Gönderen Konu: evde kalmış bedelsiz ürünler(hiçbir şekilde satılık ürün olmayacaktır)  (Okunma sayısı 78523 defa)

caucass

düz boruya ben talibim anadolu yakasındaysanız aldırabılırım avrupaysa zor :(
ben olsam giderdim avrupaya o boru için :kurba

yawss

Selam arkadaşlar,

elinde fd6 çelik jant göbeği olan var mı acaba ?

kirimli_tatar

HELAL OLSUN TÜM HERKESİ CANI GONULDEN TEBRİK EDİYORUM

34JT5378

http://online.bauhaus.com.tr/Catalog/Products/Index/13896

Bauhaus ta var.34,90 fiyatıda.

Belki siz temin etmişsinizdri ancak bir başka aile üyesinin işine yarayabilir düşüncesiyle mesaj atıyorum.

Saygılarımla

arkadaşlar herkese selam ben yeni honda (civic) sahibi oldum. yalnız arabanın kriko setini bulamadım. satın aldığım arkadaşa sorduğumda o aldığında da olmadığını söyledi.şimdi ben nereden bulabilirim bu kriko setini. yardımcı olursanız çok sevinirim.

sahin.ex

Arkadaslar foruma bugun uye oldum. Elimde eg kasaya ait motor var. Ama faturasiz.. Biraz vasat durumda calismaz yani ama parcalari kullanilabilir. İsteyen olursa bana ulasabilir. Bu arada tht ailesine yeni katilab biri olarak hepinizi kutluyorum.. :)

kul

ARKADAŞLAR 2004 VTEC ATEŞLEME BOBİNİ LAZIM...VARMI ELİNDE OLAN

kasırga

S.A Hondacılar herkese hayırlı seneler diliyorum.Coillere ayar verirken kirkoyu bozdum.Elinde fazla kirkosu olan var mı acaba?

tnrdnzekr

• TNR
arkadaşlar buraya aradıgınız ürün ilanlarını deil
elinizde fazla olan ihtiyacınız dışındaki ürünleri koyarsanız daha iyi olur sanki

dewo

Arkadaşlar vtec imi sattığımdan dolayı
elimde lacivert orjinal ön panjur var çok sağlıklı değil ama iş görür bide kaput ucundaki krom parça var ya o da var onun da sanırım vidalama yerlerınde sorun var ihtiyacı olan arkdasımız varsa vereyim.

tavolancok

Konu çok yararlı
Kredimi ödediğim için arabama fazla masraf yapamıyorum ihtiyacım olanları listeliğim elinde olan varsa bedelsiz veya ufak bi ücret karşılığı ihtiyacımı karşılarsa çok memnun kalırım
Aracım 98 1.4 i s hb civic kırmızı
İhtiyaçlarım-----------
-Sağ sol cam çıtası
-logosuz panjur
-teyp yuvası çerçevesi
-ön tampon lipi benimki kırıldı
-arka plaka lamba yuvası
-Marş motoru
-Ön silecek su püskürtme memesi
Benim verebileceklerim--------------
-Ayna askısı istenilen şekilde kişiye özel yapılır
-Bardak altlığı kişiye özel baskılı
-kişiye özel anahtarlık
« Son Düzenleme: Haziran 20, 2015, 09:49:20 ÖS Gönderen: tavolancok »

gurkankdr

• Gürkan Küçük
elimde lacivert orjinal ön panjur var çok sağlıklı değil ama iş görür bide kaput ucundaki krom parça var ya o da var onun da sanırım vidalama yerlerınde sorun var ihtiyacı olan arkdasımız varsa vereyim.
krom parca dediğimiz kule gerisi ise 99 model aracim talibim..

oktayoo

• Oktay

yok değil,vtec2 lerin kaput ucunda olan krom parçadan bahsediyor.panjurla bütünlük sağlıyor.

dewo

evet kaput ucundaki parça

mustigtr

Tavolancok kardeşim elimde logosuz panjur var ucretsiz verebilirim fakat ben izmirdeyim sen bursadasin galiba yollasam alacaklari kargo ucreti nerden baksan bi logosuz panjur fiyati izmirde tanidigin veya gelip giden arkadaşın varsa verebilirim...

erdinc35

Tavolancok kardeşim elimde logosuz panjur var ucretsiz verebilirim fakat ben izmirdeyim sen bursadasin galiba yollasam alacaklari kargo ucreti nerden baksan bi logosuz panjur fiyati izmirde tanidigin veya gelip giden arkadaşın varsa verebilirim...
Panjur duruyorsa izmirdeyim bende alabilirim

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aquapetland

VTEC 2 vites topuzu(düz vites için) olan var mıdır? Skunk 2 vs takıp atıl kalmış..
Ankaradayım

tavolancok

Konu çok yararlı
Kredimi ödediğim için arabama fazla masraf yapamıyorum ihtiyacım olanları listeliğim elinde olan varsa bedelsiz veya ufak bi ücret karşılığı ihtiyacımı karşılarsa çok memnun kalırım
İhtiyaçlarım-----------
-Sağ sol cam çıtası
-logosuz panjur
-teyp yuvası çerçevesi
-ön tampon lipi benimki kırıldı
-arka plaka lamba yuvası
-Marş motoru
-Ön silecek su püskürtme memesi

yasansu

yok değil,vtec2 lerin kaput ucunda olan krom parçadan bahsediyor.panjurla bütünlük sağlıyor.
benim kaput ucundaki, krom parçanın bir kısmı soyulmuş. Eğer başka talipli yok ise ben bakabilirim.

tavolancok

Konu çok yararlı
İhtiyaçlarım-----------
-Sağ sol cam çıtası
-logosuz panjur
-teyp yuvası çerçevesi
-Marş motoru
-Ön yay spor yay yada coil <<<<<< önceliğim bu
çok teşekkürler şimdiden

tavolancok

İhtiyaçlarım-----------
-Sağ sol cam çıtası
-logosuz panjur
-teyp yuvası çerçevesi
-Marş motoru
çok teşekkürler şimdiden

tavolancok

İhtiyaçlarım-----------
-logosuz panjur
-teyp yuvası çerçevesi
-Marş motoru
çok teşekkürler şimdiden

UBBozoKK

Ücreti karşılıgında kullanılmayan veya fazlalık gosterge panelı ve orta konsoldakı havalandırma ızgaraları lazım cercevede olabılır komple