Gönderen Konu: MÜZİK SİSTEMİ USTASI ARIYORUM!!!  (Okunma sayısı 9918 defa)

2010civic

MÜZİK SİSTEMİ USTASI ARIYORUM!!!
« : Şubat 14, 2010, 06:49:27 ÖS »
slm arkadaşlar 2010 model civic aldım. elimde eski aracımdan çıkma müzik sistemi var ve bunları yeni aracıma taktırmak istiyorum. istanbul avrupa yakasından daha önce yeni kasa civic e ses sistemi kurmuş,kaliteli kablo kullanıp araç üzerinde temiz bir işçilik yapacak bir usta arıyorum. yardımcı olursanız çok sevirim

yusufaltintepe

Ynt: MÜZİK SİSTEMİ USTASI ARIYORUM!!!
« Yanıtla #1 : Şubat 14, 2010, 07:48:07 ÖS »
star oto bereçte kuru gıdanın orda serdar abi daha dün kendi aracıma yaptırdım her türlü kefil olurum ayrıca kendisini 4 senedir tanarım ve 4 sene içinde kullandığım bütün araçlarımı orda yaptırdım

2010civic

« Yanıtla #2 : Şubat 16, 2010, 03:58:45 ÖS »
arkadaşlar esnafların çoğu 300-350 tl arası işçilik ve kablo masrafı çıkardı. sizce nasıl iyimi?

34 FVC 96

« Yanıtla #3 : Şubat 16, 2010, 04:11:53 ÖS »
arkadaşlar esnafların çoğu 300-350 tl arası işçilik ve kablo masrafı çıkardı. sizce nasıl iyimi?
bu sorunun cevabı senin montaj ettirmek istediğin malzemeye göre değişir... sadece teyp takıp arkaya amfi tesisatı çekip arkaya amfini bağlayakcaksa bu rakam uçmuş sen elindeki tesisatı yazarsan uygun veya değil diyelim daha sağlıklı olur... 350 sadece işçilik + kablo dedilerse sende 2 yada 3 amfi var en az 2 takım compenent var ve kapazitör filan var sanırım... ekran montajı filanda varmı...

2010civic

« Yanıtla #4 : Şubat 16, 2010, 07:14:39 ÖS »
bu sorunun cevabı senin montaj ettirmek istediğin malzemeye göre değişir... sadece teyp takıp arkaya amfi tesisatı çekip arkaya amfini bağlayakcaksa bu rakam uçmuş sen elindeki tesisatı yazarsan uygun veya değil diyelim daha sağlıklı olur... 350 sadece işçilik + kablo dedilerse sende 2 yada 3 amfi var en az 2 takım compenent var ve kapazitör filan var sanırım... ekran montajı filanda varmı...
                                                                                                                                                            elimde 4 adet 16 cm mid,2 adet anfi,1 adet bass var. ünite olarakta orjinal teyp kullanılacak

2010civic

« Yanıtla #5 : Şubat 16, 2010, 07:24:31 ÖS »
star oto bereçte kuru gıdanın orda serdar abi daha dün kendi aracıma yaptırdım her türlü kefil olurum ayrıca kendisini 4 senedir tanarım ve 4 sene içinde kullandığım bütün araçlarımı orda yaptırdım
slm kardeşim star oto da yaptırdığın işlemleri anlatırmısın bide ne kadar ödediğini yazarsan sevinirim

yusufaltintepe

« Yanıtla #6 : Şubat 16, 2010, 07:51:32 ÖS »
arkadaşım bende eski aracımdaki tesisatı yeni aracıma geçirdim yani bende tüm bağlantı malzemeleri mevcuttu sadece işçilik parası verdim oda 100 tl ama aracın monyafı 5-6 saat kadar sürüyor yani yalapşap iş yapılmıyor her türlü kefil olurum

34 FVC 96

« Yanıtla #7 : Şubat 17, 2010, 08:51:02 ÖÖ »
                                                                                                                                                            elimde 4 adet 16 cm mid,2 adet anfi,1 adet bass var. ünite olarakta orjinal teyp kullanılacak
kardeşim vereceğin ücret kablo hariç 100tl sadece işçilik belki 150 ama 200 değil... Kablo ücreti değişir 50 lirayada biter 100lirayada 150 lirayada ona sen karar verceksin...Tesisatı bağlayacak kişi sana kullandığı ürünü anlatır zaten ama ortalama kablo ücretinde sigortası dahil 100lirayı geçmemeli çok profesyonel bir hat ekilmeyecekse... arkadaşlar yazmışlar kefil olacakları yerleri git yaptır işini özenerek yapacak hakettiği kadarını isteyecek çok usta var. kimse kusura bakmasın ama şu yazdığın malzemenin motajı 350 lira hayatta etmez...

