Gönderen Konu: yeni civic tesisat  (Okunma sayısı 2763 defa)

ozgur_hamdi

yeni civic tesisat
« : Mart 22, 2009, 10:09:21 ÖS »
aracın orjinal hoparlörlerinden özellikle arkalardan memnun değilim, amacım kalitel sesi yaklamaktı ve bir tesisatçıya gittim eskişehirde bana 2 çift kompenent ve bir tane 1000 wattlık woofer bagaja tavsiye etti bunlar için iki adet ikinci el amfi kullanılacak ve fiyat olarak 1000 tl lik hesap çıkarttı.sizce bu uygunmu veya ben tek amfi ile 2 çift kompenentle şu ankinden daha iyi bir ses elde edemiyim yoksa sadece arkalara kompenent taktırsam kalitelisinden örneğin focal falan nasıl olur.tesisatçı bana yalnız arkaya takarsak önler zayıf kalacağını söyledi.birde bizim civicin arka hoparlör mıknatıslarını görünce dalga konusu olduk bilginize. değerli yorumlarınızı bekliyorum en kısa zamanda bir değişiklik yapıcam yorumlara ihtiyacım var.

ozgur_hamdi

Ynt: yeni civic tesisat
« Yanıtla #1 : Mart 22, 2009, 10:16:42 ÖS »
birde arkadaşlar ön kapıların hoparlör ebatı hakkında bilginiz varmı sizce bunların yerine kompenentler sığarmı birde kapılara yalıtım yaptırmalımıyım.

ozgur_hamdi

« Yanıtla #2 : Mart 22, 2009, 10:25:40 ÖS »
bu kopenentlerden şu anki orjinal hoaprlörlerden daha iyi bass alırmıyım cevaplarınızı bekliyorum...

tahsinb

« Yanıtla #3 : Mart 22, 2009, 11:08:20 ÖS »
enıste kompanentler cok guzel egerkı basla desteklersen cok daha guzel olucak sen tesısat yapıcan zaman gel bana uygun yerler bılıorum

cobra34

« Yanıtla #4 : Nisan 19, 2009, 04:30:07 ÖS »
önler kompenant olarak 16 cm olur.ve sığar.

Ser-G

« Yanıtla #5 : Nisan 23, 2009, 08:04:14 ÖÖ »
bunlar için iki adet ikinci el amfi kullanılacak

elektronik konusunda ikinci elden yana değilim tabi yine sizin tercihiniz ama bence yapılacaksa sıfır cihazlar kullanılmalı.en ufak bi pürüz cıktıgında insanın hevesi kacıyor.