Gönderen Konu: Lütfen Yardım!! HONDA CRV için hangi multimedia sistemi? Navitech? Cyclone?  (Okunma sayısı 4910 defa)

mcgywer123

Herkese merhaba..Aranıza ben de katıldım.
Buradan öğreneceğim çok şey var ama sayfa sayısı da o oranda çok.
Multimedia sistemine 0.1 TL desek, 10 TL lik araba alırken bile bu kadar araştırma yapmamıştım  :) 6 gündür
multimedia sistemi seçimini yapamadım..
Lütfen bu seçimde bana yardım ediniz..
Aracım hala bayide ve haftaya gidip alacağım. Bayideki satıcı arkadaş Cyclone için diretmekte. Ama ben hala emin değilim. Navitech'i de araştırdım..Cyclone'dan memnun olan da var, memnun kalmayıp Navitech'e geçen de..
Özellikle bu 2 sini de kullanan-gören ya da bunlardan birini kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi?
Avantaj ve dezavantajları? Görüntü kalitesi? Menüler arasındaki geçiş hızları?Aracı çalıştırı çalıştırmaz USB'den şarkıları okuma hızları? Araca hangisinin daha yakıştığı? Gece olduğundaki görüntüsü? Navigasyon özellikleri?
Cevaplar için şimdiden teşekkürler..

rotasızKAPTAN

bende 10 gundur bu arastırma ıcerısındeydım 2007 cıvıc ıcın kıme sorduysam ya cyclone yada fly audio bı yerden uygun fıyata cyclone aldım fakat daha gelmedı.Navıtech i servıs dahıl pek önermediler

mcgywer123

Acaba servis ellerinde Navitech olmadığı  ve Cyclone sattıkları için mi Navitec'İ önermedi?
Yoksa diğer markalara göre daha az mı kullanışlı ya da daha az mı kaliteli Navitech?
Ben de fly audioyu araştırdım. Bu forumda memnun olanların yazılarını da okudum. Fly ile Cyclone arasında pek bir fiyat farkı yok (Fly kendi sitesinde : 2.130 TL, Cyclone servisin verdiği fiyat 2.000 TL)..
Navitech ise genel merkezde dahi ellerinde olmadığını ve 1 aya kadar geleceğini söyledi. Aldığım bayide 1-2 ay kullanılmış bir Navitech var ve 1.250 TL dediler. Eski sahibine de ulaştım ve cihazın hala alındığı gün gibi olduğunu söyledi.
Ve ben hala karar veremedim..

mali

1250 iyi fiyatmış
bir gelişme varmı

hondaciwic

cıvıcde navıtect nx41 kullanıyorum cok memnunum