Gönderen Konu: 10. Nesil Civic Bölümü Açılması Hakkkında  (Okunma sayısı 3814 defa)

acil stop

10. Nesil Civic Bölümü Açılması Hakkkında
« : Haziran 27, 2016, 02:45:38 ÖS »
Belki bilgi alırım ümidiyle üye oldum ama forumda 10. Nesil Civic için bir bölüm göremedim. Bölümün açılması, ana konu oluşturulması ve teknik detayların bu bölümde konuşulması gerekiyor diye düşünüyorum. Gerçi son yazılan mesaj tarihlerine bakınca forumun terk edilmiş bir havası var.

vtec08

Ynt: 10. Nesil Civic Bölümü Açılması Hakkkında
« Yanıtla #1 : Haziran 30, 2016, 10:10:04 ÖÖ »
aracınızla ilgili bir sorun varsa yazın bilgimiz yettiğince yardımcı olalım.10 .nesil civic ler zaten yeni problem olsa garanti kapsamında serviste çözüyorsunuz.harici ne tür teknik detay istiyorsunuz.Teknik veriler zaten hondanın resmi sitesinde var.Bu forumda genelde biraz daha eski modeller arızalar bulunmuyan parçalar ve teknik yardım konuları paylaşılıyor.Parası olan zaten sıfır hondaya biniyor sıkıntı oldumu servise gidiyor.10.nesil hondası olupta forumda yardım arayanı daha bende göremedim.Ayrıca foruma uye kaç kişide 10.nesil civic varkı ? bilgi paylaşımı olsun..

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #2 : Haziran 30, 2016, 12:51:16 ÖS »
aracınızla ilgili bir sorun varsa yazın bilgimiz yettiğince yardımcı olalım.10 .nesil civic ler zaten yeni problem olsa garanti kapsamında serviste çözüyorsunuz.harici ne tür teknik detay istiyorsunuz.Teknik veriler zaten hondanın resmi sitesinde var.Bu forumda genelde biraz daha eski modeller arızalar bulunmuyan parçalar ve teknik yardım konuları paylaşılıyor.Parası olan zaten sıfır hondaya biniyor sıkıntı oldumu servise gidiyor.10.nesil hondası olupta forumda yardım arayanı daha bende göremedim.Ayrıca foruma uye kaç kişide 10.nesil civic varkı ? bilgi paylaşımı olsun..

+1
10.Nesil civic hele bi gelsin Tr'ye ozaman konusu açılır.

gecetilkisi

« Yanıtla #3 : Haziran 30, 2016, 06:15:02 ÖS »
arkadas  haklı dagılın beyler..

+1
10.Nesil civic hele bi gelsin Tr'ye ozaman konusu açılır.

teachers71

Ynt:
« Yanıtla #4 : Temmuz 08, 2016, 05:24:32 ÖS »
Daha 9 ıncu nesil civicler için bölüm yok. Hala yeni civic diye fd6 bölümü var. Defalarca dile getirdik, eleştirdik ama nafile. Yönetim böyle uygun görüyor. Onlara göre fd6 yeni civic ve hep öle kalacak sanırım.