Gönderen Konu: ses sistemi yardım  (Okunma sayısı 13254 defa)

kadirkucuk

Ynt: ses sistemi yardım
« Yanıtla #25 : Mart 09, 2012, 09:53:19 ÖS »
Navitech var hocam GRD-NX 41HC..

exceLLency

• exceLLency
« Yanıtla #26 : Mart 09, 2012, 09:58:35 ÖS »
Hocam bana sorarsan iki takim mid bir mid amfisi bir bass ve bas amfisi almaniz gerekiyor.uzun sure kullanabileceginiz sekilde guzel cihazlar bulabiliriz.zaten ana uniteniz hazir su an mobil giriyorum birazdan pc den bakip size liste cikarticam.bende evde canavarlar yatiyor ama onlar size gelmez :)

kadirkucuk

« Yanıtla #27 : Mart 09, 2012, 10:05:34 ÖS »
Hocam o zaman eve geçmenizi bekliyorum burayı fazla işgal etmeyelim özelden görüşürüz, şimdiden teşekkürler:)

exceLLency

• exceLLency
« Yanıtla #28 : Mart 09, 2012, 11:55:21 ÖS »
kadirkucuk`le konuştuk yarın noktayı koymayı planlıyor :)

equ13

« Yanıtla #29 : Mart 10, 2012, 01:31:47 ÖS »
kardeşim ben erzincandayım yarın sabah trabzona gideceğim hem aracın 30bin bakımı için hem de ses sistemi yaptıracağım. şimdilik ne alacağım tam olarak belli değil ama pioneer mid jbl bas gibi birşeyler söyledi gidince bakacağız artık seninle de paylaşırım memnuniyet durumunu ve maliyetini.

çok güzel olur.çok tşk ederim.haberlerini bekliyorum :)

equ13

« Yanıtla #30 : Mart 10, 2012, 01:33:37 ÖS »
aslında internetten almak daha mantıklı.ama adamlara cihazları götürüp montaj yap diyince hem güzel yapmıyorlar. hemde işçilik ücretini fazla alıyorlar.

2432

« Yanıtla #31 : Mart 10, 2012, 03:53:46 ÖS »
kadirkucuk`le konuştuk yarın noktayı koymayı planlıyor :)
eğer link verme durumu varsa buradan da paylaşsanız da  bir fikir sahibi olsaydık...

exceLLency

• exceLLency
« Yanıtla #32 : Mart 10, 2012, 08:27:21 ÖS »
Arkadaslar butcenize gore sistem toplamaniza yardimci olabilirim.Burada paylasacigimiz urunlerin size uygun gelip gelmeyecegini bilemem

madfok

• Fok
« Yanıtla #33 : Eylül 13, 2013, 03:33:09 ÖS »
Arkadaslar butcenize gore sistem toplamaniza yardimci olabilirim.Burada paylasacigimiz urunlerin size uygun gelip gelmeyecegini bilemem

konu hortlatmak gibi olacak ama tam da kadirkucuk ile aynı durumdayım. Grd-nx 41 sistem var. Bunun üzerine 1000-2000 tl arası bir bütçe ile bir ses sistemi düşünüyorum. bi el atsanız, toparlasak japon aslanımı :D

hangover

« Yanıtla #34 : Eylül 13, 2013, 04:00:51 ÖS »
ne seviye bişey istiyosun

egemen41ea772

• özcan
« Yanıtla #35 : Eylül 13, 2013, 05:53:23 ÖS »
40cm lik  jbl kabinli subwoofer  var bagajımı yer kapladıgı ıcın kullanmıyorum uygun fiyata verebılırım

madfok

• Fok
« Yanıtla #36 : Eylül 16, 2013, 09:28:13 ÖÖ »
ne seviye bişey istiyosun
genelde caz ve rock parçalar dinlerim, dediğim gibi bütçem de belli ama bagaja büyük bi woofer koyma taraftarı değilim sadece ses kalitesi artsın istiyorum. Yani mesela kadın vokalin yüksek seslere çıktığı yerlerde cızırtılar başlıyor, temiz bir sesle müzik dinlemek istiyorum sadece.

