Gönderen Konu: "GOD34" ses sıstemı ıyılestırme..  (Okunma sayısı 10409 defa)

XeL

Ynt: "GOD34" ses sıstemı ıyılestırme..
« Yanıtla #25 : Ağustos 07, 2010, 11:47:41 ÖÖ »
bır de bızım aracların akulerının cok saglıklı kalıtelı olmadgını duyuorum sureklı.. boyle bır tesısat yapılcak ama aku ne durumda kalır.. yeterlı olur mu ..? yoksa en kısa zamanda degıstırmelımıyım dersınız ??

guclendırmek hep aklımda olan bırsey ama bıraz zamana bıraktım onu .. tesısat yuzunden degısmem gerekırse on sıralara cekmem gerekıcek :)

abi aküyü tesisat döşemiceksende güçlendir yetmyo bizim araçlara bu aküler :)

maydoz

• Torino Ayakkabı
« Yanıtla #26 : Ağustos 19, 2010, 01:40:16 ÖS »
dostum benim aracımda tam senin istediğin gibi bir tesisat var daha 15 gün oldu yaptıralı kapı midler değişti ön paneldeki tizler değişti arka comp değişti çift amfi var 38cm bass var arabada durulmuyor.bana ulaş sana kullanılan malzemeleri tarif ediyim yaptırmadıysan benim sistemden yaptır derim.aradığın istediğin herşey benim sistemde mevcut.yazdığın tüm mesajları okudum tıpkı benim yapmak istediğim ve yaptığım gibi bir sistem istiyorsun o yüzden yardımcı olmak istiyorum

XeL

« Yanıtla #27 : Ağustos 20, 2010, 08:21:02 ÖÖ »
dostum benim aracımda tam senin istediğin gibi bir tesisat var daha 15 gün oldu yaptıralı kapı midler değişti ön paneldeki tizler değişti arka comp değişti çift amfi var 38cm bass var arabada durulmuyor.bana ulaş sana kullanılan malzemeleri tarif ediyim yaptırmadıysan benim sistemden yaptır derim.aradığın istediğin herşey benim sistemde mevcut.yazdığın tüm mesajları okudum tıpkı benim yapmak istediğim ve yaptığım gibi bir sistem istiyorsun o yüzden yardımcı olmak istiyorum

cok teskkur ederım ılgınıze ama bende 15 gun once yaptırdım sıstemı :)

sızınde dedgnız gıbı on mıdler dgstı kapılar arka taraf heryer komple yenılendı.. elımde oldgu ıcın arkaya 30luk bass koydum.. daha sonra 38e cıkarıcam onu :) suan ıcın ısımı goruo sagolsun.. :)