Gönderen Konu: AUX çıkışı  (Okunma sayısı 18430 defa)

Jeosel

• Ziyaretçi
AUX çıkışı
« : Ocak 30, 2008, 12:15:04 ÖS »
Arkadaşlar bende 2004 v-tec  es  modeli var . üzerinde orjinal Honda cd-çalar var . Sağ üstte cd-aux yazan bir düğme var . Sormak istediğim bu aux yazısı teypten bir aux çıkışı alınabileceğinimi işaret ediyor acaba . İstediğim cd-çalara  mp3 player bağlayabilmek . Bazı araçlarda torpidoda var bu aux çıkışı . Bazılarında ise teybin arkasından çıkış alıp ön tarafa uç çekip ordan mp3 playerı bağlıyorsunuz . Mp3'ü en doğru şekilde nasıl bağlayabilirim bu durumda ..

parduscu

• Ziyaretçi
Ynt: AUX çıkışı
« Yanıtla #1 : Ekim 14, 2008, 04:38:11 ÖS »
arkadaşlar bende de aynı sıkıntı var (2006 civic es). Şu cdplayerın aux çıkışı olayını çözebilen var mı? Oraya bir mp3 player bağlasak olay çözülecek. Yoksa bir mp3 çalar alacağız altı boşluk kalacak gözüme batacak, orjinalliği de bozulacak ayrıca... Alttaki boşluk için bardaklık gibi kapaklı bir şey olsa ne güzel olurdu....

oguzhansoyumer35

« Yanıtla #2 : Ekim 15, 2008, 12:14:45 ÖS »
arkadaşlar teybi sökün arkasında aux çıkışı var;gerisinide siz ayrlıcanız artık

parduscu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ekim 15, 2008, 02:44:49 ÖS »
hocam sağolasın. Ağda dolanırken xcarlink falan felan yazıyodu. Onun fiyatı da fahiş ve farklı sıkıntıları varmış (belli şarkıları seçememe ve şarkı adı okuyamama gibi)... Bu aux çıkışı direk mp3 player ile oluyor mu?

oguzhansoyumer35

« Yanıtla #4 : Ekim 17, 2008, 10:29:23 ÖÖ »
olur dostum

aviator35

« Yanıtla #5 : Aralık 26, 2008, 08:37:52 ÖS »
bu konuda ben baya cahilim ve yeni 2005 makyajlı civic aldım, aracımda mp3 çalmamın yolu nedir? yeybin arkasına ulşamka diyorsunuz bu kolay birşey midir? sizce cd çalar bu araçta iyi mi? yani özellikleri olarak?

ForEnginePOWER

« Yanıtla #6 : Şubat 24, 2009, 06:06:58 ÖS »
Bende Bir kaç kelime eklemek istiyorum bu konuyo AUX çıkış değildir SES girişidir ordan sadece İ-POD dan değil Bütün Ses cihazlarından giriş yapabilirsiniz teyibe. bendeki Pioneer teyip tede AUX girişi var ben bu girişe Telefonumu,İ-POD u,eger radionuzda sorun varsa mini Radyoyu aklınıza gelebilecek tüm ses çıkaran cihazları bağlayabilrisiniz biraz yetenek varsa kabloları kendiniz adapte edin.

honda121

« Yanıtla #7 : Nisan 25, 2009, 12:44:03 ÖÖ »
Arkadaşlar orjinal cd-çalar olanlarınızda mutlaka kaset çalarda vardır altta. benim önerim kaset adaptörü ile bunu halletmeniz. Kaseti kaserçalara takıp; ucunuda telefon-mp3 player, pc, walkman, ses çıkaran ve kulaklık girişi olan ne olursa olsun sesini aracınızın hoparlöründen alabiliyorsunuz. Hatta birde nokia telefonunuz varsa kulaklık girişi olan, değmeyin keyfine:) Yapmanız gereken teybi aux konumuna almak. Telefonla handfree konuşuyorsunuz :) karşı tarafın sesi hoparlörden geliyor. Gerçekten kullanışlı. Çoğu kişi biliyordur zaten. Ben alta linkini koyuyorum birtane. Fikir vermek için. Telefon kısmını anlamayıp yapmak isteyen arkadaşlar yazsınlar, burdan yardımcı olurum.

