Gönderen Konu: Geri görüş kamerası  (Okunma sayısı 7332 defa)

kty94kty

Geri görüş kamerası
« : Mayıs 21, 2013, 02:53:54 ÖS »
İyi günler, aracımda bir yeri delmeden kırmadan aracın orjinalini bozmadan kaliteli bir geri görüş kamerası tavsiye edermisiniz. Özellikle şu marka diyeceğiniz marka varmı ? Monitördenmi görüntü alıyım yoksa dikiz aynalı olanlardanmı kamera nasıl olsun, lütfen yardımcı olun

kty94kty

Ynt: Geri görüş kamerası
« Yanıtla #1 : Mayıs 28, 2013, 02:24:59 ÖS »
Güncel

faw13

« Yanıtla #2 : Mayıs 28, 2013, 02:35:41 ÖS »
Güncel

plaka ışığına takılabilen kameralar mevcut, herhangi bir delme uygulanmıyor, biraz araştırırsanız bulursunuz nette pek çok yerde var, ayna eğer orjinal aynanın üstüne geçmeli alırsanız çok taksici işi duruyor bence, araçta double-din teyp varsa en temizi o olacaktır, ekran koymak da hoş görünmüyor

ya da yurt dışından civic'e özel kameralı ayna getirtebilirsiniz.

kty94kty

« Yanıtla #3 : Mayıs 28, 2013, 09:41:02 ÖS »
Double-din teyp yok ekran koymam zaten şu an tek seçenek üstten geçmeli ayna malesef ama onunda elektrik kablosu fln nasıl saklıyacağım ? Yani kablo görünürse kötü olur

sercanim

• SeRCaN
« Yanıtla #4 : Mayıs 29, 2013, 06:35:56 ÖÖ »
bende düşünüyorum geri görüş kemarası.

kty94kty

« Yanıtla #5 : Mayıs 29, 2013, 02:20:04 ÖS »
Benim kararsız olduğum konu örneğin; aldım kamera fln kamerayı monte ettim plakalığa onun kablolarını nerden çekicez nasıl görüntü kirliliğini önliyez illa arabanın bir yerinin delinmesimi gerekiyor çünkü arabanın bir yerini deldirmek istemiyorum

faw13

« Yanıtla #6 : Mayıs 29, 2013, 03:05:12 ÖS »
Benim kararsız olduğum konu örneğin; aldım kamera fln kamerayı monte ettim plakalığa onun kablolarını nerden çekicez nasıl görüntü kirliliğini önliyez illa arabanın bir yerinin delinmesimi gerekiyor çünkü arabanın bir yerini deldirmek istemiyorum

plakalığın sağlıklı olacağını düşünmüyorum ama plaka ışığına olandan alırsanız sadece kapı altlarındaki siyah plastikler sökülüp ön direklere, oradan da aynaya kadar kablo çekilecek, delme vs gerektirecek bir durum yok, zaten gücünü de geri vites lambalarından alacak, o kabloların soyulması gerekebilir sadece, başka bir kalıcı hasar gelmez aracınıza, işini bilen biri yaparsa

alperd

• alperd
« Yanıtla #7 : Mayıs 29, 2013, 03:07:05 ÖS »

Delinmesine gerek kalmaz elektrikçi onu geçircek yer bulur döşemelerin altından falan ala ala getirir :)

Plakalığa taktırmadım ben tampon deldirdim ve üniversal tip küçük boyutta ışıksız kamera aldım ışıklı olanlar çok büyük olduğu için. 50 TL civarı fiyatı var ve gayet iyi iş görüyor. 4 ay kadar kullandım şimdi görüntü buğulandı aldığım yer tamamen ücretsiz olarak yenisini adresime gönderecek, memnun kaldım. İsim de vereyim sahibinden'de "mixtrax" yazın çıkacaktır. "Piranha Encore 7" beraberinde almıştım gayet ilgili bir satıcı.