Gönderen Konu: CarPC-Carputer  (Okunma sayısı 11639 defa)

Nomad

Ynt: CarPC-Carputer
« Yanıtla #25 : Kasım 02, 2010, 12:44:13 ÖÖ »
12v 220w invertor ve Ekran arayışına başladım Centrafuse denemelerim sürüyor :D Car pc yapamazsın dediler yaptım olacak :D
Sonuna kadar destek olurum kardeşim. Fakat 12v 220w invertor u anlamadım. Buna gerek yok.
aslında var ben p4 board calıştırmayı dusunuyorm şu an :D istepne kısmına oturtarak falan o sebepten demıştım ınvertor. pert olmuş bi dell laptop var calıştırabılırsem onu gerek kalmaz ama bakalım.. Bu arada ekran çözünürlügü kactı senın ? Ekran ciddi sorun gibi bulması az aradım da 300 civarına buldum cok kalite degıl araştırıyorm..

Cecul

« Yanıtla #26 : Kasım 02, 2010, 12:57:26 ÖÖ »
1024*768 destekliyor benim monitor. Ekran önemli, iyi bir şey olmak zorunda.
Anladım şimdi neden invertor kullanmaya ihtiyaç duyduğunu. Ama laptopu uygun adaptorle kullanabilirsin arabada. Fakat, benim tavsiyem yapmışken sağlam bir şey yapman.

Nomad

« Yanıtla #27 : Kasım 02, 2010, 01:15:07 ÖÖ »
1024*768 destekliyor benim monitor. Ekran önemli, iyi bir şey olmak zorunda.
Anladım şimdi neden invertor kullanmaya ihtiyaç duyduğunu. Ama laptopu uygun adaptorle kullanabilirsin arabada. Fakat, benim tavsiyem yapmışken sağlam bir şey yapman.

Valla mumkun oldukca eldeki malzemeleri degerlendırmeye calışacagım bakalım araştırmaya girdik zaman alacak elbet ama deger (:

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #28 : Kasım 04, 2010, 06:53:49 ÖS »
hocam bi kusuru yoksa toplam maliyeti ne kadar tuttu acaba ?
İşçilik hariç (işçiliğini ve araştırmasını tamamen kendim yaptım ama ciddi vakit harcadım) 1.000 TL yaklaşık.

o kadarda fazla tutmamış bence

fakat montajı yaparken yerinizde oLmayı çok isterdim ...
çok qüzeL bi çalışma olmuş elinize saqlık başarılarınızın devamını dilerim ...

Cecul

« Yanıtla #29 : Kasım 08, 2010, 10:30:03 ÖÖ »
hocam bi kusuru yoksa toplam maliyeti ne kadar tuttu acaba ?
İşçilik hariç (işçiliğini ve araştırmasını tamamen kendim yaptım ama ciddi vakit harcadım) 1.000 TL yaklaşık.

o kadarda fazla tutmamış bence

fakat montajı yaparken yerinizde oLmayı çok isterdim ...
çok qüzeL bi çalışma olmuş elinize saqlık başarılarınızın devamını dilerim ...
Teşekkür ederim. Eklemeyi istediğim bazı şeyler var ama ekleyebilirsem paylaşacağım :)