http://urun.gittigidiyor.com/MP3-CD-MD-DVD-icin-kaset-adaptor_W0QQidZZ16969388#aciklama

ForEnginePOWER

« Yanıtla #8 : Nisan 25, 2009, 01:06:07 ÖÖ »
bu traş abi dandik yani dinleyemiyosun bununla hiç müzik bi bi tarafa çevirio ağırlık hissetmeyince kaset çeviren motorlar hemen öteki tarafa çevirmeye çalışıo şarkıyı kesip duruyo anlıcağın kullandım aynısından içine bez falan sokuyon anca çalıo atlama yapmasın die

honda121

« Yanıtla #9 : Nisan 25, 2009, 01:11:03 ÖÖ »
bu traş abi dandik yani dinleyemiyosun bununla hiç müzik bi bi tarafa çevirio ağırlık hissetmeyince kaset çeviren motorlar hemen öteki tarafa çevirmeye çalışıo şarkıyı kesip duruyo anlıcağın kullandım aynısından içine bez falan sokuyon anca çalıo atlama yapmasın die

Hama marka aldım, kullanıyorum 2 ayı aşkın süredir. En ufak bir sorunla karşılaşmadım, en ufak. Sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

ForEnginePOWER

« Yanıtla #10 : Nisan 25, 2009, 01:11:54 ÖÖ »
bu 7 tl lik traş ama bunu bil abicim

honda121

« Yanıtla #11 : Nisan 25, 2009, 10:16:29 ÖÖ »
bu 7 tl lik traş ama bunu bil abicim

Yazımı dikkatli okuduysanız görürseniz, fikir vermek için dedim. Neden ısrar ediyosunuz bu dandik bu dandik diye. Ben pazarlamıyorum bu ürünü:D, yazımda da belirttiğim gibi fikir vermek için. Kaset adaptörü ne demek, nasıl bişeydir diyenler bakıp görsün diye. Ben Hama kullanıyorum. Ve çok kaliteli.

ForEnginePOWER

« Yanıtla #12 : Nisan 25, 2009, 11:11:31 ÖS »
tamam abicim özür dilerim de bende fikirlerimi söleyim dedim :D

honda121

« Yanıtla #13 : Nisan 26, 2009, 08:15:44 ÖS »
tamam abicim özür dilerim de bende fikirlerimi söleyim dedim :D

estağ. ne demek..

okra9

« Yanıtla #14 : Haziran 11, 2009, 11:33:30 ÖS »
Arkadaslar webde konu ile ilgili cozumu anlatan adres var linki asagida.Ben aracima yaptim kullaniyorum(ikinci tanimlamadakini) sorulariniz olursa yanitlayabilirim msn:baris@taninmis.com

okra9

« Yanıtla #15 : Haziran 11, 2009, 11:34:14 ÖS »
bu da link  :http://www.hondafitjazz.com/audio.htm

emre16

« Yanıtla #16 : Haziran 12, 2009, 01:44:10 ÖÖ »
aynen aracı kaset çalar olan arkadaşlar kaset adaptör alsınlar....bende 5 liraya aldım gayet te güzel çalıyoar...

DOHC _06

« Yanıtla #17 : Temmuz 02, 2009, 03:58:57 ÖS »
ARKADAŞLAR BENDE 2000 MODEL CIVIC A ALMIŞTIM BU KASET KİTİNİ BİLENLER BİLİR BİZİM ORJINALDE KENWOOD U YALNIZ BU TEYP KASET KİTİNDEKİ KASETİ TAKINCA İÇERİ SARDIRIO FALAN SONRA DIŞARI ATIO BİRAZ UĞRAŞTIM SONRA TEYP BOZULDU BİDE MASRAF ÇIKTI NEDEN BİZİM  KENWOOD LAR BÖLE YAPIO ANLAMADIM.