artik bende cevap verme istegi de kalmadi. 50 kere sorulan sey 51. kez tekrar soruluyor ve 51. kez yanitlaniyor. gerceklikle alakasi olmayan sacma sapan psikotik sorular soruluyor, cok cok iyi niyetli arkadaslar yanitliyor, bizler tepki gosterince suclu biz oluyoruz, mesajlarimiz siliniyor.

AL-BAYRAK

Ynt: silinen basliklarla ilgili
« Yanıtla #1 : Şubat 05, 2012, 02:36:32 ÖS »
manifesto şeklinde kurallar belirlenmeli öncelikle

ilkeronat

« Yanıtla #2 : Şubat 05, 2012, 04:22:50 ÖS »
eskiden bi dolu detay için önerilerde bulunuyordum forumda artık uğraşmıyorum. çok takma kafana, pek değişen bişey yok.

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #3 : Şubat 05, 2012, 05:04:59 ÖS »
Arkadaşlar konu tarafımdan kitlenmiştir...
kimse kırılmasın ama haklı olduğunuzu düşündüğünüz yöneticilerle ilgili düşüncelerinizi
SPoRTeXHauST nickli erdem arkadaşımıza iletiniz...
http://www.teamhondaturkey.com/forum/profiles/sportexhaust-u14.html kendisinin profili budur...