Gönderen Konu: ses sıstemı ufak caplı (yardımlarınızı beklıyorum )  (Okunma sayısı 2556 defa)

olcaytobulut

arkadaslar yenı hondacıyım .
aracın en buyuk eksıgı supesız ses sıstemı . 2004 ls kaset calar  >%6rol

oncelıkle cıkartılan kafalı mp3 calar ıle baslamak ıstıyorum double dın dusunurdum fakat calınma tehlıkesı var ..

kapı hoparlolerı degısımı arka kapıda sanırım yok zaten ...

bunlar ıcın amfı gereklımı ..

eger amfı alırsam bass da koymak farz olur zatenn .. bunlar ıcın cok buyuk butcem yok en fazla 500 lıra..acaba yaptırabılırmıyım ..selametle

hsncck26

Ynt: ses sıstemı ufak caplı (yardımlarınızı beklıyorum )
« Yanıtla #1 : Nisan 29, 2011, 01:46:38 ÖS »
ya bu işle uğraşan bi tanığım var, dedi sesi kalite istiyorsan bi kere pionerr teyp ile başlıcan dedi, 150 liralık olsun ama yine pioneer olsun dedi.(bendede 2005 ls var fm transmitter kullanıyorum ve kalitesinden baya memnunum:D

atomhamdi

« Yanıtla #2 : Nisan 29, 2011, 02:10:59 ÖS »
BEN O İŞİ BİR SENE KADAR YAPTIM MALZEME YADA BİLGİNE İSTERSEN YARDIMCI OLABİLİRİM KALİTE İÇİN AMFİ VE KÜÇÜK DE OLSA BİR BASS SART

olcaytobulut

« Yanıtla #3 : Nisan 29, 2011, 02:13:20 ÖS »
transmıtter ıle olacak bı sıstem bana ufak gelecek cunku orjınal kolonlar gercekten berbat ..
ama yardım ıstıyorum dedıgım gıbı once bı adam akıllı teyp ıle baslamam lazım ..pıonerr ıyı bı tercıh olabılr ..kapı hoparlorlerı mıd takım mı taksam acab dıyorum ..sanırım yeterlı gelır sızce ..??

hsncck26

« Yanıtla #4 : Nisan 29, 2011, 02:34:06 ÖS »
BEN O İŞİ BİR SENE KADAR YAPTIM MALZEME YADA BİLGİNE İSTERSEN YARDIMCI OLABİLİRİM KALİTE İÇİN AMFİ VE KÜÇÜK DE OLSA BİR BASS SART
800-900 civarı bir sistem tatmin edermi acaba ? tam model lerını hatırlamıyorum ama kicker vardı,pioneer teyp ve 4 tane jbl kolon vardı(belki adları farklıdır ama bilmiyorum kusura bakmayın :) )brde mid mi ne küçük şeyler onlardan vardı,işçlik dahil 900 liraydı

goldbergbrk

« Yanıtla #5 : Nisan 29, 2011, 05:57:47 ÖS »
izmirdeysen yardımcı olabilirim daha detaylı olarakda burda değilsen sahibinden.comda paket sistemler var onlara bak istersen 350 450 tl civarlarına 1 sub 4 kanal anfi 1 takım mid vs hepsini alabiliyorsun bazı şirketler montajıda kendilerinden yapıyor onlar senin hesabına gelecektir.
 benim sana önereceğim mallar giriş sınıfı için.
xetec vector 200.4
kicker es 154
kicker ds 650 yada hertz dsk 165  hepsini toplasan 450 tl felan yapar  kablo felanda alırsın 600e güzelce montajlatırsın sistemin 600tlye bitmiş olur güzelde olur