Gönderen Konu: Oto çocuk koltuğu  (Okunma sayısı 40518 defa)

HONDAHAN

Ynt: Oto çocuk koltuğu
« Yanıtla #25 : Ocak 23, 2014, 08:54:37 ÖÖ »
Bilal sağol, Allah razı olsun, ben bunu çok beğendim ve almayı düşünüyorum, ne dersiniz arkadaşlar ? İthalatçı firma ile görüştüm, dün benim de duyduğum römer üretiyor konusu doğru. ( Bilal yanlış anlama, dünkü satıcı satmak için yalan söyledi sandım, şimdi sen de söyleyince ithalatçıya sordum.)

bilalsahin

• Bilal Şahin
« Yanıtla #26 : Ocak 23, 2014, 08:57:34 ÖS »
Estafurlah abi niye yanlış anlim bende bakıyorum almak için mutlaka fiyat ve performans araştırması yapmak gerekti.
Ben bugün tekrar hello baby mağzasında baktım çocuğuda üstüne koyduk falan bende bunda karar kıldım.
Mağzada 450TL fiyat internette 400TL ve kredi kartına taksitli bide :D

HONDAHAN

« Yanıtla #27 : Ocak 24, 2014, 08:40:51 ÖÖ »
Aldım ben Bilal, zannederim bugün gelir. 400 TL , 6 taksit. Ben bunun en boş modelini incelemiştim, malzeme kaliteli, konforu güzeldi. Bunda benim baktığıma ek olarak yan koruma sistemi, isofixten başka bir de top tether bağlantısı ve yatma özelliği var demekki bu daha güzel dedim ve aldım. Gelince paylaşırım.

06FAT68

« Yanıtla #28 : Ocak 24, 2014, 10:13:36 ÖÖ »
Römer fabrikasında üretilen 9-36kg çocuk koltuğu 400TL fiyata bir alışveriş sitesinde bulunmaktadır.
Aşağıda incelemeniz için linki paylaştım arkadaşlar

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/koala-inofix-isofix-li-oto-koltugu-9-36-kg-2014-102375314?id=102375314
aynı koltuğun isofixsiz olanını komşum almıştı bende almadan önce ona sorduğumda memnun kalmadığını anlattı. hatta değiştirmeyi düşünüyorum demişti neden dediğimde koltuğun rahat olmayışından bahsetti biraz.

bilalsahin

• Bilal Şahin
« Yanıtla #29 : Ocak 24, 2014, 10:47:44 ÖÖ »
Valla rahatlık kısmını bilemiyorum ama güvenlik konusunda bence yeterli görünüyor.
@Hondahan abi almış hayırlı uğurlu olsun diyelim öncelikle, denesin bize izlenimlerini yazar sanırım!
Ama bende bu ürünü almayı düşünüyorum kesinlikle!
Bu arada Römer markanın isofix'li olup şu birincilik almış olan ürünü sadece bi kaç modeliymiş ve 9-18kg aralığında varmış!
Diğer ürünleri bu ürünlerle aynı standartlara sahipmiş!
Bu da dün gitmiş olduğum Hello Baby mağzasından öğrendiğim son bilgi...
Ne kadar doğru ne kadar yanlış araştırma yapmadım.

HONDAHAN

« Yanıtla #30 : Ocak 24, 2014, 11:56:59 ÖÖ »
Arkadaşlar koltuğumuz geldi, birazdan fotoğrafları paylaşacağım. Gerçekten çok iyi, baktıklarımın içinde hiçbirinin ( Römer'in 900 lük modeli dahil ) bu kadar özelliği yoktu. Bu özelliklerde Recaro, Römer zaten 1300-1500 arası. Fotolarda da göreceksiniz, Römer'in üretiiği kanıtlandı. ;)

HONDAHAN

« Yanıtla #31 : Ocak 24, 2014, 11:58:31 ÖÖ »

@Hondahan abi almış hayırlı uğurlu olsun diyelim öncelikle, denesin bize izlenimlerini yazar sanırım!

