Gönderen Konu: orjinal far uyumu??? acillllll  (Okunma sayısı 1960 defa)

MG

orjinal far uyumu??? acillllll
« : Kasım 13, 2011, 08:59:13 ÖS »
arkadaşlar 97 honda civic hb kullanıcısıyım aldığım çocuk sagolsın hep angel far takımı yapmış :)) ben orjinale çevirmek istiyorum dün samsundaki honda servisindeydim parça fiyatlarını sordum tanesi arka stop 312+kdv ön farların tanesi 389 tl+kdv  malum tokat'ta yaşadığımızdan honda parça ve servis imkanı bulmakta biras zorlanıyoruz...esas sorum şudur; depo ve tyc marka ürünlerin tam olarak kaporta aksamına oturmadığı söylenmektedir bunun doğruluk payı varmıdır???? yeni honda kullanıcısı olduğum için orjinal var ile yan sanayi far arasındaki farkı açıklayabilirmisiniz??
şimdiiden teşekkürler... >=ok

metin.yildiz

Ynt: orjinal far uyumu??? acillllll
« Yanıtla #1 : Kasım 13, 2011, 09:03:32 ÖS »
bence bırak angel kalsın. hiç uğraşma, o kadar para bağlama orjinal farlara ve stoplara.. onlarla uğraşırken bir sürü zamandan ve paradan olursun. eğer yansımasında bi problem yoksa hiç uğraşma derim.

MG

« Yanıtla #2 : Kasım 13, 2011, 09:05:53 ÖS »
üstat şimdi aydınlatmada sıfır görünüşte çirkin:)) aldığım çocuk arabaya hiç baktırmamış <^^Seyt

metin.yildiz

« Yanıtla #3 : Kasım 13, 2011, 09:10:45 ÖS »
aydınlatma eğer kötüyse hemen değiştir.ama orjinal parçalarada yönelme çok pahalı.. (toplamda 1000 liraya varıyor)
sana yan sanayi olan farlara bakmanı tavsiye ederim, orjinala o kadar para bağlama, kaporta kısmınada oturur, fiber miber halledilir oturtulur.

MG

« Yanıtla #4 : Kasım 13, 2011, 09:12:26 ÖS »
eyvallah sağolasın :)