Gönderen Konu: yogun istek üzerine yaylari taktik sonunda :)) yorum yaparsaniz sewinirim :)  (Okunma sayısı 6121 defa)

f@ce

• Ziyaretçi

yaylar takilmadan önce

ERT

Ynt: yogun istek üzerine yaylari taktik sonunda :)) yorum yaparsaniz sewinirim :)
« Yanıtla #1 : Ağustos 04, 2009, 08:48:21 ÖÖ »
yaylı bile yuksek suanda yay koymanız ıyı olmuş , bu arada arka kapınızda işlemmi var boya cok farklı duruyor resimlerde

modified_club

• Ziyaretçi
Ynt: yogun istek üzerine yaylari taktik sonunda :)) yorum yaparsaniz sewinirim :)
« Yanıtla #2 : Ağustos 07, 2009, 08:59:46 ÖÖ »
çok güzel olmuş usta ellerine sağlık.

poseidon999

Yaylar sıfır alındıysa 1 hafta oturmasını bekle.
Biraz daha düşer.
Hayırlı olsun.

Dr_Efkan

• Ziyaretçi
wayy maşallah
sadece bu haliyle bile çok tatlı çok temiz

KAYAM

« Yanıtla #5 : Ağustos 08, 2009, 12:09:05 ÖÖ »
Süper olmuş , yaylar jant lastik neye mal oldu arkadaşım bende almayı düşünüyorum ama acaba konfor eskisi gibi olmuyormu gercekten ? ve herr yere sürtüyomusun?
Aracında çok temiz ön plakayı nasıl yaptın metal çerçevemi aldın?

Kazasız belasız iyi sürüşler güzel araç..

firstcevher

« Yanıtla #6 : Ağustos 08, 2009, 12:10:04 ÖÖ »
şimdi olmuş güle güle kazasız cezasız kullanman dileğiyle ;)

alptekin

« Yanıtla #7 : Ağustos 08, 2009, 12:11:42 ÖÖ »
Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle

Tekos

• T.H.T İZMİR
« Yanıtla #8 : Ağustos 08, 2009, 12:18:03 ÖÖ »
Hayırlısı olsun çok guzel olmuş ... Kazasız belasız kardeşim..

kaanpoyrazoglu

şık olmuş bir arkadaşın dediği yaylar biraz alışsın daha güzel olucak ;)

mali

« Yanıtla #10 : Ağustos 08, 2009, 12:51:19 ÖS »
guzel olmuş yaylar... :)

fenderman54

« Yanıtla #11 : Ağustos 08, 2009, 12:56:18 ÖS »
çok yakışıklı olmuş... temz araba allah kaza ceza wermesin. darısı benm başıma inş. 3.5 lukmu yaylar?...

esmerim0034

« Yanıtla #12 : Ağustos 08, 2009, 08:19:16 ÖS »
güzel olmuş bilader maşallah

ismail401

« Yanıtla #13 : Ağustos 09, 2009, 03:55:07 ÖS »
yaylar kaç cm'lik  hayırlı olsun

birisimi

« Yanıtla #14 : Ağustos 09, 2009, 04:24:58 ÖS »
yasallah guzel olmus
eibach ler guzel yaylar peki sen memnunmusun ?? yumusaklık nasıl takır tukur vurma var mı araçta 4 5 kşi oldugu zaman altı degiyor mu kasislerde bu 3.5 luklardan bende taktırmayı planlıyorum dacevaplarsan sevinirim

merburvehan

« Yanıtla #15 : Ağustos 09, 2009, 04:59:46 ÖS »
Güzel ama iyi düşmemiş bundan pek fazlada düşmez zamanla.Yay dedinmi 5cm olucak 3.5cm iyi düşürmüyo...

Fitos

« Yanıtla #16 : Ağustos 09, 2009, 08:25:10 ÖS »
tam olmuş bence ne fazla ne az. Güle güle kullanın..

f@ce

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Ağustos 09, 2009, 11:31:00 ÖS »
yaaa arkadaslar başlarda kimse bişey yasmadi silicektim nerdeyse :)) arkadaşim yay 3.5 cm.. memnunmusun demişsin ben bunu ztn arkadasin tawsiyesiyle aldim onun hondasinda wardi cokta memnundu bir hafta oldu gerci ama su ana kadar bende cok memnunum aracin wirajlardaki hakimiyeti we yol tutusu gercekten olumlu yönde degişti ayriica bunu bana tawsiye eden arkadasimda aracin zmnla daha fasla yere basicagini söledi yani zmnla dahada düşüp tam seklini aliyo ;).. kanka jantlarla lastikler 1000 liraya maloldu ama ben kazik yedim biras sen ii arastir bu fiyata daha ii jant lastik bulursun ;) aracin orjinal lastiginin yanak genişligi 60 ti galiba ( emin diilim ) bunlarin genişligi 45 onun için kanka ister istemez bi konfor eksikligi oluyo yani cukurlari daha fasla hissediyosun ses yada sarsinti olarak.. yani tekrar almak gibi bi sansim olsaydi bu kadar ince almazdim ama sen bilirsin ;) (jant lastik 16 bu arada )..arkadaslar yorumlariniz için tsk ederim mutlu etti beni =))

rdxturbo

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Ağustos 10, 2009, 12:06:15 ÖÖ »
Efendi bir modifiye olmus bu arabanin standardini bilmeyen biri anlamaz bile, apacilikten uzak, tadinda bir modifiye olmus lastik jant yay olayi.
Bu arada arabanin sol yan kisminda boya mi var, on yarisi ile arka yarisinin tonlari farkli.

fenderman54

sertliği falan nasıl dostm memnunmusun ? çok sektryomu ?

emre16

süper olmuş araba tamamlamış kendini kazasız günler...

ozz

güzel maşallah kazasız belasız

ebruLi

qüzeL oLmuş maşşaLLah ;)  kazasız BeLasız kuLLanman diLeğiyLe ..

i-tec

güle güle kullan angel ister

blackbull

araça yayları takınca güzel olmuş eibach çok iyi bir marka bende de eibach var 5cm sportlıne çok iyi sorunsuz kazasız belasız işallah