Gönderen Konu: cd>dvd???  (Okunma sayısı 2547 defa)

b@lo

• Ziyaretçi
cd>dvd???
« : Ocak 06, 2007, 11:39:46 ÖS »
bende pioneerin modelini hatırlamadıım bi modeli war.herhangi bi şekilde bunu ekran koymadan bi dvd çalar a çevirebilirmiyim??(dvd cd si daha çok şarkı aldığı için,arabada 50 tane cd taşımaktansa böle daha rahat olabilir)

hondaci_mert

• Ziyaretçi
Ynt: cd>dvd???
« Yanıtla #1 : Ocak 06, 2007, 11:56:09 ÖS »
müzik sistemleri ile ilgilenen bi abiye sordum çeviremezmişin çünkü okuma sistemleri ve decoder ları farklı
 tamamen farklıymıs sadece okuyucu gözü değiştirmek yeterli değilmiş ikisindede farklı decoder lar varmş dataları çeviren  ;D

deeperblack

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ocak 06, 2007, 11:57:33 ÖS »
dvd mp3 leri indash dvd playerlar çalıştırıyor. bende witson vardı bi ara o okuyordu. o tarz birşey alman gerekli yada bi ipod al en temizi :)

grii_35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ocak 07, 2007, 12:22:41 ÖÖ »
eğer amacın sadece DVD okutmaksa DVD changer al pioneer ın var ve ileri dönük bi sistem olur böylece yani sitersen ekran bağlarsın ielrde ve DVD islersin bu sayede yada VCD teyibidne orjinal kalmış olur

b@lo

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ocak 07, 2007, 05:34:35 ÖS »
teşekkürler herkese.bende i pod da war.teyp in i pod girişide war.ama teyp in kafası kapalıyken giriş aşşağıda kalıo we benim arabada teyp çok içerde.bundan dolayı i pod da bağlayamıorum.cd lerimi millete kaptırmaktan bıktım ;D