Gönderen Konu: CİVİC HB 1.8 TEYP SORUNU  (Okunma sayısı 2355 defa)

serkan3666

• SEKO
CİVİC HB 1.8 TEYP SORUNU
« : Eylül 30, 2012, 12:32:46 ÖÖ »
SLM ARKADAŞLAR ARACI YENİ ALDIM HEMEN LPG TAKTIRDIM LPG TAKTIRDIKTAN 2 GÜN SONRA ŞU ŞEKİLDE BİR SORUN OLUŞTU :
ARACI ÇALIŞTIRIP Bİ 30 DK KULLANDIKTAN SONRA TEYP KENDİ KENDİNE AÇILIP KAPANMAYA BAŞLIYOR VE BUNU DEFALARCA KENDİ KENDİNE YAPIYOR TAAA Kİ TEYP İ ELİMLE KENDİM KAPATANA KADAR AYRICA TEYP EKRANINDAKİ YAZILARINN HEPSİ BELİRLİ BİR ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKIYOR VE DİĞER OKUNMASI GEREKN YAZILAR ÇOK ZOR OKUNMAYA BAŞLIYOR DİĞER BOŞLUKLARDAKİ YAZILAR DA YANDIĞI İÇİN. KLİMANIN EKRANIDA AYNI YERDE AMA KLİMA SORUNSUZ ÇALIŞIYOR SADECE TEYP VE EKRANI SIKINTILI BAZEN KENDİ KENDİNE DÜZELİYOR SONRA 1 SAAT SONRA TEKRAR ESKİ HALİNİ ALIYOR. SERVİSTE TEYP SİSTEMİNE FORMAT ATTIRSAK DÜZELİR Mİ BİLGİSİ OLAN VAR MI ACABA

serkan3666

• SEKO
Ynt: CİVİC HB 1.8 TEYP SORUNU
« Yanıtla #1 : Eylül 30, 2012, 12:45:40 ÖÖ »
LÜTFEN BİLEN BAŞINA GELEN VARSA YARDIMMMMM... >ag

06FAT68

« Yanıtla #2 : Eylül 30, 2012, 12:22:48 ÖS »
istanbulda yaşıyorsan honda servisininde arızalı teypleri gönderdiği DİLEK elektronik var oraya uğra yaparlar googledan aratabilirsin bütün otomobil markalarının teyplerinin tamircisi ses sistemi ile uğraşmıyorlarmış sadece tamir yapıyorlar

serkan3666

• SEKO
« Yanıtla #3 : Eylül 30, 2012, 12:44:58 ÖS »
Yok hocam ne yazik ki konya dayim

06FAT68

« Yanıtla #4 : Eylül 30, 2012, 09:30:55 ÖS »
bende trabzondayım söküp gönderdim yapıp gönderdiler ve garantili işçilik bence telefonla sorunuzu anlatın daha önce öyle bir problemle karşılaştılarsa daha iyi yardımcı olabilirler benim diğer aklıma gelen husus lpg montajının elektriğiyle teypin elektriğini aynı yerden falan aldılarsa sıkıntı olabilir

ufuk_acar

« Yanıtla #5 : Kasım 14, 2012, 09:16:00 ÖÖ »
sizin sorun teyip de değil gibi. zaten o ekran dedıgınız sızın yol bılgısayarınız dıe tabır edılebılen bı ekran. on paneldekı tum fonksıyonların ekranı. anlattıgınız durum sankı aracın yazılımı ıle ılgılı bı sorun gıbı. bu olay lpg montajından sonra olduysa eger lpg beynını vs ıptal ettırın durum duzelecekmı onu kontrol ettırın.