2010civic

« Yanıtla #8 : Şubat 17, 2010, 09:01:44 ÖS »
arkadaşlar kablo konusunda kafam çok karıştı. kablolarımı ben kendim almak istiyorum. hem maliyeti ucuz olur hemde kafama yatan kabloyu almış olurum. bu kablolar toptancıdanmı temin ediliyor yoksa doğubank ve eskici gibi yerlerdenmi.

murat_ozbek

« Yanıtla #9 : Şubat 17, 2010, 09:18:47 ÖS »
arkadaşlar kablo konusunda kafam çok karıştı. kablolarımı ben kendim almak istiyorum. hem maliyeti ucuz olur hemde kafama yatan kabloyu almış olurum. bu kablolar toptancıdanmı temin ediliyor yoksa doğubank ve eskici gibi yerlerdenmi.
arkadaşım kablo olayı tamamiyle görüntü işi bence orta halli bütçene uygun alıp montaj yaptır.

yusufaltintepe

« Yanıtla #10 : Şubat 17, 2010, 10:11:57 ÖS »
kablonu kendin alacaksan audıson almanı tavsiye ederim

ysf55

« Yanıtla #11 : Şubat 17, 2010, 10:24:49 ÖS »
samsunda olsan kablo dahil 130 liraya bağlatım sana ;)

2010civic

« Yanıtla #12 : Şubat 18, 2010, 07:34:30 ÖS »
arkadaşlar tesisatçılar kablo fiyatını çok çekiyor.%100 karla satıyorlar resmen. bide üstüne işçilik koyuyorlar. al sana 300 tl hesap. aracımı yeni aldığım için malum borç arç sıkıntı yapıyor bu fiyat. bu işin bi malzemecisi vardır elbet.karaköyde felan bulabilirmiyim tesisat malzemesi satan yerleri.

demircan

« Yanıtla #13 : Şubat 28, 2010, 01:04:11 ÖS »
slm 2010cıvıc arkadasım aracına taktırdın mı sıstemı?benım arkadasvar tesısatcı konustum butun malzemeler ASS marka ıscılık dahıl 160 lıra ya olur dedı.karar senın ?

2010civic

« Yanıtla #14 : Şubat 28, 2010, 05:49:00 ÖS »
slm 2010cıvıc arkadasım aracına taktırdın mı sıstemı?benım arkadasvar tesısatcı konustum butun malzemeler ASS marka ıscılık dahıl 160 lıra ya olur dedı.karar senın ?
slm kardeşim yok hala takdırmadım.senin arkadaşının dükkanı nerede öğrenebilirmiyim. özel mEsaj atarsan sevinirim

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #15 : Şubat 28, 2010, 05:55:03 ÖS »
Arkadaşım kablo var kablocuk var. tutup 50 liralık kablo kiti kullanır. 8 awg kablo ile performans kötü olur. Şirinevlerde aktepe sound var veya o cadde üzerinde çok yer var.
Zeytinburnunda db garage var bir çok civic e yaptı sistem.

piscocuk

« Yanıtla #16 : Şubat 28, 2010, 08:24:59 ÖS »
0532 666 19 21 ASYA HIFI ALİ.numarasını benden aldığını söyleyebilirsin.yaptığı işlerin hepsi ortada tüm katılımmalarda birincilikeleri mevcut.dediğim gibi numarasını benden aldığını söylersen gerekli yardımı yapar.başkasının 1600 lük basla verdiği sesi ASYA HIFI 1000 lık basla veriyor.bir çok denemem mevcut.kesinlikle tavsiye ederim.bukadar kesin konuşuyorum.google da aratırsan yaptığı işleri göreblirsin

