Gönderen Konu: yeni civic hb icin woofer oneriniz lutfen...  (Okunma sayısı 4701 defa)

uc

yeni civic hb icin woofer oneriniz lutfen...
« : Ağustos 27, 2008, 08:28:35 ÖS »
arkadaslar 1000 lik woofer almayi dusunuorum hb aracim icin marka onerirmisiniz muzik sistemlerinde cok anlamiyorum...birde hb araca taktiran arkadas warmi aramizda warsa teyp e ulasmak icin gogus komple sokuluyomu takma islemi nasil yapiliyor bilgi verirse sevinirim....simdiden tesekkurler...

rserkan

Ynt: yeni civic hb icin woofer oneriniz lutfen...
« Yanıtla #1 : Ağustos 27, 2008, 11:17:27 ÖS »
ben sedan için tercihimi 30cm kicker comp modelinden yana kullandım bu bassı da 6 kanal jlaudio anfi ile besledim önlere daha belli olmamakla morel comp ve arkalara hertz coax taktıracağım bas ve anfi üzerinde şuan teyp sökülüp dönüştürücü takıldı akü bağlantısı ve kablolama yapıldı memnun kaldım tavsiye ederim

Fatih Eryol

« Yanıtla #2 : Ağustos 27, 2008, 11:49:33 ÖS »

ben sedan için tercihimi 30cm kicker comp modelinden yana kullandım bu bassı da 6 kanal jlaudio anfi ile besledim önlere daha belli olmamakla morel comp ve arkalara hertz coax taktıracağım bas ve anfi üzerinde şuan teyp sökülüp dönüştürücü takıldı akü bağlantısı ve kablolama yapıldı memnun kaldım tavsiye ederim

Bende JBL GT4-12 var ama kesinlikle Kicker 30 Cm derim.

uc

« Yanıtla #3 : Ağustos 28, 2008, 10:35:38 ÖÖ »
her ikinizede tesekkurler... rserkan sen ankaradaydin sanirim nerde yaptirdin baglantilari peki warmi bildigin isini temiz yapcak biyer ?

uc

« Yanıtla #4 : Ağustos 28, 2008, 10:39:50 ÖÖ »
bide bu kicker 30 cm icin ortalama fiyat nedir?

rserkan

« Yanıtla #5 : Eylül 02, 2008, 12:31:16 ÖÖ »
kardeşim ufuk diye bir arkadaşım yaptı ben kıbrıs caddesinde oturuyorum yeri oradaydı ama iki haftaya kadar tavacı recep ustanın bir iki dükkan üzerine taşınıyor kendisi eskiden büyük sahne akustiklerini kuruyordu konser felan eli çok yatkın hiç bir yeri kesip biçmeden yaptı senide tanıştırırım gözün tutarsa beraber yaparız. kicker 38 es vardı ilk taktığımda bagajı hafaya uçuracaktı mübarek. sonra daha sert çalması için diyaframı daha sert olan 30cm comp modelini aldım sanırım 110 dolardı birde orjinal kabini aldım işte hatırlamıyorum onun fiyatını düşünürsen bir hafta bekle beraber gideriz dükkana

can34

« Yanıtla #6 : Eylül 02, 2008, 11:41:17 ÖÖ »
focal,hertz 2lisinden biri.kalitedir bunlar ;)

uc

« Yanıtla #7 : Eylül 02, 2008, 10:02:46 ÖS »

kardeşim ufuk diye bir arkadaşım yaptı ben kıbrıs caddesinde oturuyorum yeri oradaydı ama iki haftaya kadar tavacı recep ustanın bir iki dükkan üzerine taşınıyor kendisi eskiden büyük sahne akustiklerini kuruyordu konser felan eli çok yatkın hiç bir yeri kesip biçmeden yaptı senide tanıştırırım gözün tutarsa beraber yaparız. kicker 38 es vardı ilk taktığımda bagajı hafaya uçuracaktı mübarek. sonra daha sert çalması için diyaframı daha sert olan 30cm comp modelini aldım sanırım 110 dolardı birde orjinal kabini aldım işte hatırlamıyorum onun fiyatını düşünürsen bir hafta bekle beraber gideriz dükkana
wala olabilir en azindan bir model filan bakariz fiyat filan konusurz... 1 hafta demissin sen ne zmn dersen musait olunca gidelim...

OzzWoLF

« Yanıtla #8 : Eylül 06, 2008, 01:09:27 ÖS »
ben yerinde olsam
pıeonner 2000 woofer alırdım 2 kayık at al sana set

61.osman

« Yanıtla #9 : Eylül 09, 2008, 10:48:55 ÖÖ »
kessinliklee woofer olayında cadence ye gir derimm anfisinde de beslicek  edison anfi al derim aynı şekildee mid leride  cadence al derimm çok memnunum    

rserkan

« Yanıtla #10 : Eylül 10, 2008, 01:50:10 ÖÖ »

wala olabilir en azindan bir model filan bakariz fiyat filan konusurz... 1 hafta demissin sen ne zmn dersen musait olunca gidelim...

az kaldı biraz daha bekleticem seni

hondAtakan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Eylül 23, 2008, 01:03:17 ÖÖ »
kesinlikle soundstream