Gönderen Konu: eksoz cezası  (Okunma sayısı 15113 defa)

ENG

Ynt: eksoz cezası
« Yanıtla #25 : Aralık 16, 2009, 09:49:33 ÖÖ »
öle bişey yok egsoz muayeneni yenile o kadar
bugun ruhsata baktım öylesine Egsoz muaynesi 7 ayda bitmiş ne olacak şimdi int yazdığı gibi 646 tl cezamı ödemem gerekiyor lütfen yardımcı olun 

piscocuk

« Yanıtla #26 : Aralık 16, 2009, 11:05:31 ÖÖ »
arkadaşlar eski merter mc müridlerinden biri olarak söylim.benim bi abim vardı yaptı etti gitti diye bişi yok.ruhsata işletsenizde polis bağlıyor.hiç bir hak talep edemiyorsunuz.subisi olan erhan die bi arkadaşım vardı.adam vermicem dedi gitti proje hazırlattı bi üdnya para harcadı tam tutarı sorar öğrenirim.sonuç ne mi?polisler bir cumartesi akşamı merter mc e geldi.kimin bu araba çağırın gelsin dedi.herkezi dağıttı.çocuğun arabasınıda eksozdan bağladı.tuhsata işli olduğu halde.oyüzden ya hiç takmıcaksın yada takıyorsan dikkatli olacaksın başka çaresi yok.

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Aralık 16, 2009, 11:26:33 ÖÖ »
Benimde Vu baglanmisti gecen sene bu yuzden, dunya ugrasmistim.

34GB4525

« Yanıtla #28 : Aralık 16, 2009, 03:07:15 ÖS »
bende bağlattım 2 tane de cezam var hala yatmadı ama taktırmayacam diyorum o şekilde kulllanıyorum bi vakit sonra şeytan aklıma giriyo tekrar taktırıyorum bide merkezde oturmuyorum antalyada ilçesinde olduğum için o kadar sorun olmuo ama merkeze adım attığım anda enseliyorlar yani... belli olmaz tabi bende dönebilirim kitli bi filtreye marka olarak hangisi en ii sesi veriyor filtrede aem falan ii midir...
Valla ben aldığımda üzerinde vardı ama gayet memnunum 1.4 bi araçtan daha ne ses alım yaa ;)

Önceki aracımda kıytırıktan bi son susturucu vardı (120 tl) valla böyle ses vermiyordu en güzelide kafan gönlün rahat ;)

bu ruhsata işletme işine bir açıklık getirelim arkadaşlar

Yuksek ses cikartan bir egzoz kanuni yollardan islenmiyor, yeteri kadar acik sanirim.

Bencede ;)

arkadaşlar eski merter mc müridlerinden biri olarak söylim.benim bi abim vardı yaptı etti gitti diye bişi yok.ruhsata işletsenizde polis bağlıyor.hiç bir hak talep edemiyorsunuz.subisi olan erhan die bi arkadaşım vardı.adam vermicem dedi gitti proje hazırlattı bi üdnya para harcadı tam tutarı sorar öğrenirim.sonuç ne mi?polisler bir cumartesi akşamı merter mc e geldi.kimin bu araba çağırın gelsin dedi.herkezi dağıttı.çocuğun arabasınıda eksozdan bağladı.tuhsata işli olduğu halde.oyüzden ya hiç takmıcaksın yada takıyorsan dikkatli olacaksın başka çaresi yok.
Evet duran arabayı bile bağlayabiliyorlar

sagi

« Yanıtla #29 : Ağustos 25, 2011, 06:34:54 ÖS »
ne yazacakki ruhsatta bağırabilir mi :P

:D :D

mtl34

« Yanıtla #30 : Ağustos 26, 2011, 10:46:19 ÖÖ »
kumandalı egzoz olsa nasıl olur ondada sıkıntı yaşanırmı

ümit07

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Ocak 05, 2012, 04:01:18 ÖS »
bi çoğumuz bu durumdan müzdaribiz arkadaşlar bi açıklık getirilse iyi olcak >=ok

canguder

« Yanıtla #32 : Ocak 05, 2012, 04:37:40 ÖS »
o zaman corvette , m3 , modena gibi araçlarada çevreye rahatsızlıktan dolayı 55 tl kesmeleri lazım. gaza çeyrek dokunsan motor kükrüyor.

honda_farkı

« Yanıtla #33 : Mayıs 21, 2012, 05:17:47 ÖS »
Polıs mı çevirdi hele istanbul gibi bir yerde 20 lıra uzattın mı ara gaz ile geçersin yanından.

becoca

• __ByR@Mm__
« Yanıtla #34 : Mayıs 21, 2012, 10:54:23 ÖS »
Bu işin yasal olduğunu bi an düşünürseniz sevinirim.

Yasal olursa önüne gelen takacak. Sizce güzel mi olur.

Evet takmak istiyorsunuz o ses haz verebilir.

Peki caddeden çıkan ses ? Gece gelecek olan sesler ? Bi düşünün bakalım böyle bir kanun olabilir mi  ?

Bence imkansız.Cadde üzerindekiler uyuyamaz.

1 araç sahibi haz alacak diye aracın geçtiği yerdekiler rahatsız etme hakkı yok.

Polıs mı çevirdi hele istanbul gibi bir yerde 20 lıra uzattın mı ara gaz ile geçersin yanından.

Memleketim niye bu halde. İste bu 20 liralardan dolayı ... Memurları alıştırdık Adam yapması gereken işi yapmıyor Çünkü extra ücret vererek yaptıyoruz.

alper_06

« Yanıtla #35 : Eylül 25, 2012, 08:45:17 ÖS »
yüksek ses çıkaran spor arabalarıda bağlasınlar o zaman hatta galerideyken bağlasınlar bak nasıl kanun çıkıyo hemen :)

seikott

• mehmet
« Yanıtla #36 : Eylül 25, 2012, 09:00:56 ÖS »
Arkadaşlar egzoza ruhsat işletmesi şu an gündemde değildir.Tuvde çalışan birisi olarak söylüyorum.Yakın zamanda olması muhtemel görünmüyor.Ayrıca ileride olsa bile "e" onaylı yönetmeliğe uygun vs çok tefarruatı olacktır.En iyi uygun egzoza dönmektir.

ekuzdere

« Yanıtla #37 : Eylül 25, 2012, 10:23:02 ÖS »
konu düzenli olarak hortlatılmış :D