Gönderen Konu: 2 oldu anfı kablom bozuluyor nedendır?  (Okunma sayısı 2773 defa)

cahitarsal

2 oldu anfı kablom bozuluyor nedendır?
« : Temmuz 04, 2009, 06:15:12 ÖS »
2 oldu anfı kablom bozuluyor nedendır? (anfı kontaga baglı ondan olabılırmı? ayrıca cevırıcı war)

delimanyak

Ynt: 2 oldu anfı kablom bozuluyor nedendır?
« Yanıtla #1 : Temmuz 06, 2009, 10:50:47 ÖS »
valla bendede bı defa yandı elektrkcım teybın cıkısından dolayı yanmıs dedı ama bıdaha yakarsa bakarız demıstı

merburvehan

« Yanıtla #2 : Temmuz 07, 2009, 03:18:22 ÖS »
2 oldu anfı kablom bozuluyor nedendır? (anfı kontaga baglı ondan olabılırmı? ayrıca cevırıcı war)
Tesisatını nereye bağlatıyon sana biyer söylim oraya git ben hep oraya giderim çok sağlam iş yapıyolar...

cahitarsal

« Yanıtla #3 : Temmuz 07, 2009, 08:25:10 ÖS »
Tesisatını nereye bağlatıyon sana biyer söylim oraya git ben hep oraya giderim çok sağlam iş yapıyolar...

kendım bagladım abı

Fusion35

« Yanıtla #4 : Temmuz 07, 2009, 10:35:29 ÖS »
İşte bu :) Sende bendensin :) bende bağlantıları kendim yaparım genelde :)

Teyp çıkışından, Dolayısıyla Teybe gelen ani akımdan kaynaklıda olabilir. Anfi çeviricisinden olacağını sanmam.
Direk kontağa bağlama aküden al elektiriği, Araya tetikleme kablosuyla aç-kapa anahtar koy.

cahitarsal

« Yanıtla #5 : Temmuz 09, 2009, 11:32:12 ÖS »
İşte bu :) Sende bendensin :) bende bağlantıları kendim yaparım genelde :)

Teyp çıkışından, Dolayısıyla Teybe gelen ani akımdan kaynaklıda olabilir. Anfi çeviricisinden olacağını sanmam.
Direk kontağa bağlama aküden al elektiriği, Araya tetikleme kablosuyla aç-kapa anahtar koy.

duzelıyormu oznm sende cok bozuldumu?