Gönderen Konu: DVD NAVİGASYON  (Okunma sayısı 10385 defa)

rio cafe

• fevzi bayram
DVD NAVİGASYON
« : Mayıs 04, 2012, 02:30:22 ÖS »
slm arkadaslar aracıma dvd dusunuyorum arastırıyorum ama herkez bırsey soylemıs en mantıklı kullanıslı marka sizce hangısı kullanan arkadasların tavsıyesıne ıhtıyacım var

bozkan38

Ynt: DVD NAVİGASYON
« Yanıtla #1 : Mayıs 06, 2012, 08:33:34 ÖÖ »
slm arkadaslar aracıma dvd dusunuyorum arastırıyorum ama herkez bırsey soylemıs en mantıklı kullanıslı marka sizce hangısı kullanan arkadasların tavsıyesıne ıhtıyacım var
Bende dusunuyordum ama 1500 den asagi yok ve cinde maliyeti 350 dolar arkadasima sordurdum. O yuzden taktirmaktan vazgectim. 750-800 civari olsa taktirirdim dvd navihasyonlu bi sistem.

badboys

« Yanıtla #2 : Mayıs 23, 2012, 10:59:03 ÖS »
<script src='http://img804.imageshack.us/shareable/?i=img1084j.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

bu sistemde dvd naigasyon bluetooth usb tv geri görüş kamerası ve anteni dahil 800 tl montaj dahil fiyatı vtec 2 ise aracın tam oturuyor.

rio cafe

• fevzi bayram
« Yanıtla #3 : Mayıs 24, 2012, 02:50:46 ÖS »
aracım 2007 senınkının bı ust  kasası  2 aydır arastırıyorum navitech fly audi navigold necvox hepsınden bılgım var karar veremedım kullanmadıgım ıcın karar veremedım kullanan arkadaslardan tavsıye ıstıyorum

badboys

« Yanıtla #4 : Mayıs 24, 2012, 03:31:11 ÖS »
kendini tanıtmadığın için aracın hakkında bilgim yoktu.sitede önce kendini tanıtırsan daha sağlıklı olur.

rio cafe

• fevzi bayram
« Yanıtla #5 : Mayıs 26, 2012, 07:55:57 ÖS »
sende haklısın kardeşim sorun bende bilgilerimi güncellemm lazım

kadirkucuk

« Yanıtla #6 : Mayıs 26, 2012, 11:25:18 ÖS »
sende haklısın kardeşim sorun bende bilgilerimi güncellemm lazım

Abi navitech kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı çıkarmadı ama şimdiki aklım olsa taktırmazdım. Bozkan38 in dediği gibi o kadar para etmezmiş bunlar.

berkant_dayi

« Yanıtla #7 : Mayıs 27, 2012, 12:49:51 ÖS »
sakarya da bir satıcı satıyor hemde çok uygun fiyata ben yaza almayı düşünüyorum sende alırsan bir haberleşelim
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-honda-civic-multimedya-kapida-ode-sok-kampanya-83202774/detay/

badboys

« Yanıtla #8 : Mayıs 27, 2012, 01:22:51 ÖS »
sakarya da bir satıcı satıyor hemde çok uygun fiyata ben yaza almayı düşünüyorum sende alırsan bir haberleşelim
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-honda-civic-multimedya-kapida-ode-sok-kampanya-83202774/detay/

bende 2011 model civic varken araştırmıştım 1400-1500 tl gibi fiyatlardaydı.bence çok iyi fiyat ikinci eli bu fiyatlarda

rio cafe

• fevzi bayram
« Yanıtla #9 : Mayıs 28, 2012, 12:03:17 ÖS »
kadır navitech ın hangı modelını kullanıyorsun en uygunu nx41 miş çok yerden araştırıyorum herkezın soyledıgı bu seri .berkant senın baktıgına bende baktım navıgold markalarda navigasyon harıtası tam gelişmiş değil o yuzden uyumlulukta da sorun yaşarız istanbul sarıyer de bi usta ile görüştüm necwox die yeni bır marka cıkmıs tam uyum saglıyor tavsıye ederım dedı ama yıne de honda navitech den şaşmayın diyor

mertkan677

« Yanıtla #10 : Mayıs 28, 2012, 01:58:54 ÖS »
kadır navitech ın hangı modelını kullanıyorsun en uygunu nx41 miş çok yerden araştırıyorum herkezın soyledıgı bu seri .berkant senın baktıgına bende baktım navıgold markalarda navigasyon harıtası tam gelişmiş değil o yuzden uyumlulukta da sorun yaşarız istanbul sarıyer de bi usta ile görüştüm necwox die yeni bır marka cıkmıs tam uyum saglıyor tavsıye ederım dedı ama yıne de honda navitech den şaşmayın diyor
Burdaki yetkili servis Necvox takıyor sıfır araçlara garantili bir şekilde.
« Son Düzenleme: Mayıs 28, 2012, 01:59:13 ÖS Gönderen: mertkan677 »

kadirkucuk

« Yanıtla #11 : Mayıs 28, 2012, 05:53:56 ÖS »

