Gönderen Konu: navigasyon ve oto ses sistemi...  (Okunma sayısı 7929 defa)

honda_mert

navigasyon ve oto ses sistemi...
« : Kasım 05, 2009, 09:24:54 ÖS »
Merhaba arkadaşlar gecen bi teknoloji marketi gezerken bu navigasyon aletlerine bi göz gezdirdim ihtiyacım pek yok ama mp3 tu dvd di bi suru ozellik var aletlerde hemde arabanın gorsel abiansına cokta artısı olur benım merak ettıgım sımdı bu aletlerın uzerınde kendı hopörlörü var ama o ne kadar ses verırkı bunların bu cakmak girişine takılan aletler gibi bi girişi olupta sesi arabanın hoporlerlerinden vereni varmı,bi bilginiz varmı...cevaplar için şimdiden çok saollun...

23korg23

Ynt: navigasyon ve oto ses sistemi...
« Yanıtla #1 : Kasım 06, 2009, 10:34:39 ÖÖ »
evet birçoğunda fm transmitter özelliği var ve film izlerken yada mp3 navigasyon sırasında hoparlörden ses alabiliyosun.. benim arac anteni manuel olduğu için anteni elle kapatıp (baska radyolarla karışmasın diye)  sesi radyodan hoparlörlere veriyorum sonuç cok güzel sinema gibi :) bende next ye-g708 var cok cok memnunum

ALG

• THT
« Yanıtla #2 : Aralık 12, 2009, 02:33:59 ÖS »
Arkadaşlar bilgi sahibi olanlar varsa bende öğrenmek istiyorum..kullananlar en iyisi hangisidir, sorunları nelerdir, faydalımıdır, güncelleme nasıl yapılır vs gibi bilgileri paylaşırsanız sevinirim

zack

« Yanıtla #3 : Aralık 12, 2009, 02:44:31 ÖS »
Mp3 çalar
Dvd
Navigasyonu içinde barındıran kaliteli ürünler nelerdir yada THT neler kullanıyor bende merak ediyorum.  Media M a r k t te uygun fiyatlı ürünler var gecen baktım ama arastırmalardayım...

ALG

• THT
« Yanıtla #4 : Aralık 12, 2009, 03:15:08 ÖS »
Açıkçası ben sadece Navigasyon bakıyorum ama herkes bildiklerini (sadece bildiklerini) paylaşırsa güzel olur, geyik değil kaliteli paylaşım ltf :)

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Aralık 12, 2009, 03:50:03 ÖS »
ben find marka kullanıyorum mp3 foto albümü radyo dokunmatik ekran sesli yönlendirme mevcut gayette memnunum

23korg23

« Yanıtla #6 : Aralık 15, 2009, 08:31:21 ÖS »
ben alırken çok arastırdım ve next aldım çünki piyasada 1 kaç cihazda olan son teknoloji kullanılmış ve satış sonrası desteği çok çok iyi olan 2013 yılına kadar ücretsiz güncelleme yapan bi firmaya güvenmeyi tercih ettim menunum fiyat ve kalite açısından bakınca next navigasyonlar çok iyi çünki navigasyonda iki önemli özelliği var gerisi önemsiz denebilir o özellikler
1-Yeni jenerasyon SiRFIII GPS yonga seti (20 paralel kanal) Waas+Egnos (SBAS/DGPS) destekli
2-Time To First Fix2 Desteği: SIFv2.1 Yeni geliştirilen SiRFInstantFixII ile uydulara bağlanma hızı en hızlı sürede gerçekleşir
alırken dikkat edin aynı anda 20 uyduya birden bağlanabilme ve waas+Egnos uydularına bağlanabilen piyasada kaç cihaz var. navigasyon olarak cok iyi multimedia olarak güzel ayrıca fotonav özelliği de var ve fiyatıda bu özelliklere göre çok uygun bence

