Gönderen Konu: otomatik cam modülü  (Okunma sayısı 27360 defa)

fatihakboru

Ynt: otomatik cam modülü
« Yanıtla #50 : Şubat 05, 2010, 11:45:55 ÖS »
arkadaşlar otomatik cam modülünü sorunsuz olarak kullananlar ne marka kullandıklarını belirtirlerse sevinirim birde yaptıran varmı bilmiyorum ama sadece sol ön cam değil tüm camlar tam otomatik olsun istiyorum bu takılan modülle sadece uzaktan kapama hadisesi ile camlarmı kapanıyor yoksa aynı şekilde tüm camlarda tam otomaik oluyormu...... aracım 2010 elegance at özellikle geri giderken ön iki camı tek tuşla açmak istiyorum camlar filmli olduğu için özellikle gece arkayı görmek biraz sıkıntılı...

ayrıca aynaları katlatabilen 1.8 aynası hariç aramızda benim gibi  arızalı biri varmı ...

süper kitleme camlar sunrooof artı aynalar bide farlar sönse değme keyfine :)

MaximuS

« Yanıtla #51 : Şubat 06, 2010, 12:39:10 ÖÖ »
arkadaşlar otomatik cam modülünü sorunsuz olarak kullananlar ne marka kullandıklarını belirtirlerse sevinirim birde yaptıran varmı bilmiyorum ama sadece sol ön cam değil tüm camlar tam otomatik olsun istiyorum bu takılan modülle sadece uzaktan kapama hadisesi ile camlarmı kapanıyor yoksa aynı şekilde tüm camlarda tam otomaik oluyormu...... aracım 2010 elegance at özellikle geri giderken ön iki camı tek tuşla açmak istiyorum camlar filmli olduğu için özellikle gece arkayı görmek biraz sıkıntılı...

ayrıca aynaları katlatabilen 1.8 aynası hariç aramızda benim gibi  arızalı biri varmı ...

süper kitleme camlar sunrooof artı aynalar bide farlar sönse değme keyfine :)

konuyu en başından bu yana sorularına cevap bulursun...

fatihakboru

« Yanıtla #52 : Şubat 06, 2010, 11:13:12 ÖS »
MaximuS arkadaşım sorum şu geçmiş yazılarda bulamadım sadece ön sol cam tam otomatik  ben tüm camlar tam otomatik olsun ve ayrıca cam kaldırma modülü istiyorum bunlar için ayrı ayrı modüllermi alıcaz yoksa sadece adı cam kaldırma modülü olan cihaz bu işlevide görüyormu ???

bazı arkadaşlar ön sol cam otomatiği tam otomatik olmaktan çıkıyo gibi bişiler yazmış??...

tüm camlar tam otomatik

arabadan inince hepsi kapansın

AL-BAYRAK

« Yanıtla #53 : Şubat 06, 2010, 11:24:59 ÖS »
zaten cam modülünün yaptığı tek şey ooo
 kapıları uzaktan kumada ile kapatınca bütün camlar sırayla . hepsi aynı anda değil dikkat... kapanıyor istersen sunroof dahil tabiki camlar acıksa... ben cenmax ın kini kullanıyorum gayet memnunum

fatihakboru

« Yanıtla #54 : Şubat 07, 2010, 01:08:46 ÖS »
cevap için teşekkürler peki tüm camları tek tuşla açma kapama hadisesi içinde modülmü motormu ne lazım aynı sol ön cam gibi honda civic ??? yada yaptıran varmı aranızda bir yerlerde okudum tek tuş cam açma kapama modülü gibi bişey

rewhard

« Yanıtla #55 : Şubat 07, 2010, 02:46:14 ÖS »
bizim arabada da var cam kaldırma modülü 4 camıda kaldırıyor ama çok yawaş açılıp kapanıyor camlar  sorun ne olabilir...??

23korg23

« Yanıtla #56 : Şubat 11, 2010, 06:00:59 ÖÖ »
serkan vtec sıra ile elektrik gittiği doğrudur ancak sıkışma anında duran modüller var sanırım şuanda birçoğu böyle ve benimki de sıkışma anında durduruyo yukarıda bi arkadasın dediği gibi kapanırken araya el yada kafa girerse diye camı durduruyo ama tabi bu durdurma anında yani sıkışma ile durma arasında gecen sürede yine motora elektrik gelmiş olacaktır yada camlar kapalı iken yine elektrik gelmiş olacaktır
« Son Düzenleme: Şubat 11, 2010, 06:02:42 ÖÖ Gönderen: 23korg23 »

ASKER_25

« Yanıtla #57 : Şubat 28, 2010, 04:05:39 ÖÖ »
otomatik cam modülü güzel bişeyde fiyatı ne kadar :)

just_honda

« Yanıtla #58 : Ağustos 15, 2014, 01:36:15 ÖS »
benim ondan daha çok hoşuma giden bir şey var. geri vitese aldığında yan aynalar otomatikmen içten aşağıya dönüp arka lastiğin dibini gösteriyor. 1 e alınca tekrar eski konumuna geliyor. ben passat kullanırken yaşadım. octavia nın fullerinde de varmış...
düşünsene, asla uğraşmıyorsun kaldırım taşına sıfır yanaşırken... ya da kendin uğraşmıyorsun iki saat aynayı aşağı ya da yukarı döndürmek için.

merhabalar..

bu özellik için herhangi bir canbus (lockspeed özelliğindeki gibi) yada başka bir modül mevcut mu acaba..? geri vitese alındığı zaman lastik diplerini gösteren sistem.?

caucass

« Yanıtla #59 : Ağustos 15, 2014, 02:27:57 ÖS »
Hayirli cumalar