Gönderen Konu: Yeni Civic Hb Ses sistemi .  (Okunma sayısı 3341 defa)

s13mmy

Yeni Civic Hb Ses sistemi .
« : Kasım 17, 2013, 06:38:34 ÖS »
Merhaba.Dün ses sistemini sağ salim bağladık.Sabah 10doğru başlayıp gece 2 de ancak bitti. Dashboardu hasarsız sökmek epey vakit aldı. Olurda belki sizede lazım olur diye foto koymak istedim. Önce klima panelini sökmek gerekti. Oda resimdeki sol tarafta görülen konsol üstüne bindiği içn öncelikle onun çıkarılması gerekti. Teyp panelide üstten 2 tane baglantı yeri var onlar mandalı gibi çekince geliyor. Alttan sağlı solu ikitane vidayla tutturulmuş.

Buda kapılarımızın görüntüsü. Dikkatimi çeken kullanılan ses izalasyonu iyi sayılabilir. Ama saç konusunda pek tatmin olmadım.Kısım kısım epey inceldiğini gördüm. 

Kapılarda mdf kasnak yaptık iki tarafını çift taraflı bantla çevreledik titreme sesi falan gelmemesi için.

Bunlarda çıkan hoparlörler.Oldukça kötüler bu fiyattaki araca yakışmadı.

Güç kablosunun girişi. Sol tarafta bi yuva var oraya tornavida yardımıyla ufak bi delik.

Bagajın son hali.

Ön Kapılar Focal PS 165
Arka Kapılar Focal PC165
Focal P30 woofer
Audison SR5 Amfi.

asdf8639

• Kemal Çelik
Ynt: Yeni Civic Hb Ses sistemi .
« Yanıtla #1 : Kasım 23, 2013, 04:33:34 ÖS »
ana ünite için(teyp) birşey yapsanız daha güzel olur fikrimce

bombom41

Ynt: Yeni Civic Hb Ses sistemi .
« Yanıtla #2 : Kasım 23, 2013, 05:58:34 ÖS »
ne biçim hoparlör koymuşlar oyle eeeee insaf yani...bu japonlar iyice paragöz olmaya başladılar..tsunamilerin zararını bizden çıkarmaya çalışıyolar heralde :)ayıp ya ayıp..

baya uğraştırdı sanırım bu sistem işi...ama gümbür gümbür dinlersin şimdi..hayırlı olsun