2010civic

« Yanıtla #17 : Mart 01, 2010, 09:45:32 ÖS »
Arkadaşım kablo var kablocuk var. tutup 50 liralık kablo kiti kullanır. 8 awg kablo ile performans kötü olur. Şirinevlerde aktepe sound var veya o cadde üzerinde çok yer var.
0532 666 19 21 ASYA HIFI ALİ.numarasını benden aldığını söyleyebilirsin.yaptığı işlerin hepsi ortada tüm katılımmalarda birincilikeleri mevcut.dediğim gibi numarasını benden aldığını söylersen gerekli yardımı yapar.başkasının 1600 lük basla verdiği sesi ASYA HIFI 1000 lık basla veriyor.bir çok denemem mevcut.kesinlikle tavsiye ederim.bukadar kesin konuşuyorum.google da aratırsan yaptığı işleri göreblirsin
arkadaşlar dediğiniz yerlerin hepsine baktım. asya hi-fi sadece işçiliğe 200-250 tl para çekti. kablolarıda sen düşün artık. aktepede aynı şekilde çok tuzlu bunlar

piscocuk

« Yanıtla #18 : Mart 02, 2010, 09:47:16 ÖÖ »
arkadaşlar dediğiniz yerlerin hepsine baktım. asya hi-fi sadece işçiliğe 200-250 tl para çekti. kablolarıda sen düşün artık. aktepede aynı şekilde çok tuzlu bunlar

istersen ne yapacağını bana söyle.ben konuşayım.heryer tesisat yapar.ama bu adamlar çok çok iyi.dediğim gibi yaptıracaklarını söyle birde ben fiyat almaya çalışayım

smakbuloglu

« Yanıtla #19 : Mart 05, 2010, 11:53:16 ÖÖ »
2010 civic,

son durum nedir..:) Taktırdıysan eğer bilgi verirmisin?Olmadı bende taktırmayı düşünüyorum gel beraber yaptıralım daha ucuz olur.

2010civic

« Yanıtla #20 : Mart 06, 2010, 09:56:24 ÖS »
2010 civic,

son durum nedir..:) Taktırdıysan eğer bilgi verirmisin?Olmadı bende taktırmayı düşünüyorum gel beraber yaptıralım daha ucuz olur.
ARKADAŞIM HALA ARAŞTIRMADAYIM. ALT YAPI MALZEMELERİNİN DÜZGÜN BİRŞEY OLMASINI İSTİYORUM. MARKA OLARAKTA AUDİSON U TERCİH EDECEĞİM GİBİME GELİYOR. RCA KABLOSU VE DEC ÇEVİRİCİMİN MARKASI BÜYÜK BİR İHTİMALLE AUDİSON OLACAK. AMA SİZİNDE FİKİRLERİNİZİ DUYMAK İSTİYORUM

systemcar

« Yanıtla #21 : Mart 08, 2010, 04:34:10 ÖS »
alt yapı da yaa stınger yada audison tercih et.. memnun kalırsın..ama biraz daha uygun fiyatlı bir altyapı istersen ass marka da kullanabilirsin..

2010civic

« Yanıtla #22 : Mart 10, 2010, 09:21:01 ÖÖ »
alt yapı da yaa stınger yada audison tercih et.. memnun kalırsın..ama biraz daha uygun fiyatlı bir altyapı istersen ass marka da kullanabilirsin..
arkadaşlar çeviriciyi ve rca kablolarımı aldım. ikisininde markası audison. çeviriciyi 1 adet aldım fakat üzerinde iki anfi çıkışı var. yani tek çeviriciyle iki anfiyide besleyebiliyoruz.böylesi daha mantıklı geldi.anfi kablolarım ise connection serisi.yorumlarınızı bekliyorum

serdar_ay

« Yanıtla #23 : Mart 10, 2010, 11:24:18 ÖÖ »
kardeşim benim samatyada tesisatçım var önder işinin ustasıdır ben 2 takım mid bas anfi teyp bağlattım 130 tl verdim ve işinin gerçekten ustasıdır bütün araçlarımda katkısı oldu istersen yönlendiririm ve görüşürsün kablolarıda ondan ve kesinlikle kaliteli kullanır düşünürsen gidip bak bi istersen

2010civic

« Yanıtla #24 : Mart 27, 2010, 07:37:55 ÖÖ »
arkadaşlar ustanın kralı bulunmuştur ve tesisat takılmıştır. hepinize teşekkür ederim