Sağol Bilal, sen kesinlikle demişsin ama ben yine de tavsiye edeyim. :) Bu koltuğu sen bana buldun, ben sana tavsiye ediyorum :)

bilalsahin

• Bilal Şahin
« Yanıtla #32 : Ocak 24, 2014, 12:06:56 ÖS »

Sağol Bilal, sen kesinlikle demişsin ama ben yine de tavsiye edeyim. :) Bu koltuğu sen bana buldun, ben sana tavsiye ediyorum :)
Abi tekrar hayırlı olsun.
Benim bulmam problem değil abi senin almış olup bize önermen asıl önemli kısım :)
Benim oğlanın buna geçmek için 1kg daha alması lazım ama ben işimi son ana bırakmamak için erken başladım araştırmaya!
Muhtemelen bende haftaya perşembe gibi alırım. Sen yinede görüşlerini bildir abi bize :D
Tekrar hayırlı uğurlu olsun yeğen güle güle kullansın inşallah!..

HONDAHAN

« Yanıtla #33 : Ocak 24, 2014, 02:49:23 ÖS »
Eyvallah amcası sağolasın. Öneririm abi, bu paraya bu kalite ve teferruat fazla bile  <nohapy Dert etme yaşı, kiloyu. Kendinden kemerli bu koltuk, küçüğe de uygun. O yüzden biraz da bunu aldım, yarın öbür gün ikinci çocuk olduğunda tekrar küçük koltuğa ihtiyaç duymayayım diye.

bilalsahin

• Bilal Şahin
« Yanıtla #34 : Ocak 24, 2014, 03:32:03 ÖS »
Aslında bende o mantıkla düşündüm ne yalan söylim abi :D
Ben siyah olanı almayı planlıyorum. Benim FK2'me çok uygun kumaşı falan  >=ok

bilalsahin

• Bilal Şahin
« Yanıtla #35 : Ocak 30, 2014, 11:33:20 ÖÖ »
Abi kullanmaya devam ediyorsun var mı gözüne batan bi olumsuzluğu ürünün?
Bu hafta sonu bende alacağım son bi görüşlerini alalım istedim :D

qokhan

« Yanıtla #36 : Ocak 30, 2014, 01:44:01 ÖS »

HONDAHAN

« Yanıtla #37 : Ocak 30, 2014, 03:11:28 ÖS »

Alttaki isofix bağlantısı haricinde bir de üstten bağlamayı sağlayan top tether bağlantısı. Araçlarımızda kullanabileceğimiz bir özellik ama ben önceki koltuğumuzda olmadığı için kullanamamıştım.

Gayet güzel ve memnunum arkadaşlar, tavsiye ederim. Önceki mesajımda da dediğim gibi bu fiyata ciddi iyi.
« Son Düzenleme: Ocak 30, 2014, 03:17:27 ÖS Gönderen: HONDAHAN »

HONDAHAN

« Yanıtla #38 : Ocak 30, 2014, 03:24:15 ÖS »
Bu arada; birazdan resimleri paylaşacağım dememin üzerinden bir hafta geçmiş kusura bakmayın  :ağlaa :vaww muhasebe ve yılbaşı diyim sadece. Ha bir de iki-üç gündür siteye giriş yoktu.

