Gönderen Konu: Accord Navigasyon  (Okunma sayısı 9666 defa)

efeizzet

Accord Navigasyon
« : Ocak 05, 2009, 01:28:50 ÖÖ »
Arkadaşlar merhabalar.2008 model Accord aldım(yeninin bir öncesi).Ancak internette gezinirken navigasyon sistemli olan bir resim gördüm.http://www.araba-resimleri.net/img1494.htm bu adreste görünen navigasyon sistemini aracıma kurmak istiyorum.İnternette araştırmama rağmen aradığımı bulamadım.Resimde görünen navigasyon sistemini Türkiye'de yapan bir firma yada honda bayii bileninin var ise şimdiden çok teşekkür ederim.Telefon numaram:0 532 743 47 23 bilen yada kendi araçlarına kuran arkadaşlardan en kısa zamanda haber bekliyor olacağım...

pasa35

Ynt: Accord Navigasyon
« Yanıtla #1 : Ocak 05, 2009, 01:54:22 ÖÖ »
gercekten super duruyor navitech olabilir

nikky

« Yanıtla #2 : Ocak 05, 2009, 02:09:31 ÖÖ »
ilk kez boyle bir foto gordum, eger oluyorsa gercekten cok guzel olur ama ürünü bulsanız bile türkiye getirtmeniz ve montajı cok zor olur. bunun yerine vitesin onundeki kapaklı bolume 7 inc bir ekran monte edebilirsiniz.

firstcevher

« Yanıtla #3 : Ocak 05, 2009, 03:42:20 ÖÖ »

ilk kez boyle bir foto gordum, eger oluyorsa gercekten cok guzel olur ama ürünü bulsanız bile türkiye getirtmeniz ve montajı cok zor olur. bunun yerine vitesin onundeki kapaklı bolume 7 inc bir ekran monte edebilirsiniz.

orçunum sanada yakışır bu ;) bi araştırmak lazım derim ;)

nikky

« Yanıtla #4 : Ocak 05, 2009, 03:44:41 ÖÖ »

orçunum sanada yakışır bu ;) bi araştırmak lazım derim ;)

haklısın baskan cokk yakısır ama ıste duygusal sebeplerden takamıyorumm, tamamen duygusal :)

efeizzet

« Yanıtla #5 : Ocak 05, 2009, 07:42:50 ÖS »
7" lik bir ekrandan bahsetmişsiniz.Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

nikky

« Yanıtla #6 : Ocak 05, 2009, 09:56:34 ÖS »
boyle bir sistemden bahsediyorum, profesyonel olarak muzik isiyle ugrasan biryerde yaptırabilirsiniz..

Sinansoguk

« Yanıtla #7 : Ocak 16, 2009, 03:13:28 ÖÖ »
awrupada bu donanımda satilio deie biliorum walla eger orada olan bi arkadasin warsa onun araciligi ile bi honda serwisine baktirabilirsin...:)

honda2002

« Yanıtla #8 : Ocak 17, 2009, 08:52:14 ÖS »

Arkadaşlar merhabalar.2008 model Accord aldım(yeninin bir öncesi).Ancak internette gezinirken navigasyon sistemli olan bir resim gördüm.http://www.araba-resimleri.net/img1494.htm bu adreste görünen navigasyon sistemini aracıma kurmak istiyorum.İnternette araştırmama rağmen aradığımı bulamadım.Resimde görünen navigasyon sistemini Türkiye'de yapan bir firma yada honda bayii bileninin var ise şimdiden çok teşekkür ederim.Telefon numaram:0 532 743 47 23 bilen yada kendi araçlarına kuran arkadaşlardan en kısa zamanda haber bekliyor olacağım...

dostum. gerçEkten çok şık duruyor.
bu tür cihazlarda haritalarının güncel ve kullanışlı iyi olmasına da dikkat et bence.
navitechi 10 gün kullanıp sonra mio le değiştirdim.
bu konuyu da değerlendirmeni isterim.

2.4 accord

« Yanıtla #9 : Şubat 19, 2009, 01:30:26 ÖÖ »
arkadaşım benim bildiğim türkiyeye ilk gelen 2006 da sanırım 2.2vti yani dizel modelinde vardı yetkili bayilerin munu demin etmeleri lazım benımde accord um var yaklaşık tutarı 2500 TL ama ebay dende alabilirsin uyuyor hiç bir sorunuda yok ben taktım cok guzel dokunmatik ekran yaklaşık 1000 dolar ama kardeşim gelırken yanında getirdi yani gümrük ödemedim umarım yardımcı olabilmişimdir

BLACK ORANGE

« Yanıtla #10 : Şubat 19, 2009, 03:56:27 ÖS »
çok tatlı olmuş bunun markası ya naviteck tir yada satallite olabilir...

japoncu

« Yanıtla #11 : Mart 11, 2009, 09:43:01 ÖS »
nikky arkadaşım senin sistemden bende yaptırdım trafikte navigasyon kullanırken sıkıntı oldu alt tarafta kaldıgı için birde dvd den klip filan attım dönsün göz atarız diye o da aynı sebepten  çok altta kalıyor ekran, çıkartıp sattım sistemi, ama resimdeki orjinal dvd navigasyon sistemi tek yapılabilecek yurt dışından getirttirmek ama navigasyon ayarını türkiyeye göre yaptırmak lazım yoksa sadece görünüm açısından olabilir oda 2000 doları gözden cıkarmak demek...