Gönderen Konu: yardımınızı bekliyorum rf lerim için  (Okunma sayısı 2379 defa)

magnetic

yardımınızı bekliyorum rf lerim için
« : Nisan 28, 2008, 03:30:22 ÖS »
arkadaşlar herkeze selamlarımı sunarım,
kendime göre bi tesisat hazırladım tek sorunum nerede ve ne kadara temiz ve kaliteli bir işciliğe sahip olabilirim.benim görüştüğüm yerler var  ama bana daha geniş kapsamlı bilgiler verirseniz çok sevinirim.küçük bi sorunum daha var ikametgahım aydın.istanbula gelip yaptırmayı düşünüyorum gidiş geliş biraz zor oldugundan sizlerin yardımını bekliyorum
şimdiden teşekkür ederim
ana ünite: kenwood ddx-8027  
rockfortfosgate 400-4 ve 600-4 amfi
1.0 farad kapa.
1 çift p2 38 cm.bass
2 çift p162 comp
tüm kablolarda rf...  :con

oguzhansoyumer35

Ynt: yardımınızı bekliyorum rf lerim için
« Yanıtla #1 : Nisan 29, 2008, 04:31:13 ÖS »
kardeşim istanbula gitmeene gerek yok;izmirde yaparız bu işi;ben sana yardımcı olurum bendede naavitech double dash(türkiyede ilk ben taktım);2tk alpine compenent;1000w 4 kanal kicker amfi;30cm p2 var;gel arraacımı;işçiliği gör,ok >=ok

magnetic

« Yanıtla #2 : Mayıs 09, 2008, 06:06:54 ÖS »
kardeş saol teşekkür ederim ilgine alakana.ama benim işimi görecek kimseyi bulamadım izmirde ben aslen istanbulluyum zaten :)) bu işlerin ii bilirim bu araç benim 9. aracım ve hiçbirine tesisatsız binmedim binmemde.benim asıl tesisatımı baglayan okçu belki dedim yırtabiliriz ama inan bana izmir falan bu işleri yeni yeni ögrendiginde okçu "savni bey flexi glass aşagı yukarı 3000 eurodan" başlıyo tesisat yapıyolardı.düşün şimdi benim anlattıgım 6-7 sene önceydi :) zaten tomarla para bile versen malzemelerin kaliteli deyilse kibarca reddederler.çünkü filo olarak vip arac yapmaya başladılar ve 1 aracın maliyeti 150 milyar ellerinde 15 adet var sen düşün işte.benim işim 6-7 milyar tutuyo.okçu 1 tane vipten 150 milyar alıyo...beni kim si.er  hesabı.adamlar özel iş hariç başka iş yapmıyorlar bu özel iş dediyimde teknelere,yatlara,ferrari,lamborcini,ruf porche gibi araçlara  uyguluyolar.neyse tekrar saol ben savni beyden randevumu aldım bu ay sonu istanbula gitiyorum sadece tesisat ve camların lazerla boyanması için resimleri 1 ay sonra falan koyucam takip et beni türkiyede ilk full okçunun bagladıgı rf tesisatlı yeni civic olucak saygılar...

oguzhansoyumer35

« Yanıtla #3 : Mayıs 14, 2008, 07:55:51 ÖÖ »
ok dostum