Gönderen Konu: Cyclone Navigasyon Sistemi  (Okunma sayısı 13256 defa)

cihanb

Cyclone Navigasyon Sistemi
« : Mayıs 19, 2011, 09:09:31 ÖS »
Merhabalar,

Honda CRV aracımı geçtiğimiz günlerde teslim aldım. 2500TL (Bilmiyorum fiyat yüksek mi? normal mi?) vererek arka görüş kameralı Cyclone Navigasyon cihazınıda ekletmiştim araca. Ancak içinden çıkan harita hem çok kötü hemde navigasyon menüleri sanki kötü çalışan bir PC gibi takılarak ekran geçişleri yapmakta. Bununla karşılaşan var mı acaba? Şirketten bu normal cevabı aldım ama ben pek inanmıyorum bunun olabileceğine. Sanki cihazın üzerindeki işlemci, yazılım için yeterli değilmiş gibi bir hava var. Ayrıca bu üzerinde harita yazılımını IGO, TOMTOM, Navitech gibi başka bir yazılım ile değiştirebilir miyiz? Bilgisi olan var mıdır? Ben hiç beğenmedim harita yazılımını...

Herkese Teşekkürler...

HondaCivic10

Ynt: Cyclone Navigasyon Sistemi
« Yanıtla #1 : Mayıs 19, 2011, 09:18:06 ÖS »
Forumda bu konu ile ilgili cok konu var civicde olanların cogunu degistirdi arkadaslar.

cihanb

« Yanıtla #2 : Mayıs 20, 2011, 09:46:57 ÖÖ »
Neyle değiştirdi peki çoğunluk ??

veco 77

« Yanıtla #3 : Haziran 07, 2011, 10:15:39 ÖS »
usta 2010 cıvıc e  bende bi marka taktırdım bahsettiğin konulardan dolayı geri iade ettim ve fly audio takdırdım..dediğin gibi işlemci olayı baya bir degiştiriyor...fly bu konuyu aşmış kesinlikle incele... ben gayet memnunum  aracın başka bi kaliteye yükseldiğini göreceksin.. şimdiden kolay gelsin... >=ok

cihanb

« Yanıtla #4 : Haziran 09, 2011, 04:43:57 ÖS »
Dostlar çok teşekkür ederim. Bende aldığım yer ile görüşerek bu Cumartesi günü geri iade ediyorum ve FlyAudio ya geçiyorum. Geçiş sonrası görüşlerimi paylaşırım. Montaj aşamasında dikkat edilmesi gereken veya montajı yapan arkadaşları uyarmamız gereken bir durum var mı?

cihanb

« Yanıtla #5 : Haziran 16, 2011, 10:58:10 ÖÖ »
Bende şu an FlyAudio kullanmaya başladı. Cyclone u geri verdim ve çok daha mutlu bir şekilde kullanmaya başladım sistemi. Flyaudio da tek sıkıntı usb den mp3 açmak için menülerde biraz fazla tıklama yapmak zorunda kalıyorsunuz. Ancak Cyclone un açamadığı divx leri FlyAudio da açabildiğimi gördüğüm için mutlu oldum. Görüntü kaliteside daha iyi...

Tavsiye Ediyorum

fatal

« Yanıtla #6 : Haziran 28, 2011, 08:14:39 ÖS »
Ben Çinden 7'' navigasyon aldım 16gb kart taktım aletin içine windows ce 6.0 yüklü olduğundan flim müzik sıkıntım olmuyor.İ.netten igo8 indirip yükledim 3 boyutlu oda gayet güzel takıntısız çalışıyor.Bluetooth ile handsfree olayıda var,telefonu modem olarak kullanıp i.nete bağlanabiliyor cep pc'ye dönüşüyor klavye falan çıkıyor.Birde aletin içinde polis radar tespit eden bir proğram var ama kullanmayı denemedim cezasından ötürü.Şimdi bir pondizotcuda bunu vitesin önündeki boşluğa yer yapıp gömmek gerekiyor o zaman orjinal gibi olacak kalemide var Çinliler adrese teslim gönderiyor free shiping yani.Unutmadan geri görüş kamerasıda takabilirsiniz.Tavsiye ederim 100$
« Son Düzenleme: Haziran 28, 2011, 08:16:09 ÖS Gönderen: fatal »

samet66

« Yanıtla #7 : Temmuz 05, 2011, 08:20:10 ÖS »
Ben Çinden 7'' navigasyon aldım 16gb kart taktım aletin içine windows ce 6.0 yüklü olduğundan flim müzik sıkıntım olmuyor.İ.netten igo8 indirip yükledim 3 boyutlu oda gayet güzel takıntısız çalışıyor.Bluetooth ile handsfree olayıda var,telefonu modem olarak kullanıp i.nete bağlanabiliyor cep pc'ye dönüşüyor klavye falan çıkıyor.Birde aletin içinde polis radar tespit eden bir proğram var ama kullanmayı denemedim cezasından ötürü.Şimdi bir pondizotcuda bunu vitesin önündeki boşluğa yer yapıp gömmek gerekiyor o zaman orjinal gibi olacak kalemide var Çinliler adrese teslim gönderiyor free shiping yani.Unutmadan geri görüş kamerasıda takabilirsiniz.Tavsiye ederim 100$

