Gönderen Konu: for x 97 n double  (Okunma sayısı 6742 defa)

honda15

• vtec
for x 97 n double
« : Nisan 12, 2014, 06:55:14 ÖS »
vtec 2 aracıma for x 97 n double teyp bağlattım,bağlatmak isteyene de tavsiye ederim hem ucuz hem kullanışlı.
Fakat bir sorunum var video izleyemiyorum,elimde bi kaç film var avı formatın da onları açıyor,fakat video çevirme programıyla başka formattaki video yu avı yapıyorum onun sesini açıyor görüntü yok.Bilgisi olan varsa yardımcı olun.

hacettepeli

Ynt: for x 97 n double
« Yanıtla #1 : Nisan 12, 2014, 08:05:14 ÖS »
cozunurlugunu ayarlamayı unutma :)

hangover

« Yanıtla #2 : Nisan 13, 2014, 12:54:50 ÖÖ »
sana zahmet resim eklermisin hocam. çerçeve sorunu yaşıyorum da nasıl oturmuş fikir versin bana

honda15

• vtec
« Yanıtla #3 : Nisan 13, 2014, 01:07:56 ÖÖ »
Eklerim tabii

honda15

• vtec
« Yanıtla #4 : Nisan 13, 2014, 01:26:14 ÖÖ »
Çözünürlüğü ayarlıyorum yine olmuyor

yunus48

« Yanıtla #5 : Nisan 13, 2014, 09:45:22 ÖS »
Üstadım hayırlı olsun bende aynısı kullanıyorum videolarını mp4 formatında ve 700*420 çözünürlükte codelemen gerek sana programın resimlerini gönderirim sorunun kalmaz. Bende sana iki soru sormak istiyorum birinci sorunum saatler ileri alınınca benim araç almadı elle alıyorum biraz sonra tekrar geri alıyor navigasyonu açınca ileri saat oluyor kapatınca geri saat oluyor bu sorunu anlayamadım şimdilik saat dilimini +2 istanbul değil de +3 seçtim oldu. İkinci sorunum ise sende hangi navigasyon prgramı var bilmiyorum fakat bende igo 8 vardı navigasyon ile giderken sesli yönlendirme çalışmıyor, müzik çalarken kavşaklara yaklaştığımda müzik sesi kesiliyor navigasyon konuşması gerekirken navigasyon sesi gelmiyor ayarlrına baktım navi sesini etkin ettim ama hala olmadı acaba arka ses çıkışında navi ses çıkışı ayrı mı sende ses geliyor mu bilgi verirsen memnun olacağım.

yunus48

« Yanıtla #6 : Nisan 13, 2014, 09:51:43 ÖS »
Program any video converter profesyonel nette bulursun bulamazsan özelden gmail adresini gönder göndereyim resimlerde kırmızı ile çizdiğim yerdeki ayarları yaparsan sorunsuz izlersin ben çok denedim en son bunda oldu.

honda15

• vtec
« Yanıtla #7 : Nisan 17, 2014, 10:11:10 ÖÖ »
Video problemini çözdüm hocam.saat sorununu bende aynı çözebildim ayarlıyorum geri alıyor.
Navi sesi bende sorun değil aynı igo 8 var ve sorunsuz çalışıyor.

yunus48

« Yanıtla #8 : Nisan 28, 2014, 08:02:54 ÖS »
Merhaba arkadaşlar navigayon ses sorununu çözdüm anfi ses çıkışlarından navigasyon sesi çıkmıyormuş onun için sistemi bozmamak adına bir adet harici hapörler bağladık sorun kalmadı bilginize iyi akşamlar.