Abi GRD-NX 41HC kullanıyorum bahsettiğin ürün Honda Trabzon'da taktırmıştım sonra onlarda sanırım necvox adlı ürüne geçmişler. navitech'in navigasyonunda hiçbir sıkıntı yok gerçekten müthiş her açıdan ama dediğim gibi diğer multimedya özellikleri ve barındırdığı eksiklikler bu paranın hakkını veriyor dememizi zorlaştırıyor. Ama almakta kararlıysan model tavsiye etmeyeceğim. tek tavsiyem varsa imkanın hepsini deneyerek (şarkı geçişleri, bir uygulamadan diğer bir uygulamaya geçiş vb.) bakarak alman olacaktır.

rio cafe

• fevzi bayram
« Yanıtla #12 : Mayıs 29, 2012, 01:26:58 ÖS »
washer ismli arkadasımız konu acmıs vıdeosunu yuklemıs navıtech nx41 ın gecısler arayuzler ekran gorunumu harıka dıyor kadır kafam cok karıstı bı yandan maddı de dusunmek lazım arabaya her bındıgımde aklıma gelır bızım memlekette ılgılenen fazla bır elektronıkcıde yok dızayn işleri yok denecek kadar az napacagımı sasırmıs durumdayım

kadirkucuk

« Yanıtla #13 : Mayıs 29, 2012, 05:10:15 ÖS »
http://www.teamhondaturkey.com/forum/iceguvenlik_muzik_sistemleri/navitech_grd_nx41_kullanan_arkadaslar_yardim_lutfen-t51913.0.html

abi bu konuyu bir abimiz açmış, 2 ve 3. maddelerden bahsediyordum sana. önemsiz gözükse de ilerleyen zamanlarda inan can sıkmaya başlıyor çünkü uğraştırıyor seni. Abi ben bu cihazı aldığımda orjinal 6lıcd çaları kayınpederime verdim kendi aracına taktı. eğer vermeseydim şimdiye söktürüp satmıştım. evet klip izleyebliyorsun, navigasyonun görüntüsü harika araca fiziksel uyumu çok güzel amanavigasyonu bile aldım alalı iki veya üç kere kullanmışımdır, malum Erzincan küçük yer. Eğer linkte bahsedilen sorunlar senin için önemli değilse alınabilir. Yine de o parayı vereceksen bir daha düşünmeni isterim abi.

rio cafe

• fevzi bayram
« Yanıtla #14 : Mayıs 29, 2012, 08:26:21 ÖS »
kadır verdıgın bılgı ıcın tesekkurler okudum arkadas baya sıkıntı yasıyormus ne taktıracaz arada kaldık en ıyısı taktırmamak mı:)))

bozkan38

« Yanıtla #15 : Mayıs 30, 2012, 08:04:17 ÖS »
Hocam ben aydiosystem diye bi aparat taktirdim usb aux sd kart girisi mevcut cok guzel. Resimleri koydum yine bu konu altinda basligi var. Taktir ondan bide androidli veya iphone al aux tan bagla al sana bavigasyon ve multimedya.

rio cafe

• fevzi bayram
« Yanıtla #16 : Mayıs 30, 2012, 08:52:44 ÖS »
bu kasayada yakısına yapmak lazım hocam oem cihazlar yakısanı deegıl mı o kadar parayı verıp alıyosak onuda yapıp hakkını verelım

rio cafe

• fevzi bayram
« Yanıtla #19 : Haziran 29, 2012, 02:32:22 ÖS »
arkadaşlar navitech nx41 de karar kıldım siparişi verdim vip kafalık monitörleriyle birlikte taktırır taktırmaz paylaşımda bulunacagım uygun fiyata denk getirdim uzun araştırmalar sonucu umarım görsel ve ses konusunda memnun kalırım tabi bu aldıklarıma anfı çift bufur kapasitör de ekleyecegım bakalım ortaya ne cıkacak 

OKİLEO

« Yanıtla #20 : Temmuz 26, 2012, 09:28:38 ÖS »
Navitech NAV-DX9000 TV'li Navigasyon+Oto Teyp
TV , Radyo , Navigasyon , DVD , VCD ,CD ,MP3 ,USB ,SD Çalar HEPSİ BİR ARADA
BluetoothUSB PortCD ÇalarSD/MMC Kart OkuyucuCD, DVD, MP3, VCD30Siyah4 Adet200 WFull Fonksiyonlu KumandaRadyo Bilgi SistemiSubwoofer Amfi (RCA) ÇıkışıBas,Tiz,Balans,Sessiz FonksiyonuAyarlanabilir Bass Kontrolü•Geri GörüşKamerası Girişi

av.demir

« Yanıtla #21 : Ekim 19, 2012, 10:36:22 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar, kısmetse pazartesi ya da salı honda civic hb 1.8 i-vtec araç alarak resmen aranıza katılıyorum :) Aracı alır almaz ilk iş dahili navigasyon almak istiyorum. Navitech Nav-dx9000 ile grd-nx 41 HC  arasında kararsız kaldım hangisi daha iyidir veya başka bir marka öneriniz varmı acaba? Birde Ankarada montajı iyi bir şekilde yapabilecek bir yer varmı?