Gönderen Konu: mıllet bana el yakmayan bı araba teybi onerebılırmısınız cd calarlı usb lı  (Okunma sayısı 7469 defa)

ertunc_93modelci

önerilerinizi bekliyorum simdiden tsk >=ok

İLKE--R

pioneer den şaşma derim. mesela 4150 ler var gayet güzel sd kart girişide var fiyatıda 300 lira civarlarında bi bak derim...

okn84

pioneer 6950 ib war dusunursen

kayipbalik

sony cdxten şaşma

serdar_ay

kaç para bütçen var onu söyle önerilerimizi daha rahat yaparız

ertunc_93modelci

kusura bakmayın beyler butceyı yazmayı unutmusum 250l ıle 300l arası olabılır
daha dusugude olabılır dı ama arkadaslarım pek keyıf almassın dedıler kesılmeler veya teklemeler olabılıyomus sımdıden tsk

poseidon999

2. el peynir 5050 ub.

serdar_ay

walla kardeşim doğubankta benim adamlarım var eğer istersen o paralara sana güzel bir teyp alabiliriz hatta benim düşündüğüm bir teyp var bende şu an pioneer 7750 var dehşet bir makina ama görsel değişiklik için 6950 ub almayı düşünüyorum o fiyatları biraz daha zorlarsan mükemmel bir cihaz almış olursun cihazda bu kardeşim
http://www.automusica.net/imagenes/deh6950mp.jpg
350 civarı ama pazarlıkta yaparız senin için

Mahir TÜRKMEN

alpine alpine alpine

usb ve ıpod gibi baglantı ozelliklerine sahip bir alpine alabilirsin muhtemeln 250 400 arası değişecektir. 2.el veya sıfır

serdar_ay

alpine kesinlikle tartışılmaz bi cihaz üstüne tanımam ama bende şuan 7750 var pionerin klasikleşmiş on numara cihazlarından birtanesi ve 6950 de öyle ama alpine nin en ölüsü herşeye değer ama secenek çok bulursun bişeyler

ertunc_93modelci

beyler onerılerınız ıcın cok tsk ederım bır cogunuz pioneer dedınız bugun bende teknosadan bı pıoner aldım ve monte ettırdım kendı elektırıkcıme cok kalıtelı ses var suan hepınıze cooook tsk:D fıyatına gelmısken 259L suan kampanyada ısteyenler kacırmasın derım

serdar_ay

hayırlı uğurlu olsun ertunç kardeşim marka ve model tam verirsen bakalım birde fiyat

aykut_43

Pioneer Deh-2250 ;)