Gönderen Konu: Orijinal ses sıstemını nıye böyle kotu.  (Okunma sayısı 2513 defa)

CanerÇ.

• CanerÇ.
Orijinal ses sıstemını nıye böyle kotu.
« : Eylül 21, 2014, 11:30:31 ÖS »
2014 honda cıvıc aldım herseyı cok guzel memnunum tek ses sıstemı gercekden berbat araba sıfır oldugundan bass koymak ıstemıyorum veya ek kolon tarzı 6 adet haporlor var dedıler alırken ama sesı 35.sevıyeye çıkartıyorum 35 de gercekden cok az çıkıyor yanımdakıyle normal sesle muhabet edebılıcek kadar az çıkıyor 35 den daha fazla acıncada ses cok bozuyor sımdı kıme sorsam anfısınden dıyor sızce neden olabılır. Yardımcı olursanız cok sevınırım.

faw13

Ynt: Orijinal ses sıstemını nıye böyle kotu.
« Yanıtla #1 : Eylül 22, 2014, 09:16:51 ÖÖ »
yani tatmin etmiyorsa değişiklik tek çaresi, bagaja sub koymanıza gerek yok, güzel bi amfi taksanız bile bir süre idare eder, orjinal ses sistemine dokunmadan, ya da hoparlörleri de bas toleransı yüksek bir model ile değiştirirseniz temiz bir ses alırsınız.

Eren53

« Yanıtla #2 : Eylül 22, 2014, 01:47:51 ÖS »
bende fb7 nin sistemini beğenmiyorum ama binen herkez ses sistemi çok güzelmiş diyor ne hikmetse

CanerÇ.

• CanerÇ.
« Yanıtla #3 : Eylül 22, 2014, 03:25:53 ÖS »
Bana guzel dıyor herkez sesı cok temız kalıtelı verıyor ama cok kısık ısde ozaman ben anfı bulmaya çalışıyım bilgi ıcın tesekurederım :)