2432

« Yanıtla #9 : Nisan 28, 2014, 10:23:34 ÖS »
kışlık saate bir türlü geçmek istememişti, şimdi de yazlık saate geçmek istemiyor!

ben youtube dan klip yükledim hafıza kartından oynatıyorum(cd den de oynatsam aynısı oluyor) ancak klipler bitmeden diğerine geçiyor, bunun bir ayarı varmıdır acaba?

gomar

« Yanıtla #10 : Nisan 28, 2014, 11:07:25 ÖS »
Şu navigasyon sesi ve müzik olayını daha önceden aynı anda kullanabiliyordum ne zaman double din i  söküp tekrar taktım ayar bozuldu. Şimdi ya arka fon açıkken müziği çalıyor navigasyon misal veriyorum sola dön diyeceği zaman da müziği baskılıyor fakat konuşamıyor. Ya da müziği tamamen kesip sadece navigasyon ses çıkarıyor.
Ben de acayip ayar oldum daha önceden iki sesi de aynı anda alabilirken neden olmuyor diye ama bir çare bulamadım daha
 bilen duyan fikri olan varsa yardım etsin arkadaşlar ! Yanlız harici hoparlör takmadan. Çünkü kendi kolonlarından bu iki sesi de alabiliyordum
« Son Düzenleme: Nisan 28, 2014, 11:09:29 ÖS Gönderen: gomar »

hangover

« Yanıtla #11 : Nisan 29, 2014, 12:43:54 ÖÖ »
Şu navigasyon sesi ve müzik olayını daha önceden aynı anda kullanabiliyordum ne zaman double din i  söküp tekrar taktım ayar bozuldu. Şimdi ya arka fon açıkken müziği çalıyor navigasyon misal veriyorum sola dön diyeceği zaman da müziği baskılıyor fakat konuşamıyor. Ya da müziği tamamen kesip sadece navigasyon ses çıkarıyor.
Ben de acayip ayar oldum daha önceden iki sesi de aynı anda alabilirken neden olmuyor diye ama bir çare bulamadım daha

Me
 bilen duyan fikri olan varsa yardım etsin arkadaşlar ! Yanlız harici hoparlör takmadan. Çünkü kendi kolonlarından bu iki sesi de alabiliyordum
nü ayarlarina baktinizmi hocam. Ses ayarlarini bi kontrol edin. Olmadi bi reset atin.

Menü ayarlarına baktinizmi hocam. Ses ayarlarini bi kontrol edin olmazsa bi reset atin. Yazilimsal bi sorun bu sanirim

yunus48

« Yanıtla #12 : Nisan 29, 2014, 10:01:50 ÖÖ »
Merhbaba üstadım bu cihazlarda aynı anda hem navi hem müzik sesini alabiliyor muyuz? Saat sorununu bende çözemedim +3 yaptım ileri saate geçtim. Bende youtube dan video indiriyorum ve yukarıda resimlerini paylaştığım program ile 420 700 çözünürlükte mp4 formatına çevitiyorum video yarıda diğerine geçiyorsa aynı video bilgisayarda da deneyin bende de oldu bir kaç video da bilgisayrda da atlıyordu tekrar indirip program ile mp4 çevirdim sorun yok şuan kullandığnız converter programı tam sürüm olmasına dikkat edin.

gomar

« Yanıtla #13 : Nisan 29, 2014, 12:24:29 ÖS »
Benim double din xetec ds 6202 , hem Navi hem müzik sesini aynı anda alabiliyordum. Ses ayarlarında arka fon diye bir kısım vardı onu aktif etmiştim olmuştu.

Ayarlarını kontrol ettim fabrika ayarlarına döndüm ama reset i neresinden atarım bilmiyorum
« Son Düzenleme: Nisan 29, 2014, 12:25:14 ÖS Gönderen: gomar »

yunus48

« Yanıtla #14 : Nisan 29, 2014, 03:18:02 ÖS »
Hiç kullanmadığım için birşey diyemeyeceğim bizimkilerde reset önde ama onda nerede bilgim yok klavuza bak istersen.

gomar

« Yanıtla #15 : Nisan 29, 2014, 03:30:20 ÖS »
Eyvallah evde tekrar göz atayım