Gönderen Konu: Honda City için uzaktan kumandalı merkezi kilit?  (Okunma sayısı 3556 defa)

murtilaf

Honda City için uzaktan kumandalı merkezi kilit?
« : Mart 20, 2009, 05:07:32 ÖS »
citymize uzaktan kumandalı kilit sistemi taktırmak istiyorum.. Öyle alarma vs. gerek yok kapıları açsın kapatsın yeter.. Ankarada montajını yapan tanıdığınız iyi bir yer var mı?

murtilaf

Ynt: Honda City için uzaktan kumandalı merkezi kilit?
« Yanıtla #1 : Mart 20, 2009, 05:17:27 ÖS »
camları falanda açıp kapatsa hoş olur aslında (:
Ama dediğim gibi önemli olan kapılar.. Alarm istemiyorum

yalçınn

« Yanıtla #2 : Mart 20, 2009, 05:21:28 ÖS »
city nin hangi modelinde uzaktan kumanda yok ki...

loiz

« Yanıtla #3 : Mart 20, 2009, 05:36:48 ÖS »
cidden city'nin hangi modelinde merkezi kilit yoktu?servisten merkezi kilit takıp veriyolar sanıyodum.özellikli bişey istemezseniz eğer sanayiye gidip ufak bi elektrikçide bile taktırabilirsiniz..

murtilaf

« Yanıtla #4 : Mart 21, 2009, 12:40:16 ÖS »
cidden city'nin hangi modelinde merkezi kilit yoktu?servisten merkezi kilit takıp veriyolar sanıyodum.özellikli bişey istemezseniz eğer sanayiye gidip ufak bi elektrikçide bile taktırabilirsiniz..
Bizdeki City 1.4 Sport versiyonu.. En donanımsız hali yani. Dolayısıyla uzaktan kumandalı kiliti yok.. Açıkçası ben ilk aldığımızda böyle birşeyle karşılaşacağımızı beklemiyordum.. Servise takabilir misiniz dedim çok uçuk bi fiyat verdiler.. Sanayidede arabayı gelişigüzel kurcalayıp elektrik sistemine zarar verirler diye korkuyorum.. O yüzden bildiğiniz güvenilir bir yer varsa öğrenmek istedim.

dursun54

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mayıs 09, 2009, 09:28:48 ÖÖ »
city nin hangi modelinde uzaktan kumanda yok ki...