HONDAHAN

« Yanıtla #39 : Ocak 30, 2014, 03:27:16 ÖS »
Aha da Römer 'in ürettiğinin ispatı : koltuğun geldiği koli

bilalsahin

• Bilal Şahin
« Yanıtla #40 : Ocak 30, 2014, 03:57:16 ÖS »
Abicim bilgi ve resimler için teşekkür ederim.
Bu resimleri gördükten sonra kararım %100 oldu yarına kalmaz siparişi veririm valla  >=ok

HONDAHAN

« Yanıtla #41 : Ocak 31, 2014, 01:02:51 ÖS »
Rica ederim kardeşim, hayırlı olsun diyelim o zaman. ;)

bilalsahin

• Bilal Şahin
« Yanıtla #42 : Ocak 31, 2014, 01:15:31 ÖS »
Eyvallah abi :D Bakalım sıpa da benim gibi beğenecek mi...

bilalsahin

• Bilal Şahin
« Yanıtla #43 : Şubat 07, 2014, 09:06:41 ÖÖ »
Geçtiğimiz Salı günü geldi koltuk arkadaşlar henüz tam manasıyla (çocukla) deneme fırsatım olmadı ama yarın olacak fırsatım.
Bakalım Sıpa sessiz sakin mi olacak yoksa çığlık çığlığa coşacak mı göreceğiz :)
İlk izlenimlerim @HONDAHAN abi gibi gayet olumlu.
Fiyat ve performans kıyası yaptığımızda kesinlikle harika diyebilirim  >=ok

HONDAHAN

« Yanıtla #44 : Şubat 07, 2014, 09:37:37 ÖÖ »
Hayırlı olsun kardeşim, kazasız belasız kullanmak nasip olsun.

YUNUS MERİÇ

« Yanıtla #45 : Şubat 07, 2014, 09:42:02 ÖÖ »
Geçtiğimiz Salı günü geldi koltuk arkadaşlar henüz tam manasıyla (çocukla) deneme fırsatım olmadı ama yarın olacak fırsatım.
Bakalım Sıpa sessiz sakin mi olacak yoksa çığlık çığlığa coşacak mı göreceğiz :)
İlk izlenimlerim @HONDAHAN abi gibi gayet olumlu.
Fiyat ve performans kıyası yaptığımızda kesinlikle harika diyebilirim  >=ok

hayırlı olsun benim cocukta başta çok bağırdı alın beni burdan diye fakat baktı bizden bir hareket yok kuzu kuzu oturuyo şimdi :)

bilalsahin

• Bilal Şahin
« Yanıtla #46 : Şubat 07, 2014, 09:59:50 ÖÖ »
Eyvallah Yunus kardeşim :)
Bizim annemiz sıkıntı yaratmazsa ben inatçı duruşu bozmam, fakat annemiz çok duygusal çocukta farkında bu durumun!
İnşallah hallederiz bu sorunu da :D

HONDAHAN

« Yanıtla #47 : Şubat 07, 2014, 10:15:36 ÖÖ »
Onu hiç deme zaten :( Geçen ben kavga ediyorum, bi baktım hanım topkek veriyo  :hehe  >%Sakin aferin yaa ödüllendir dedim, "e napayım karnı aç, yemek yemedi, hem o kadar çok kavga ediyorsunuz ki alıştım normal gibi geliyor farketmiyorum " dedi  <nohapy  <nohapy  :D neyse konu pertlemesin :D

bilalsahin

• Bilal Şahin
« Yanıtla #48 : Şubat 07, 2014, 11:18:22 ÖÖ »
Onu hiç deme zaten :( Geçen ben kavga ediyorum, bi baktım hanım topkek veriyo  :hehe  >%Sakin aferin yaa ödüllendir dedim, "e napayım karnı aç, yemek yemedi, hem o kadar çok kavga ediyorsunuz ki alıştım normal gibi geliyor farketmiyorum " dedi  <nohapy  <nohapy  :D neyse konu pertlemesin :D
Aynen bizi tarif ettin abi  >%6rol
Sonuç olarak Koala inofix fiyat ve performans olarak çok iyi kesinlikle alacak olan arkadaşlara kendi adıma tavsiye ederim.

HONDAHAN

« Yanıtla #49 : Şubat 07, 2014, 01:55:03 ÖS »
Aynen bizi tarif ettin abi  >%6rol

Şükür. Ben de birtek bende sorun var sanıyordum :D