üstad gümrük sıkıntısı falan olmuyomu ??

fatal

« Yanıtla #8 : Temmuz 09, 2011, 09:10:43 ÖS »
150$ altına gümrük yok sadece 15 gün falan sürüyor kargosu...

BraTo

« Yanıtla #9 : Temmuz 16, 2011, 02:58:27 ÖS »
Arkadaşlar Win CE 6.0 v.b. sistem kullanan herhangi bir cihaza IGO yükleyin navigasyonun tadına varın. Cihazla ilgili sorunlar değil bunlar, içindeki programla ilgili daha çok. Bununla ilgili forum var, tüm sıkıntıları, nasıl çözüleceği, nasıl değişik programlar ve haritalar yükleneceğil anlatılıyor. Biraz araştırma ile sorunlarınızı çözebilirsiniz.

quiard

« Yanıtla #10 : Ağustos 05, 2011, 08:12:46 ÖÖ »
bende aracımı flyaudio ile beraber teslim aldım. ancak standart olarak içinde igo8 yüklü olarak geliyor ve ben şahsen pek haz etmiyorum bu versiyondan. o nedenle 2. gün igo Primo 1.2  yükledim.. çok daha kaliteli görüntü veriyor ve daha hızlı çalışıyor tavsiye ederim.

eski 2003 civic imde tomtom ünitem vardı, bir ara denemek icin tomtom ve garmin de yüklemeye çalışacağım..

bu arada flyaudio cihaz olarak çok iyi ama ben menülerini pek beğenmiyorum, menüleri değiştirme şansı varmıdır bilmiyorum?

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ağustos 05, 2011, 08:49:12 ÖÖ »

bu ürüne ait foto yada iletişim bilgilerini alabilirmiyiz hocam ? şekil şemal nasıl bir bakalım mümkünse

BraTo

« Yanıtla #12 : Ağustos 05, 2011, 11:22:53 ÖÖ »
oguzhanbekar Xetec tavsiye ederim. Kendim 650 modelini kullanıyorum, usb girişi yok sadece ama gerisi full. Çok da memnunum.

nevzatpamuk

• nevizade
« Yanıtla #13 : Ağustos 05, 2011, 01:11:00 ÖS »
merhaba igo8 nereden nasıl yükleniyor. bendeki cıhaz yağmurlu kapalı havalarda uyduyu buluyor fakat kilitlenmiyor

BraTo

« Yanıtla #14 : Ağustos 06, 2011, 05:43:13 ÖS »
forumnavigation'dan öğrenebilirsin.

nevzatpamuk

• nevizade
« Yanıtla #15 : Ağustos 08, 2011, 11:08:56 ÖÖ »
teşekkür ederim

denizinsonu

« Yanıtla #16 : Ağustos 23, 2011, 02:59:06 ÖS »
Beyler, benim cyclone marka cihazımda tele atlas harita yüklü. bunu garmin nuvi serilerinde kullanılan haritaya çevirmem mümkün olurmu? bilgisi olan varmı? garmin cihazım vardı uzun zaman kullandım, alıştım. şimdi civic de cyclone var, ama bir türlü navigasyonuna alışamıyorum...

BraTo

« Yanıtla #17 : Ağustos 23, 2011, 04:25:39 ÖS »
Yukarıda var cevabı.

denizinsonu

« Yanıtla #18 : Ağustos 24, 2011, 07:47:24 ÖÖ »
prd. brato forum navigation sitesini diyorsun herhalde...

BraTo

« Yanıtla #19 : Ağustos 24, 2011, 11:03:59 ÖÖ »
prd. brato forum navigation sitesini diyorsun herhalde...
Aynen. Nanigation konusunda büyük kaynak.

denizinsonu

« Yanıtla #20 : Ağustos 24, 2011, 11:58:48 ÖÖ »
evet. şöyle bir baktım, gerçekten iyi bir site, cyclone üzerinde yüklü olan tele atlas yazılımı garmin deki gibi yapabilirim umarım.