Gönderen Konu: parrot bluetooth araç kiti  (Okunma sayısı 2576 defa)

faw13

parrot bluetooth araç kiti
« : Ocak 03, 2011, 06:57:26 ÖS »
foruma biraz bakındım ama göremedim bir konu, mki9000 serisinden herhangi bir ürün taktıran var mı? varsa memnunlar mı? araçta hem bluetooth hem de usb olmaması sebebiyle ilgimi çekti son derece 400-500 tlye hepsini birden tek cihazla eklemek mümkün, navitechin ürünü hoş görünmesine rağmen menü yapısı hiç hoşuma gitmedi zaten onu da sadece bt ve usb için düşünmüştüm vazgeçtim o sebepten başka çözümler olunca

faw13

Ynt: parrot bluetooth araç kiti
« Yanıtla #1 : Mart 15, 2011, 11:39:55 ÖÖ »
arkadaşlar taktırdım mki9200, ilgilenenlere yardımcı olurum, montajı falan son derece kolay gerçekleşti fotoğrafları yakında eklerim, müzik olayı tam istediğim gibi oldu, bluetooth görüşmeler kusursuz, ilk başta telefonumla bir uyumsuzluk sorunu yaşadım sonra versiyon güncellemesi yapınca bütün sorunlar kayboldu kusursuz çalışıyor, yakın bir zamanda direksiyon kontrol sistemini de alıcam, kendi kumandasına da gerek kalmayacak bu durumda

çağrı gelince radyo-cd çaları kendi kapatıyor, çağrı biter bitmez müzik geri geliyor, hiç bir sıkıntı yok o konuda da

şu ana kadar
530tl kit
35€ kablo
60tl işçilik tuttu

230 tl gibi de direksiyon kontrol sisteminin fiyatı olması lazım alınca o konuda da net bilgi veririm

63civic2011

Ynt: parrot bluetooth araç kiti
« Yanıtla #2 : Mart 27, 2011, 01:01:21 ÖS »
Bu kadar parayla ana ünite navigasyon alırdın :) Hayırlı olsun.... Benim merak ettiğim seyir esnasında (120-130 km. bir hızla) giderken bluetooth ile rahat konuşabiliyor musun? Karşı tarafa yol sesi gidiyor mu, sesini net alabiliyor mu? Selamlar....