ilkeronat

« Yanıtla #7 : Aralık 16, 2009, 06:46:46 ÖÖ »
ben alırken çok arastırdım ve next aldım çünki piyasada 1 kaç cihazda olan son teknoloji kullanılmış ve satış sonrası desteği çok çok iyi olan 2013 yılına kadar ücretsiz güncelleme yapan bi firmaya güvenmeyi tercih ettim menunum fiyat ve kalite açısından bakınca next navigasyonlar çok iyi çünki navigasyonda iki önemli özelliği var gerisi önemsiz denebilir o özellikler
1-Yeni jenerasyon SiRFIII GPS yonga seti (20 paralel kanal) Waas+Egnos (SBAS/DGPS) destekli
2-Time To First Fix2 Desteği: SIFv2.1 Yeni geliştirilen SiRFInstantFixII ile uydulara bağlanma hızı en hızlı sürede gerçekleşir
alırken dikkat edin aynı anda 20 uyduya birden bağlanabilme ve waas+Egnos uydularına bağlanabilen piyasada kaç cihaz var. navigasyon olarak cok iyi multimedia olarak güzel ayrıca fotonav özelliği de var ve fiyatıda bu özelliklere göre çok uygun bence
aynen katiliyorum ben de aldim gayet guzel, basarili bir cihaz. bimeks ten 6x55tl=330tl ye aldim gecen hafta.

23korg23

« Yanıtla #8 : Aralık 16, 2009, 07:17:06 ÖS »
ben yüksel elektronikten 390a almıştım... siz çok iyi almışsınız....

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Aralık 16, 2009, 07:21:37 ÖS »
ben 290 tl ye aldım baya iyi almışım demek ki

23korg23

« Yanıtla #10 : Aralık 16, 2009, 07:44:29 ÖS »
poşetçay siz next mi aldınız 290 liraya? benim aldiğim cihaz NEXT YE-G 708 bu cihazın sıfrının 290 liraya alabilmeniz çok zor ama normal navigasyonlar 180-200 liraya var.. yukarıda da yazdığım gibi nextin özellikleri cok iyi bu özelliklerde piyasada birkaç cihaz var ve o cihazlarda nexte göre çok pahali

ilkeronat

« Yanıtla #11 : Aralık 16, 2009, 08:04:10 ÖS »
ben yüksel elektronikten 390a almıştım... siz çok iyi almışsınız....
kampanyaya denk geldi iyi oldu gercekten

sanli90

« Yanıtla #12 : Aralık 29, 2009, 12:18:35 ÖS »
ben 290 tl ye aldım baya iyi almışım demek ki

Nerden almıştınız?

abidincek

« Yanıtla #13 : Ocak 27, 2010, 07:19:15 ÖS »
arkadaşlar bende piranha leon aldım özellik olarak tatmin edici. fakat,
https://www.naviextras.com/shop/portal/prepaid        sitesinden güncellemesini yaptım. 2009 - Q3 39MB lık bilgileri yükledim ama hala haritada eksik bilgiler var. en son yapılan yerel seçimlerde açılan sinop boyabat arası yol haritada yok. bu yolda 2.200mt tünel geçişi var. yani uyduruk bi yol değil. ben mi güncelleyemedim. yardımcı olurmusuuz.

göktuğkağan

« Yanıtla #14 : Ocak 28, 2010, 12:31:53 ÖS »
arkadaşlar 1 yıldır bu aleti kullanıyorum chip dergisi ve auto motors dergisinin testlerinin birinci seçtikleri üründür haritası ve kullanılışlığı tartışılmaz güzel tavsiye ederim.

http://www.navking.com/frm_products_page.aspx?D_PRODUCT_ID=44

Th£ LorD

• Kadir KURT Kişisel Web Sayfam
« Yanıtla #15 : Mart 18, 2010, 04:09:00 ÖS »
En iyisi bence navtech honda civic için orjinal gibi yapmıs yazılım update konusundada sorun yok hatta bazı dosylarını edit ederek kendinize özgü yaabilirsiniz.

23korg23

« Yanıtla #16 : Mart 18, 2010, 06:04:03 ÖS »
arkadaşlar bende piranha leon aldım özellik olarak tatmin edici. fakat,
https://www.naviextras.com/shop/portal/prepaid        sitesinden güncellemesini yaptım. 2009 - Q3 39MB lık bilgileri yükledim ama hala haritada eksik bilgiler var. en son yapılan yerel seçimlerde açılan sinop boyabat arası yol haritada yok. bu yolda 2.200mt tünel geçişi var. yani uyduruk bi yol değil. ben mi güncelleyemedim. yardımcı olurmusuuz.

bildiğim kadarıyla 2009 Q4 çıktı onu bi yükleyin

abidincek

« Yanıtla #17 : Mart 26, 2010, 09:20:40 ÖS »
evet arkadaslar Q4 çıktı yükledim bir çok bilgi güncellenmiş başarsoft ta yüklemeyen varsa yüklesin