40cm lik  jbl kabinli subwoofer  var bagajımı yer kapladıgı ıcın kullanmıyorum uygun fiyata verebılırım
valla şimdi de dediğim gibi bagajda ben de büyük bir şeyler olsun istemiyorum. zira bagaj zaten çok geniş değil bizim araçlarda.

hangover

« Yanıtla #37 : Eylül 16, 2013, 09:33:39 ÖS »
hertz hsk veya kenwood kfc-x serisi mid. herzaman derim mid anfisiz bi işe yaramaz. anfi olarak soundmagus h500 hybrid (sıfırı çok pahalı 2. el öneririm). sub tercihim ise yine kenwood kfc 3013 , bir üst seri rockford .bunlar bagajda yer işgal eder,slim bass almanız gerekicek onların kaliteli olanları bence gereksiz pahalı. ben olsam yan döşemeye litre hesabı yaparak kabin yaptırırdım. ardından bilen bir yere montaj, metrelik açık kablo değilde kutusunda kaliteli kablo. benim tercihim bu yönde olurdu. biraz marka takıntısı olarak kenwood kulağıma hoş gelir, tavsiyem dinlemeden ürün satın almayın çünkü 50 100 liralık bişey almıcaksınız.

madfok

• Fok
« Yanıtla #38 : Eylül 19, 2013, 10:05:21 ÖÖ »
hertz hsk veya kenwood kfc-x serisi mid. herzaman derim mid anfisiz bi işe yaramaz. anfi olarak soundmagus h500 hybrid (sıfırı çok pahalı 2. el öneririm). sub tercihim ise yine kenwood kfc 3013 , bir üst seri rockford .bunlar bagajda yer işgal eder,slim bass almanız gerekicek onların kaliteli olanları bence gereksiz pahalı. ben olsam yan döşemeye litre hesabı yaparak kabin yaptırırdım. ardından bilen bir yere montaj, metrelik açık kablo değilde kutusunda kaliteli kablo. benim tercihim bu yönde olurdu. biraz marka takıntısı olarak kenwood kulağıma hoş gelir, tavsiyem dinlemeden ürün satın almayın çünkü 50 100 liralık bişey almıcaksınız.

dediğiniz sistemleri inceledim fiyat falan olarak çok hoşuma gitti ancak dediğiniz gibi uygun fiyatlı bir soundmagus bulamadım. diğer parçalar için şöyle bir satıcı buldum, satışı ve montajı yapıyorlar. Bu dükkandan bir amfi önermeniz mümkün müdür, hatta belki bir de bass?

https://www.atakantuning.com/Kenwood-KFC-M-6932-A-2-X-350-watt-Oval-Kolon,PR-546.html

driftci57

• Berke Kuru
« Yanıtla #39 : Eylül 19, 2013, 01:32:48 ÖS »
mid bass ihtiyacı olan bana ulaşsın özelden elimde var

hangover

« Yanıtla #40 : Eylül 19, 2013, 06:16:50 ÖS »

dediğiniz sistemleri inceledim fiyat falan olarak çok hoşuma gitti ancak dediğiniz gibi uygun fiyatlı bir soundmagus bulamadım. diğer parçalar için şöyle bir satıcı buldum, satışı ve montajı yapıyorlar. Bu dükkandan bir amfi önermeniz mümkün müdür, hatta belki bir de bass?

https://www.atakantuning.com/Kenwood-KFC-M-6932-A-2-X-350-watt-Oval-Kolon,PR-546.html

biliyorum o firmayı. fiyatlar çok yükselmiş bundan birkaç ay öncesi böyle değildi. sanırım dolar yüzünden. örnk. rd 4060 anfi 100 liralardaydı piyasada şimdi 165 gibi bi rakamlarda. bana çok geldi. ordan jbl anfilere bakabilirsin. ama ilk önce kolon seçimi yapman lazım ve sub kullanıp kullanmayacağına karar vermelisin. ona göre 4 mü yoksa 5 kanalmı anfiye ihtiyacın olacak ortaya çıkar. ardından kullanacağın kolonları besleyebilecek uygun anfi seçilmeli , . çoğu anfide var ama akım korumalı olması gerekli mutlaka.

darkspeed06

« Yanıtla #41 : Eylül 20, 2013, 04:38:45 ÖS »
selam arkadaşım medya  markete git 300 lira bass anfi 2 adet oval hoperlor bu kadar basit

hangover

« Yanıtla #42 : Eylül 20, 2013, 06:19:26 ÖS »
Oval kolonu o araca nasil montajlicak oda basitmi cok