Gönderen Konu: evde kalmış bedelsiz ürünler(hiçbir şekilde satılık ürün olmayacaktır)  (Okunma sayısı 78525 defa)

tarantino

• Co-Admin
« Son Düzenleme: Temmuz 09, 2012, 10:18:29 ÖS Gönderen: tarantino »

srkns

• Serkan's
Açık Öğretim 1.sınıf okuyan (Dış Ticaret, İşletme, İktisat, Muhasebe, Banka ve Sigorta) bölümlerine ait Murat Açıköğretimin 3 tane açıklamalı soru kitapçığı, içeriği karalanmamış temiz olarak durmaktadır, işine yarayan arkadaşlarımız varsa adresini özel mesajla iletirse kargolamayı yaparım.

ed35

Güncel tutalım kaybolmasın..

piscocuk

sevgili arkadaşlar çok özürdilerim işlerimin yoğunluğundan dolayı anca girebildim siteye..yarın kargoları yapıyorum.bugün için konuşmuştum ama yetiştiremedim.yarın bir aksilik olmaz ise kargoları yapar numaralarını sizlere bildiririm

piscocuk

paketler bugün yola çıkıyor arkadaşlar..güle güle kullanın umarım işiniz görülür :)

ed35

paketler bugün yola çıkıyor arkadaşlar..güle güle kullanın umarım işiniz görülür :)
Buradan da teşekkür edeyim tekrar,sağolasın hocam :)

piscocuk

herzaman adaş..lafı olmaz..tatlıyı gönderemedik bari bununla telafi edelim :)

piscocuk

arkadaşlar elimde 97-01 sedan civicler için bagaj çıtası var bende yine siteden bir arkadaşımızdan aldım.kendi aracıma taktıracaktım..fırsat bulamadım bagajımda gezdiriyorum..sanırım takamayacağım da artık.ihtiyacı olan varsa ulaşsın göndereyim..

MerT01__civic

bende burdan da teşekkür edim Emre abi :)

CMYK

Bu kampanya ya bende katılayım..

2001-2003 kasa Vtec (Sedan)  sag far (Depo Marka..camı biraz solmus)
2001-2003 kasa Vtec (Sedan)  Ön Diskler ( Orjinal ama Kullanılmış. buradan bi arkadastan aldım fakat aracı sattıgım için kullanamadım)
2001-2003 Vtec (sedan) Sag  İç Aks Lalesi (Orjinal ama hafif tornalık işi var.)
1998 Model 1.4 IS aracımdan cıkardıgım hava filtre kutusu (Orjinal ve Sıkıntısız.. ön sag tırnağı kırıktı ancak tamir ettirdim).

Resimlerini gormek isteyen arkadaslar

http://www.teamhondaturkey.com/forum/satilanlar/ce351itli_parcalar-t66370.0.html

teachers71

Bende destek vereyim.civic sol sis farı.bedelsiz verilir. şöför tarafı. yan sanayii. Tekini yolda bıraktım. Ve sıfır tesisat kabloları dahil.sadece açma butonunu arkadaşa verdiğimden butonu yok.bursa elden teslim. Bursa dışı kargo alıcıya ait.

CVM

• MKurucu
takipteyim

piscocuk

güle güle kullan kardeşim...cezasız günler dilerim..bak ceza falan yersen kulaklarımı çınlatma :))

srkns

• Serkan's
2005 sonrası jazz ön tampon panjuru sıfır olarak ambalajında durmakta işine yarayan arkadaş varsa gönderebilirim.
« Son Düzenleme: Temmuz 13, 2012, 03:29:50 ÖS Gönderen: srkns »

hsncck26

elimde transparan turuncu folyo var , bulunması zor bısı, isteyene gönderirim (öğrenci halımle elımde olan bıtek bu var :P )

srkns

• Serkan's
samsung m600 çalışır durumda cep telefonu, biraz kasada çizikleri mevcut sadece.

hangover

YUNUS MERİÇ

bir takım vtecII için ön tozluk var duyurulur..

hangover

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-206-orjinal-sag-sol-ayna-75034095/detay/

kozmik olarak kötü durumda. ısıtıcı motor aksamı faaldi. 1 adette 206 sol far var. tht üyelerine ücretsizdir

oktayoo

• Oktay
1.4is hava filtre kutusu için talibiz arkadaşa alacaktık bulamadık bu vesile ile hediye ederseniz çok seviniriz.

gecetilkisi

bendende jamesson marka  1 adet 25 cm kabinsiz subwoofer küçük çatlakları var ama faal durumda.

Eren53

bagaj çıtasına talip olabilirmiyim acaba :)

piscocuk

bagaj çıtasına talip olabilirmiyim acaba :)

çıta senindir kardeşim iletişim bilgilerini gönder kargo yapayım..nasıl kargo olur bilmiyorum ama..uzun ince bir çıta umarım başına bir iş gelmez

piscocuk

bu arada çıta sedan araçlara uygun yanlış olmasın

MerT01__civic

güle güle kullan kardeşim...cezasız günler dilerim..bak ceza falan yersen kulaklarımı çınlatma :))
yok abi merak etme :D cezadan kaçabildiğim kadar kaçmaya çalışcm bakim :))