Gönderen Konu: Yeniden merhaba bu sefer 1.6 ies tabii ki BEYAZ ;)  (Okunma sayısı 2756 defa)

EA230

• VOLKAN
Yeniden merhaba bu sefer 1.6 ies tabii ki BEYAZ ;)
« : Nisan 30, 2012, 10:34:12 ÖS »
Yeni aldım ve henüz hiç bir şey yapamadım   :con  , tamamen benden önceki sahibinin zevki :( En kısa zamanda değişiklikler başlayacak .... İlk halini sizlerle paylaşmak istedim ....   :con

Sizlerin önerileri ve tavsiyeleri benim için önemli görüşleriniz için şimdiden teşekkürler  >=ok

kayaci26

Ynt: Yeniden merhaba bu sefer 1.6 ies tabii ki BEYAZ ;)
« Yanıtla #1 : Nisan 30, 2012, 10:39:59 ÖS »
her şey iyi güzel hayırlı olsun da... istanbul usulü, galerici işi gibi plakalr neden kapalı anlamadım....

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #2 : Nisan 30, 2012, 10:44:00 ÖS »
Maşallah ...

Öncelikle spoylerı sokup ondeki harfleri sökmekle baslayabilirsiniz ;)

Optimums

« Yanıtla #3 : Nisan 30, 2012, 10:51:19 ÖS »
Hayırlı Olsun Dostum Kazasız Belasız Tatlı Tatlı Binmen Dileğiyle.Gözüme Birşey Takıldı Araç Çok mu Havada Yoksa Bana mı Öyle Geliyor.

EA230

• VOLKAN
« Yanıtla #4 : Nisan 30, 2012, 10:56:03 ÖS »
her şey iyi güzel hayırlı olsun da... istanbul usulü, galerici işi gibi plakalr neden kapalı anlamadım....

Teşekkürler arkadaşım ... galerici işi değil aslınsa nickim plakam zaten sadece plakaları yenileyemedim daha güneş yanıkları var kıbrısın sıcağı güneşi fenadır :)  o yüzden görüntü kirliliği olmasın diye ;)

EA230

• VOLKAN
« Yanıtla #5 : Nisan 30, 2012, 10:59:21 ÖS »
Maşallah ...

Aynen ... dediğim gibi daha hiç birşey yapamadım tamamen eski sahibinin eseridir :) En kısa sürede temizlenecek dostum bende sevmiyorum zaten ;) Spoiler da sökülecek Mahir ;) bu arada ben eski üye vtec2 izmirden beyaz vtec2 hatırladın mı ;) Eski aracımın resimleri hala sitede ;)

EA230

• VOLKAN
« Yanıtla #6 : Nisan 30, 2012, 11:01:58 ÖS »
Hayırlı Olsun Dostum Kazasız Belasız Tatlı Tatlı Binmen Dileğiyle.Gözüme Birşey Takıldı Araç Çok mu Havada Yoksa Bana mı Öyle Geliyor.

dediğim gibi henüz bir şeyler yapamadım ... 17 ler yüzün den araç yüksek duruyor zamanla olması gerektiği gibi olacak ;) zaman ve para durumları :) İyi dileklerin hepimiz için olsun arkadaşım rabbim hiç kimseye kaza bela vermesin tatlı tatlı binelim hondalarımıza ;)

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #7 : Nisan 30, 2012, 11:15:49 ÖS »
Maşallah ...

Aynen ... dediğim gibi daha hiç birşey yapamadım tamamen eski sahibinin eseridir :) En kısa sürede temizlenecek dostum bende sevmiyorum zaten ;) Spoiler da sökülecek Mahir ;) bu arada ben eski üye vtec2 izmirden beyaz vtec2 hatırladın mı ;) Eski aracımın resimleri hala sitede ;)
Tam net olmamakla beraber nickini hatırlıyorum vtec2 sana sıralıyım o zaman standart bişi

lipler siyah kalabilir ve ekleyip boyanabilir cıtalarla birlikte

jdm sis far yeni mode JDM :)

Egzost sistemini yaptırırsın bi güzel...

kule gergisi ve yay ( ben memnun kaldım FK 4-6 )

plaka değişimi

jantlar yine beyaz ama farklı ofsetli bir jant

m cıtalar zaten olsun

baya bi değişir sanırım :)
« Son Düzenleme: Nisan 30, 2012, 11:18:28 ÖS Gönderen: Mahir TÜRKMEN »