Gönderen Konu: 2006 CİVİC VTEC TEYP KONSOLU-- GÖRÜNTÜLÜ SİSTEM NE ÖNERİRSİNİZ?  (Okunma sayısı 5031 defa)

koray.kozanli

• Ziyaretçi
2006 CİVİC VTEC İÇİN ÖN TEYP KONSOLUNA GÖRÜNTÜ SİSTEMLİ TEYP DVD ÇALAR YERLEŞTİRMEK İSTİYORUM.NE ÖNERİRSİNİZ VE KONSOL KAÇ İNÇ BİLEN VARMI.TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN

BLACK ORANGE

bence alpine kenwood yada pionner oturur gibime geliyor hoş ta durur. bu arada double din taktır derim ben ... oturuyor

koray.kozanli

• Ziyaretçi
EVET DOUBLE DİN SÜPER DURUR..PEKİ KAÇ İNÇ O EKRAN BİLİYORMUSUN YANİ BİZİM O ARAÇLARA TAM OTURACAK GENİŞLİĞİ NEDİR?

BLACK ORANGE

yanlış bilmiyosam 7 yada 8 di ama tam olarak ses sistemi yapan kişiler bilirler ... bu arada yazı tipini küçültürsen seviniriz. site kurallarına aykırı ...

koray.kozanli

• Ziyaretçi
hımm bak onu da bilmiyordum pardon..işte acemi olmak böyle birşey. :) teşekkür ederim black orange

cahitarsal

cok gzl oluyor uygun fıyatlı doublarda war

koray.kozanli

• Ziyaretçi
mesela ne kadardır markası nedir iyi ses veren hangisi?

emre16

jvc ye de bi göz at istersen...10 numara cihazları var...

koray.kozanli

• Ziyaretçi
ok...

et302gti

1,500 den başlıyo adam akıllı bişey, 6.5 inc diye biliyorum, benimde palnlarım arasında ama maddi sorunlar yakamı bırakmıyo, alırsan bizide bilgilendir lütfen. şimdiden hayırlı olsn

koray.kozanli

• Ziyaretçi
Ynt: 2006 CİVİC VTEC TEYP KONSOLU-- GÖRÜNTÜLÜ SİSTEM NE ÖNERİRSİNİZ?
« Yanıtla #10 : Mayıs 27, 2009, 04:45:54 ÖS »
valla madddi imkansızlıklar suanda bende de var saanmıyorum su sıralar o kadar para vereceğimi ki vermem...umarım isteklerimiz ucuza olur :)