Gönderen Konu: Ipod Civic araç kiti  (Okunma sayısı 6007 defa)

asmaz

Ipod Civic araç kiti
« : Kasım 15, 2008, 08:39:41 ÖÖ »
ipod touch için arac kiti arıyorum aracı salı gunu teslim alcam ve sarj edebilen ve aux girişinden baglanan araç kiti arıyorum...Nerden edinebilirim yardımcı olursanız sevinirim en kısa zamanda cozmem lazım cunku aracı salı teslim alcam ve bi tane ipod baglantısı aldım ama daha takmadılar oda sadece ses girişinden baglandıgı için pek gözüm tutmadı ama kit halinde sarj edebilen bi tane bulamassam mecburen alcam onu...

ilkeronat

Ynt: Ipod Civic araç kiti
« Yanıtla #1 : Aralık 04, 2008, 06:42:45 ÖÖ »
http://www.xcarlink.com.tr/
bu belki isine yarayabilir

BLACK ORANGE

« Yanıtla #2 : Aralık 04, 2008, 07:58:39 ÖÖ »
ilker kardeş cidden cihaz benimde hoşuma gitti fiyatta abartı değil öyle...

ilkeronat

« Yanıtla #3 : Aralık 04, 2008, 03:13:18 ÖS »
toyotacilarin sitesinde karsilastim ben, hosuma gitti. hatta arayip sordum eger aracimiza uymazsa iade edebilirmiyiz dedim tabiki dediler.

Gordack

• http://www.gordack.com/
« Yanıtla #4 : Aralık 12, 2008, 12:30:19 ÖS »
Beyler, farkındamısınız bilmiyorum ama bu bahsettiğiniz kit ipod için uygun olduğunu sanmıyorum. USB Flash diskler için kullanılıyor ve FAT dosya sistemiyle formatlanması gerekiyor. CD01 CD02 gibi klasörleri okuyor.
Uygulama videolarında görebilirsiniz. Ipod çalışmayabilir. İyi inceleyin lütfen.

ilkeronat

« Yanıtla #5 : Aralık 12, 2008, 06:33:37 ÖS »

Beyler, farkındamısınız bilmiyorum ama bu bahsettiğiniz kit ipod için uygun olduğunu sanmıyorum. USB Flash diskler için kullanılıyor ve FAT dosya sistemiyle formatlanması gerekiyor. CD01 CD02 gibi klasörleri okuyor.
Uygulama videolarında görebilirsiniz. Ipod çalışmayabilir. İyi inceleyin lütfen.

zaten sitede de line in girişinden bağlanabiliyor diyor. yani tam anlamıyla bir ıpod uyumu değil bunun çalışması. herhangi bir bellek ya da mp3 player gibi davranacak ıpoda.

Gordack

• http://www.gordack.com/
« Yanıtla #6 : Aralık 13, 2008, 10:28:56 ÖÖ »
zaten sitede de line in girişinden bağlanabiliyor diyor. yani tam anlamıyla bir ıpod uyumu değil bunun çalışması. herhangi bir bellek ya da mp3 player gibi davranacak ıpoda.

Dostum lineinden bağlarsan ipodu , şarkı değiştirme gibi işlemleri ipod üzerinden yapmak zorun kalırsın yani araba teyp ini sadece hopörlör olarak kullanırsın . ne direksiyonda kumandanın nede teyp üzerindendeki şarkı değiştirme tuşlarının fonksiyonu olur, demeye çalıştığım o. araba kullanırken birde ipod üzerinden şarkı değiştirip sonra teyp tende sesi açıp kapıyacağım diyorsan, ok sorun yok ama bu şekilde çok kötü oluyor. Eski 2004 honda civici kullanırkende ipod bağlıyordum ama onda kaset çalarda vardı; yalandan çakma kaseti bağlıyordum o kasettende erkek ucu çıkıyordu onuda ipod a giriyordum. Bununda çalışma mantığı bu.
« Son Düzenleme: Aralık 13, 2008, 10:31:26 ÖÖ Gönderen: Gordack »

ilkeronat

« Yanıtla #7 : Aralık 13, 2008, 11:54:15 ÖÖ »

Dostum lineinden bağlarsan ipodu , şarkı değiştirme gibi işlemleri ipod üzerinden yapmak zorun kalırsın yani araba teyp ini sadece hopörlör olarak kullanırsın . ne direksiyonda kumandanın nede teyp üzerindendeki şarkı değiştirme tuşlarının fonksiyonu olur, demeye çalıştığım o. araba kullanırken birde ipod üzerinden şarkı değiştirip sonra teyp tende sesi açıp kapıyacağım diyorsan, ok sorun yok ama bu şekilde çok kötü oluyor. Eski 2004 honda civici kullanırkende ipod bağlıyordum ama onda kaset çalarda vardı; yalandan çakma kaseti bağlıyordum o kasettende erkek ucu çıkıyordu onuda ipod a giriyordum. Bununda çalışma mantığı bu.

aynen böyle. bende astrada orjinal teybi sökmemek için kaset adaptörü kullanmıştım. aynen öyle kullanılabilir bu cihazla. birebir ıpod uyumu değil. haklısın.